Φιλικά Συλλόγων
Τετάρτη, 04.09.2024
12:00
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
(Ολλανδία)
Αλμίερ Σίτι
(Ολλανδία)
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Χάγη |
| Εκτός έδρας: |
Almere |
| Απόσταση: |
70.4 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.80 |
3.60 |
2.05 |
12 |
|
|
|
1.66 |
1.38 |
| 33% |
30% |
37% |
1.25 |
|
|
|
42% |
58% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.50 |
|
|
|
1.53 |
2.30 |
|
|
|
2.30 |
1.55 |
| 79% |
21% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
39% |
61% |
Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες
|
2023-04-16 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
2 - 3 |
Αλμίερ Σίτι
|
|
2022-12-11 |
Αλμίερ Σίτι
|
4 - 1 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
|
2022-04-29 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
1 - 0 |
Αλμίερ Σίτι
|
|
2021-11-07 |
Αλμίερ Σίτι
|
1 - 3 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
|
2020-08-08 |
Αλμίερ Σίτι
|
1 - 2 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
|
2014-09-23 |
Αλμίερ Σίτι
|
1 - 1 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
2 |
|
5 |
4 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
83% |
67% |
50% |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-30 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
0 - 5 |
Εξέλσιορ
|
|
2024-08-23 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
2 - 1 |
Φόλενταμ
|
|
2024-08-17 |
Ντόρντρεχτ
|
1 - 1 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
|
2024-08-10 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
1 - 1 |
ΦΦΦ-Φένλο
|
|
2024-08-02 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
1 - 2 |
Γιονγκ ΑΖ
|
|
2024-07-27 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
1 - 1 |
Ντέιντζε
|
|
2024-07-24 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
0 - 1 |
Ζoύλτε Βάρεγκεμ
|
|
2024-07-20 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
1 - 2 |
Πάτρο Μαασμέχελεν
|
|
2024-07-13 |
Σ. Ρόττερνταμ
|
1 - 1 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
|
2024-05-25 |
Εξέλσιορ
|
7 - 1 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
|
2024-05-22 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
1 - 2 |
Εξέλσιορ
|
|
2024-05-18 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
2 - 2 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
11 |
7 |
3 |
| 8% |
42% |
50% |
|
92% |
58% |
25% |
Αλμίερ Σίτι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-31 |
Αλμίερ Σίτι
|
1 - 1 |
Γκρόνινγκεν
|
|
2024-08-24 |
Αλμίερ Σίτι
|
1 - 7 |
ΠΣΦ Αϊντχόφεν
|
|
2024-08-16 |
Φορτούνα Σιτάρντ
|
3 - 0 |
Αλμίερ Σίτι
|
|
2024-08-10 |
Αλμίερ Σίτι
|
0 - 1 |
ΑΖ Άλκμααρ
|
|
2024-08-03 |
Αλμίερ Σίτι
|
1 - 0 |
Βάαλβαϊκ
|
|
2024-07-27 |
Μπορούσια Ντόρτμουντ ||
|
0 - 3 |
Αλμίερ Σίτι
|
|
2024-07-22 |
Σαμσουνσπόρ
|
0 - 1 |
Αλμίερ Σίτι
|
|
2024-07-18 |
Κόνιασπορ
|
3 - 2 |
Αλμίερ Σίτι
|
|
2024-07-12 |
Χέρενφεν
|
1 - 0 |
Αλμίερ Σίτι
|
|
2024-07-07 |
Γκόου Εχέντ Ιγκλς
|
3 - 2 |
Αλμίερ Σίτι
|
|
2024-06-28 |
Αλμίερ Σίτι
|
1 - 2 |
ΦΚ ΦΚΣΒ
|
|
2024-05-19 |
Αλμίερ Σίτι
|
1 - 4 |
Ναϊμέγκεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
8 |
7 |
4 |
| 25% |
8% |
67% |
|
67% |
58% |
33% |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-13 |
Ντεν Μπος
|
- |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
|
2024-09-16 |
Γιόνγκ ΠΣΦ
|
- |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
|
2024-09-20 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
- |
Τέλσταρ
|
|
2024-09-27 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
- |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2024-10-04 |
Ος FC
|
- |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
|
2024-10-10 |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
- |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
Αλμίερ Σίτι επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-15 |
Χέρακλες
|
- |
Αλμίερ Σίτι
|
|
2024-09-22 |
Αλμίερ Σίτι
|
- |
Τβέντε
|
|
2024-09-29 |
Ζβόλε
|
- |
Αλμίερ Σίτι
|
|
2024-10-04 |
Αλμίερ Σίτι
|
- |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2024-10-19 |
Σ. Ρόττερνταμ
|
- |
Αλμίερ Σίτι
|
|
2024-10-25 |
Αλμίερ Σίτι
|
- |
Ναϊμέγκεν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.80 |
3.60 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
33% |
30% |
37% |
|
12 @ 1.25 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.66 |
1.38 |
| Πιθανότητα |
42% |
58% |
|
X2 @ 1.38 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.17 |
4.50 |
| Πιθανότητα |
|
79% |
21% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.53 |
2.30 |
| Πιθανότητα |
|
59% |
41% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.53 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.30 |
1.55 |
| Πιθανότητα |
|
39% |
61% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.55 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.49 |
2.40 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Ναι @ 1.49 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-04 08:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!