'Ιντερ Τούρκου

'Ιντερ Τούρκου

Βεϊκαουσλίγκα
Φινλανδία

Πληροφορία
Πόλη: Turku
Στάδιο: Veritas Stadion
Χωρητικότητα: 9 372
Διαστάσεις: 107 x 67 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)

Αγώνες

2026-06-27Μάριεχαμν0 - 2'Ιντερ Τούρκου8.005.001.30
2026-06-23'Ιντερ Τούρκου1 - 1ΣΓΚ Σέιναγιοκι1.504.005.25
2026-06-17ΧΓΚ Ελσίνκι3 - 3'Ιντερ Τούρκου2.453.302.60
2026-06-13'Ιντερ Τούρκου0 - 0Ούλου1.673.504.75
2026-05-30Κουόπιο1 - 1'Ιντερ Τούρκου2.353.302.80
2026-05-23'Ιντερ Τούρκου2 - 1Τούρκου1.453.905.75
2026-05-20Ιλβ1 - 3'Ιντερ Τούρκου3.203.402.05
2026-05-16ΣΓΚ Σέιναγιοκι1 - 3'Ιντερ Τούρκου3.403.402.00
2026-05-09'Ιντερ Τούρκου2 - 0Γιάρο1.453.906.50
2026-05-05Γκνιστάν2 - 0'Ιντερ Τούρκου4.503.701.65
2026-04-29'Ιντερ Τούρκου1 - 1ΧΓΚ Ελσίνκι2.403.602.75
2026-04-25'Ιντερ Τούρκου1 - 0Μάριεχαμν1.404.007.50
2026-04-18Λάχτι0 - 2'Ιντερ Τούρκου3.603.401.85
2026-04-11'Ιντερ Τούρκου2 - 1Ιλβ2.003.503.30
2026-04-04'Ιντερ Τούρκου0 - 0Βάασα1.364.337.50

Χρονολογία

               

Αγώνες Εντός έδρας/Εκτός έδρας

Θ Ομάδα Εντός έδρας Εκτός έδρας
1 Κουόπιο   1 - 1
2 'Ιντερ Τούρκου - -
3 Ούλου 0 - 0  
4 ΧΓΚ Ελσίνκι 1 - 1 3 - 3
5 Βάασα 0 - 0  
6 Γκνιστάν   2 - 0
7 Τούρκου 2 - 1  
8 Ιλβ 2 - 1 1 - 3
9 Λάχτι   0 - 2
10 ΣΓΚ Σέιναγιοκι 1 - 1 1 - 3
11 Γιάρο 2 - 0  
12 Μάριεχαμν 1 - 0 0 - 2

Στατιστικά ομάδας

Αγώνες 15  
Νίκες 8 53%
Ισοπαλίες 6 40%
Ήττες 1 7%
Γκολ 35 2.33
Γκολ υπέρ 23 1.53
Γκολ κατά 12 0.80
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 12 80%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 9 60%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 8 53%
Πάνω 1.5 12 80%
Πάνω 2.5 5 33%
Πάνω 3.5 3 20%
Αποτελέσματα
2 - 0 3 20.00%
1 - 1 3 20.00%
2 - 1 2 13.33%
3 - 1 2 13.33%
0 - 0 2 13.33%
1 - 0 1 6.67%
3 - 3 1 6.67%
0 - 2 1 6.67%
Γκολ
2 7 46.67%
3 2 13.33%
4 2 13.33%
0 2 13.33%
1 1 6.67%
6 1 6.67%
Διαφορά τερμάτων
0 6 40.00%
+2 5 33.33%
+1 3 20.00%
-2 1 6.67%

Πρόγραμμα

16Γιάρο-'Ιντερ Τούρκου
17'Ιντερ Τούρκου-Γκνιστάν
18Βάασα-'Ιντερ Τούρκου
19'Ιντερ Τούρκου-Λάχτι
20Ούλου-'Ιντερ Τούρκου
21Τούρκου-'Ιντερ Τούρκου
22'Ιντερ Τούρκου-Κουόπιο
Get it on Google Play