Προ Λιγκ - Βέλγιο
Σάββατο, 27.07.2024
19:45
19:45

Άντερλεχτ

Σεντ Τρούιντεν
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Βρυξέλλες |
| Εκτός έδρας: | Sint-Truiden |
| Απόσταση: | 58.9 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Constant Vanden Stock |
| Χωρητικότητα: | 28 063 (21 845) |
| Διαστάσεις: | 105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 19:45 (20:45 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.20 | 7.00 | 1 | 1.08 | 2.63 | |||
| 43% | 33% | 24% | 1.40 | 79% | 21% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 5.00 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 33% | 67% | 5% | 95% | 15% | 85% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
| 2024-02-18 | Άντερλεχτ | 4 - 1 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2023-08-13 | Σεντ Τρούιντεν | 0 - 1 | Άντερλεχτ |
| 2023-02-12 | Άντερλεχτ | 3 - 1 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2022-08-14 | Σεντ Τρούιντεν | 0 - 3 | Άντερλεχτ |
| 2021-12-14 | Άντερλεχτ | 2 - 0 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2021-10-17 | Σεντ Τρούιντεν | 2 - 2 | Άντερλεχτ |
| 2021-06-25 | Άντερλεχτ | 1 - 1 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2021-04-18 | Σεντ Τρούιντεν | 0 - 1 | Άντερλεχτ |
| 2020-08-16 | Άντερλεχτ | 3 - 1 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2020-07-11 | Άντερλεχτ | 3 - 0 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2019-10-20 | Άντερλεχτ | 4 - 1 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2018-11-25 | Σεντ Τρούιντεν | 4 - 2 | Άντερλεχτ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 10 | 8 | 6 | |
| 75% | 17% | 8% | 83% | 67% | 50% |
Άντερλεχτ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-07-21 | Άντερλεχτ | 6 - 2 | Αμιέν |
| 2024-07-20 | Άντερλεχτ | 2 - 1 | Βόλφσμπουργκ |
| 2024-07-14 | Μπράγκα | 2 - 1 | Άντερλεχτ |
| 2024-06-29 | Άντερλεχτ | 2 - 1 | Ντέντερ |
| 2024-06-26 | Τούμπιζε | 1 - 4 | Άντερλεχτ |
| 2024-05-26 | Αντβέρπ | 3 - 1 | Άντερλεχτ |
| 2024-05-19 | Άντερλεχτ | 0 - 1 | Μπριζ |
| 2024-05-11 | Άντερλεχτ | 2 - 1 | Γκενκ |
| 2024-05-05 | Σεντ Ζιλουάζ | 0 - 0 | Άντερλεχτ |
| 2024-04-28 | Σερκλ Μπριζ | 1 - 1 | Άντερλεχτ |
| 2024-04-24 | Άντερλεχτ | 3 - 0 | Σερκλ Μπριζ |
| 2024-04-20 | Γκενκ | 2 - 1 | Άντερλεχτ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 9 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 75% | 25% |
Σεντ Τρούιντεν τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-07-19 | Κολωνία | 3 - 0 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2024-07-09 | Άγιαξ | 4 - 0 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2024-07-06 | Τβέντε | 2 - 2 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2024-07-03 | Πάτρο Μαασμέχελεν | 3 - 4 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2024-06-29 | Tienen | 0 - 6 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2024-05-25 | Γάνδη | 2 - 0 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2024-05-17 | Σεντ Τρούιντεν | 1 - 1 | Λέουβεν |
| 2024-05-12 | Σεντ Τρούιντεν | 2 - 1 | Μαλίν |
| 2024-05-03 | Βέστερλο | 2 - 2 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2024-04-27 | Σταντάρ Λιέγης | 1 - 1 | Σεντ Τρούιντεν |
| 2024-04-23 | Σεντ Τρούιντεν | 0 - 2 | Γάνδη |
| 2024-04-20 | Λέουβεν | 1 - 0 | Σεντ Τρούιντεν |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 7 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 58% | 42% |
Βαθμολογία Προ Λιγκ
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Μπριζ | 1 | 0 | 1 |
| 1 | Μαλίν | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Άντερλεχτ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Μπίρσοτ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Βέστερλο | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Γκενκ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ντέντερ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Γάνδη | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Κόρτραϊκ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Λέουβεν | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Αντβέρπ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Σεντ Τρούιντεν | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Σερκλ Μπριζ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Σταντάρ Λιέγης | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Σεντ Ζιλουάζ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Σαρλερουά | 0 | 0 | 0 |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Άντερλεχτ | Σεντ Τρούιντεν | |
| Θέση | 3 | 3 |
| Βαθμοί | 0 | 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 2 | 2 |
| Βαθμοί | 0 | 0 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Άντερλεχτ | Σεντ Τρούιντεν | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 0 |
0
0 0 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Άντερλεχτ | Σεντ Τρούιντεν | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
0
0 |
0
0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
0
0 |
0
0 |
Συνολικές στατιστικές για το Προ Λιγκ
| Αγώνες (1) | |
| Εντός έδρας νίκες | 0% |
| Ισοπαλίες | 100% |
| Εκτός έδρας νίκες | 0% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (2) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.00 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.00 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.00 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 100% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 100% |
| Πάνω 1.5 | 100% |
| Πάνω 2.5 | 0% |
| Πάνω 3.5 | 0% |
Άντερλεχτ επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-08-04 | Αντβέρπ | - | Άντερλεχτ |
| 2024-08-10 | Άντερλεχτ | - | Λέουβεν |
| 2024-08-17 | Μαλίν | - | Άντερλεχτ |
| 2024-08-22 | Δυναμό Μινσκ | - | Άντερλεχτ |
| 2024-08-29 | Άντερλεχτ | - | Δυναμό Μινσκ |
| 2024-09-01 | Σεντ Ζιλουάζ | - | Άντερλεχτ |
Σεντ Τρούιντεν επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-08-03 | Σεντ Τρούιντεν | - | Σαρλερουά |
| 2024-08-11 | Αντβέρπ | - | Σεντ Τρούιντεν |
| 2024-08-17 | Σεντ Τρούιντεν | - | Ντέντερ |
| 2024-08-25 | Σεντ Τρούιντεν | - | Σεντ Ζιλουάζ |
| 2024-09-01 | Κόρτραϊκ | - | Σεντ Τρούιντεν |
| 2024-09-15 | Σεντ Τρούιντεν | - | Λέουβεν |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.40 | 4.20 | 7.00 |
| Πιθανότητα | 43% | 33% | 24% |
| 1 @ 1.40 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.08 | 2.63 |
| Πιθανότητα | 79% | 21% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.17 | 5.00 | |
| Πιθανότητα | 33% | 67% | |
| Κάτω 1.5 @ 5.00 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.60 | 2.30 | |
| Πιθανότητα | 5% | 95% | |
| Κάτω 2.5 @ 2.30 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.50 | 1.50 | |
| Πιθανότητα | 15% | 85% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.50 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.80 | 1.95 | |
| Πιθανότητα | 33% | 67% | |
| Όχι @ 1.95 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-27 16:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!
