Τσενγκντού Ρον.

Τσενγκντού Ρον.

Σούπερ Λιγκ
Κίνα

Πληροφορία
Πόλη: Chengdu

Αγώνες

2026-06-27Shenzhen Peng C.2 - 3Τσενγκντού Ρον.5.004.101.61
2026-05-30Τσενγκντού Ρον.1 - 0Σαντόνγκ Ταϊσάν1.913.903.30
2026-05-23Dalian Yingbo2 - 0Τσενγκντού Ρον.3.003.402.25
2026-05-19Τσενγκντού Ρον.0 - 1Σανγκάι Πορτ1.464.505.75
2026-05-15Τιανζίν Τάιγκερ1 - 2Τσενγκντού Ρον.4.503.801.68
2026-05-09Τσενγκντού Ρον.3 - 0Χενάν1.464.505.50
2026-05-05Liaoning Tieren0 - 1Τσενγκντού Ρον.6.504.101.46
2026-05-01Σανγκάι Σένουα2 - 3Τσενγκντού Ρον.1.913.753.50
2026-04-25Τσενγκντού Ρον.4 - 0Ζεϊάνγκ Προ1.335.257.50
2026-04-21Τσενγκντού Ρον.2 - 1Yunnan Yukun1.395.006.00
2026-04-17Γουχάν Θρι Τάουνς0 - 1Τσενγκντού Ρον.6.504.501.39
2026-04-12Μπέιγινγκ Γκουόαν1 - 2Τσενγκντού Ρον.2.303.502.82
2026-04-03Τσενγκντού Ρον.5 - 1Qingdao W. Coast1.245.7510.00
2026-03-21Chongqing Tonglianglong3 - 3Τσενγκντού Ρον.4.333.701.76
2026-03-15Τσενγκντού Ρον.1 - 0Τσινγκντάο Χαϊνίου1.246.2510.00
2026-03-06Τσενγκντού Ρον.5 - 1Shenzhen Peng C.1.424.336.50

Χρονολογία

                

Αγώνες Εντός έδρας/Εκτός έδρας

Θ Ομάδα Εντός έδρας Εκτός έδρας
1 Τσενγκντού Ρον. - -
2 Chongqing Tonglianglong   3 - 3
3 Dalian Yingbo   2 - 0
4 Σαντόνγκ Ταϊσάν 1 - 0  
5 Yunnan Yukun 2 - 1  
6 Qingdao W. Coast 5 - 1  
7 Μπέιγινγκ Γκουόαν   1 - 2
8 Ζεϊάνγκ Προ 4 - 0  
9 Shenzhen Peng C. 5 - 1 2 - 3
10 Liaoning Tieren   0 - 1
11 Σανγκάι Σένουα   2 - 3
12 Σανγκάι Πορτ 0 - 1  
13 Χενάν 3 - 0  
14 Τσινγκντάο Χαϊνίου 1 - 0  
15 Γουχάν Θρι Τάουνς   0 - 1
16 Τιανζίν Τάιγκερ   1 - 2

Στατιστικά ομάδας

Αγώνες 16  
Νίκες 13 81%
Ισοπαλίες 1 6%
Ήττες 2 12%
Γκολ 51 3.19
Γκολ υπέρ 36 2.25
Γκολ κατά 15 0.94
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 14 88%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 10 62%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 8 50%
Πάνω 1.5 11 69%
Πάνω 2.5 10 62%
Πάνω 3.5 6 38%
Αποτελέσματα
1 - 0 4 25.00%
2 - 1 3 18.75%
3 - 2 2 12.50%
5 - 1 2 12.50%
3 - 0 1 6.25%
4 - 0 1 6.25%
3 - 3 1 6.25%
0 - 1 1 6.25%
0 - 2 1 6.25%
Γκολ
1 5 31.25%
3 4 25.00%
6 3 18.75%
5 2 12.50%
2 1 6.25%
4 1 6.25%
Διαφορά τερμάτων
+1 9 56.25%
+4 3 18.75%
+3 1 6.25%
-1 1 6.25%
-2 1 6.25%
0 1 6.25%

Πρόγραμμα

17Τσινγκντάο Χαϊνίου-Τσενγκντού Ρον.5.504.001.53
18Τσενγκντού Ρον.-Chongqing Tonglianglong
19Qingdao W. Coast-Τσενγκντού Ρον.
20Τσενγκντού Ρον.-Μπέιγινγκ Γκουόαν
21Τσενγκντού Ρον.-Γουχάν Θρι Τάουνς
22Yunnan Yukun-Τσενγκντού Ρον.
23Ζεϊάνγκ Προ-Τσενγκντού Ρον.
24Τσενγκντού Ρον.-Σανγκάι Σένουα
25Τσενγκντού Ρον.-Liaoning Tieren
26Χενάν-Τσενγκντού Ρον.
27Τσενγκντού Ρον.-Τιανζίν Τάιγκερ
28Σανγκάι Πορτ-Τσενγκντού Ρον.
29Τσενγκντού Ρον.-Dalian Yingbo
30Σαντόνγκ Ταϊσάν-Τσενγκντού Ρον.
Get it on Google Play