ΑΦΚ Τσάμπιονς Λιγκ
Δευτέρα, 16.09.2024
19:00
Αλ Αχλί Τζέντα
(Σαουδική Αραβία)
Περσέπολις
(Ιράν)
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Τζέντα (Σαρ) |
| Εκτός έδρας: |
Τεχεράνη (Ιρν) |
| Απόσταση: |
1 972.1 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:00 (21:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.43 |
4.50 |
6.75 |
1 |
|
|
|
1.11 |
2.70 |
| 45% |
34% |
21% |
1.43 |
|
|
|
85% |
15% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.90 |
|
|
|
1.66 |
2.05 |
|
|
|
2.65 |
1.42 |
| 79% |
21% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
37% |
63% |
Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες
|
2019-04-22 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
2 - 1 |
Περσέπολις
|
|
2019-04-09 |
Περσέπολις
|
2 - 0 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
2017-09-12 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
1 - 3 |
Περσέπολις
|
|
2017-08-22 |
Περσέπολις
|
2 - 2 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
2 |
|
4 |
3 |
2 |
| 25% |
25% |
50% |
|
100% |
75% |
50% |
Αλ Αχλί Τζέντα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-09-13 |
Αλ Ναζρ Ριγιάντ
|
1 - 1 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
2024-08-27 |
Αλ Φατ
|
1 - 0 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
2024-08-23 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
2 - 0 |
Al-Orobah
|
|
2024-08-13 |
Αλ Χιλάλ
|
1 - 1 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
2024-08-06 |
Γκράτζερ
|
3 - 3 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
2024-07-18 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
1 - 0 |
Ουίπεστ
|
|
2024-05-27 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
1 - 0 |
Αλ Φεϊχά
|
|
2024-05-23 |
Αλ Ραέντ
|
0 - 0 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
2024-05-18 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
5 - 1 |
Άμπα
|
|
2024-05-11 |
Αλ Σαμπάπ
|
1 - 2 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
2024-05-06 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
1 - 2 |
Αλ Χιλάλ
|
|
2024-05-02 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
4 - 1 |
Ντάμακ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
8 |
5 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
67% |
42% |
25% |
Περσέπολις τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-30 |
Περσέπολις
|
2 - 0 |
Φουλάντ
|
|
2024-08-22 |
Τρακτόρ
|
1 - 1 |
Περσέπολις
|
|
2024-08-15 |
Περσέπολις
|
1 - 1 |
Ζομπ Αχάν
|
|
2024-06-01 |
Περσέπολις
|
1 - 0 |
Μες Ραφσανιάν
|
|
2024-05-28 |
Σαμς Αζάρ Καζβίν
|
1 - 3 |
Περσέπολις
|
|
2024-05-24 |
Περσέπολις
|
4 - 3 |
Εστεγκλάλ Κ.
