Λιγκ Καπ ΗΑΕ
Κυριακή, 08.09.2024
14:45
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
Νικητής Αλ Τζαζίρα
συνολικό σκορ 3 - 4
Αποτέλεσμα πρώτου γύρου
Αλ Τζαζίρα3 - 1Αλ Μπαταέ
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Al Bataeh |
| Εκτός έδρας: |
Αμπού Ντάμπι |
| Απόσταση: |
164.7 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
14:45 (17:45 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.00 |
3.70 |
2.85 |
12 |
|
|
|
1.37 |
1.71 |
| 38% |
29% |
33% |
1.24 |
|
|
|
58% |
42% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.08 |
6.50 |
|
|
|
1.34 |
2.95 |
|
|
|
1.83 |
1.85 |
| 85% |
15% |
|
|
|
69% |
31% |
|
|
|
50% |
50% |
Τελευταίες 5 απευθείας αγώνες
|
2024-08-18 |
Αλ Τζαζίρα
|
3 - 1 |
Αλ Μπαταέ
|
|
2024-03-30 |
Αλ Μπαταέ
|
3 - 2 |
Αλ Τζαζίρα
|
|
2023-09-30 |
Αλ Τζαζίρα
|
3 - 1 |
Αλ Μπαταέ
|
|
2023-04-24 |
Αλ Τζαζίρα
|
3 - 1 |
Αλ Μπαταέ
|
|
2022-12-19 |
Αλ Μπαταέ
|
2 - 4 |
Αλ Τζαζίρα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
0 |
4 |
|
5 |
5 |
5 |
| 20% |
0% |
80% |
|
100% |
100% |
100% |
Αλ Μπαταέ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-30 |
Αλ Μπαταέ
|
3 - 3 |
Αλ Αΐν
|
|
2024-08-24 |
Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
2 - 1 |
Αλ Μπαταέ
|
|
2024-08-18 |
Αλ Τζαζίρα
|
3 - 1 |
Αλ Μπαταέ
|
|
2024-08-06 |
Ντάμακ
|
3 - 1 |
Αλ Μπαταέ
|
|
2024-07-20 |
Κρίβμπας
|
1 - 1 |
Αλ Μπαταέ
|
|
2024-06-07 |
Αλ Αΐν
|
0 - 2 |
Αλ Μπαταέ
|
|
2024-06-01 |
Αλ Μπαταέ
|
3 - 2 |
'Εμιρεϊτς Κλαμπ
|
|
2024-05-29 |
'Εμιρεϊτς Κλαμπ
|
1 - 3 |
Αλ Μπαταέ
|
|
2024-05-20 |
Αλ Μπαταέ
|
1 - 1 |
Χατά
|
|
2024-05-14 |
Μπάνι Γιάς
|
3 - 3 |
Αλ Μπαταέ
|
|
2024-05-10 |
Αϊμάν
|
2 - 0 |
Αλ Μπαταέ
|
|
2024-05-06 |
Αλ Μπαταέ
|
1 - 4 |
Αλ Ουάσλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
12 |
8 |
7 |
| 25% |
33% |
42% |
|
100% |
67% |
58% |
Αλ Τζαζίρα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-29 |
Αλ Τζαζίρα
|
2 - 0 |
Αλ Ουρούμπα
|
|
2024-08-24 |
Μπάνι Γιάς
|
2 - 0 |
Αλ Τζαζίρα
|
|
2024-08-18 |
Αλ Τζαζίρα
|
3 - 1 |
Αλ Μπαταέ
|
|
2024-08-02 |
Μάλαγα
|
1 - 0 |
Αλ Τζαζίρα
|
|
2024-07-30 |
Κάντιθ
|
2 - 1 |
Αλ Τζαζίρα
|
|
2024-06-02 |
Αλ Τζαζίρα
|
2 - 1 |
Αλ Αΐν
|
|
2024-05-24 |
Χατά
|
1 - 1 |
Αλ Τζαζίρα
|
|
2024-05-20 |
Αλ Τζαζίρα
|
2 - 0 |
'Εμιρεϊτς Κλαμπ
|
|
2024-05-14 |
Αϊμάν
|
2 - 0 |
Αλ Τζαζίρα
|
|
2024-05-10 |
Αλ Τζαζίρα
|
3 - 3 |
Κορφακάν
|
|
2024-05-05 |
Αλ Τζαζίρα
|
1 - 0 |
Μπάνι Γιάς
|
|
2024-04-26 |
Αλ Ουάσλ
|
2 - 2 |
Αλ Τζαζίρα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
5 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
42% |
25% |
Βαθμολογία Προ Λιγκ ΗΑΕ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Αλ Νασρ |
2 |
2 |
0 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
6 |
| 2 |
Αλ Σαριάχ |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 3 |
Αλ Αχλί Ντουμπάι |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 4 |
Αλ Ουαντά |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
6 |
| 5 |
Αλ Αΐν |
2 |
1 |
1 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
4 |
| 6 |
Αλ Ουάσλ |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 7 |
Αλ Τζαζίρα |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 8 |
Μπάνι Γιάς |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
| 9 |
Αλ Μπαταέ |
2 |
0 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
1 |
| 10 |
Ιτιχάντ Κάλμπα |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 11 |
Αϊμάν |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 12 |
Dibba Al-Hisn |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
| 13 |
Κορφακάν |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
| 14 |
Αλ Ουρούμπα |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
7 |
-6 |
0 |
Αλ Μπαταέ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-20 |
Dibba Al-Hisn
|
- |
Αλ Μπαταέ
|
|
2024-09-26 |
Αλ Μπαταέ
|
- |
Αλ Σαριάχ
|
|
2024-10-05 |
Ιτιχάντ Κάλμπα
|
- |
Αλ Μπαταέ
|
|
2024-10-19 |
Αλ Μπαταέ
|
- |
Ιτιχάντ Κάλμπα
|
|
2024-10-27 |
Αλ Μπαταέ
|
- |
Αλ Νασρ
|
|
2024-11-02 |
Αϊμάν
|
- |
Αλ Μπαταέ
|
Αλ Τζαζίρα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-21 |
Αλ Σαριάχ
|
- |
Αλ Τζαζίρα
|
|
2024-09-28 |
Αλ Τζαζίρα
|
- |
Αλ Νασρ
|
|
2024-10-05 |
Dibba Al-Hisn
|
- |
Αλ Τζαζίρα
|
|
2024-10-19 |
Αλ Τζαζίρα
|
- |
Αλ Ουρούμπα
|
|
2024-10-26 |
Αλ Τζαζίρα
|
- |
Κορφακάν
|
|
2024-10-31 |
Αλ Ουάσλ
|
- |
Αλ Τζαζίρα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.00 |
3.70 |
2.85 |
| Πιθανότητα |
38% |
29% |
33% |
|
12 @ 1.24 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.37 |
1.71 |
| Πιθανότητα |
58% |
42% |
|
1X @ 1.37 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.08 |
6.50 |
| Πιθανότητα |
|
85% |
15% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.08 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.34 |
2.95 |
| Πιθανότητα |
|
69% |
31% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.34 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.83 |
1.85 |
| Πιθανότητα |
|
50% |
50% |
|
Πάνω 3.5 @ 1.83 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.34 |
2.95 |
| Πιθανότητα |
|
69% |
31% |
|
Ναι @ 1.34 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-08 12:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!