|
|
2024-05-11 |
Χαβαντάρ
|
0 - 2 |
Περσέπολις
|
|
2024-05-06 |
Νασάτζι Μαζανταράν
|
1 - 2 |
Περσέπολις
|
|
2024-05-01 |
Περσέπολις
|
0 - 0 |
Σεπαχάν
|
|
2024-04-26 |
Αλουμίνιουμ Αράκ
|
2 - 2 |
Περσέπολις
|
|
2024-04-18 |
Σανάτ Ναφτ
|
0 - 3 |
Περσέπολις
|
|
2024-04-12 |
Περσέπολις
|
1 - 0 |
Μαλαβάν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
4 |
0 |
|
9 |
5 |
3 |
| 67% |
33% |
0% |
|
75% |
42% |
25% |
Βαθμολογία Προ Λιγκ (Σαουδική Αραβία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα |
3 |
3 |
0 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
9 |
| 2 |
Αλ Χιλάλ |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
9 |
| 3 |
Αλ Ετιφάκ |
3 |
3 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
9 |
| 4 |
Αλ Καντισίγια |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 5 |
Αλ Τααβόν |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 6 |
Αλ Σαμπάπ |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
6 |
| 7 |
Αλ Ναζρ Ριγιάντ |
3 |
1 |
2 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
5 |
| 8 |
Αλ Ραέντ |
3 |
1 |
1 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
4 |
| 9 |
Αλ Αχλί Τζέντα |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 10 |
Αλ Ριγιάντ |
3 |
1 |
1 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
4 |
| 11 |
Αλ Ουεντά |
3 |
1 |
1 |
1 |
6 |
11 |
-5 |
4 |
| 12 |
Ντάμακ |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
3 |
| 13 |
Αλ Καλίγ |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
3 |
| 14 |
Αλ Φατ |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 15 |
Al-Orobah |
3 |
0 |
1 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
1 |
| 15 |
Al-Kholood |
3 |
0 |
1 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
1 |
| 17 |
Αλ Ακντούντ |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
7 |
-6 |
0 |
| 18 |
Αλ Φεϊχά |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
10 |
-9 |
0 |
Βαθμολογία Προ Λιγκ (Ιράν)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σεπαχάν |
4 |
4 |
0 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
12 |
| 2 |
Τρακτόρ |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
2 |
+5 |
7 |
| 3 |
Μαλαβάν |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
7 |
| 4 |
Γκολ Γκόχαρ |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
1 |
+2 |
6 |
| 5 |
Ζομπ Αχάν |
4 |
1 |
3 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
6 |
| 6 |
Περσέπολις |
3 |
1 |
2 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
5 |
| 7 |
Kheybar |
4 |
1 |
2 |
1 |
4 |
4 |
0 |
5 |
| 8 |
Εστεγκλάλ Κ. |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
5 |
| 9 |
Φουλάντ |
4 |
1 |
2 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
5 |
| 10 |
Εστεγκλάλ Τεχράν |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 11 |
Μες Ραφσανιάν |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 12 |
Chadormalou |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
4 |
| 13 |
Αλουμίνιουμ Αράκ |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 14 |
Σαμς Αζάρ Καζβίν |
4 |
0 |
2 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
2 |
| 15 |
Χαβαντάρ |
4 |
0 |
2 |
2 |
0 |
5 |
-5 |
2 |
| 16 |
Νασάτζι Μαζανταράν |
4 |
0 |
1 |
3 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
Αλ Αχλί Τζέντα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-20 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
- |
Ντάμακ
|
|
2024-09-27 |
Αλ Καντισίγια
|
- |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
2024-09-30 |
Αλ Ουάσλ
|
- |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
2024-10-05 |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
- |
Αλ Χιλάλ
|
|
2024-10-18 |
Αλ Καλίγ
|
- |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
2024-10-21 |
Αλ-Ραϊάν
|
- |
Αλ Αχλί Τζέντα
|
Περσέπολις επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-20 |
Περσέπολις
|
- |
Αλουμίνιουμ Αράκ
|
|
2024-09-25 |
Εστεγκλάλ Τεχράν
|
- |
Περσέπολις
|
|
2024-09-30 |
Περσέπολις
|
- |
Παχτακόρ
|
|
2024-10-05 |
Περσέπολις
|
- |
Chadormalou
|
|
2024-10-21 |
Αλ-Σαντ
|
- |
Περσέπολις
|
|
2024-10-26 |
Περσέπολις
|
- |
Σαμς Αζάρ Καζβίν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.43 |
4.50 |
6.75 |
| Πιθανότητα |
45% |
34% |
21% |
|
1 @ 1.43 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.11 |
2.70 |
| Πιθανότητα |
85% |
15% |
|
1X @ 1.11 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
3.90 |
| Πιθανότητα |
|
79% |
21% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.66 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
58% |
42% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.66 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.65 |
1.42 |
| Πιθανότητα |
|
37% |
63% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.42 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.88 |
1.80 |
| Πιθανότητα |
|
48% |
52% |
|
Όχι @ 1.80 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-16 16:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!