Φιλικά Συλλόγων
Τρίτη, 30.07.2024
18:00
Αντεκέρα
(Ισπανία)
Αλ-Ουακρά
(Κατάρ)
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Antequera (Ισπ) |
| Εκτός έδρας: |
Al Wakrah (Κατ) |
| Απόσταση: |
5 428.3 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.12 |
3.24 |
3.01 |
X |
|
|
|
1.31 |
1.63 |
| 36% |
32% |
32% |
3.24 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
3.34 |
|
|
|
1.87 |
1.79 |
|
|
|
3.22 |
1.30 |
| 71% |
29% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
27% |
73% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Αντεκέρα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-05-25 |
Αντεκέρα
|
3 - 0 |
Μελίλα
|
|
2024-05-18 |
Μάλαγα
|
3 - 0 |
Αντεκέρα
|
|
2024-05-12 |
Αντεκέρα
|
0 - 2 |
Μούρθια
|
|
2024-05-05 |
Τσιούτα
|
2 - 0 |
Αντεκέρα
|
|
2024-04-28 |
Αντεκέρα
|
3 - 1 |
Εϊβίσα
|
|
2024-04-20 |
Αλγκετσίρας
|
2 - 3 |
Αντεκέρα
|
|
2024-04-14 |
Αντεκέρα
|
2 - 1 |
Σανλουκουένιο
|
|
2024-04-07 |
Λινάρες
|
0 - 1 |
Αντεκέρα
|
|
2024-03-30 |
Αντεκέρα
|
0 - 0 |
Αλκοϊάνιο
|
|
2024-03-24 |
Ιντερσίτι
|
2 - 1 |
Αντεκέρα
|
|
2024-03-16 |
Αντεκέρα
|
1 - 1 |
Ουέλβα
|
|
2024-03-09 |
Ρεάλ Μαδρίτης Β
|
0 - 0 |
Αντεκέρα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
6 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
50% |
17% |
Αλ-Ουακρά τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-26 |
Αλ-Ουακρά
|
0 - 2 |
Καστεγιόν
|
|
2024-05-13 |
Αλ-Ουακρά
|
0 - 1 |
Αλ-Σαντ
|
|
2024-05-09 |
Αλ-Ουακρά
|
2 - 2 |
ΜουαΪτέρ
|
|
2024-05-04 |
Αλ-Ουακρά
|
1 - 0 |
Αλ-Ραϊάν
|
|
2024-05-01 |
Αλ-Σαντ
|
2 - 2 |
Αλ-Ουακρά
|
|
2024-04-28 |
Αλ-Αχλί
|
1 - 0 |
Αλ-Ουακρά
|
|
2024-04-24 |
Αλ-Ουακρά
|
2 - 4 |
Αλ-Γκαράφα
|
|
2024-04-16 |
Αλ-Σαμάλ
|
0 - 0 |
Αλ-Ουακρά
|
|
2024-04-05 |
Αλ-Ουακρά
|
2 - 4 |
Αλ-Αραμπί
|
|
2024-03-30 |
Κατάρ SC
|
1 - 5 |
Αλ-Ουακρά
|
|
2024-03-16 |
Ουμ-Σαλάλ
|
0 - 2 |
Αλ-Ουακρά
|
|
2024-03-10 |
Αλ-Ουακρά
|
2 - 1 |
Αλ-Ντουχαΐλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
6 |
5 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
50% |
42% |
Αντεκέρα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-07 |
Λινένσε
|
- |
Αντεκέρα
|
|
2024-08-25 |
Φουενλαμπράντα
|
- |
Αντεκέρα
|
|
2024-09-01 |
Αντεκέρα
|
- |
Μαρμπέλα
|
|
2024-09-07 |
Ατλ. Μαδρίτης Β
|
- |
Αντεκέρα
|
|
2024-09-14 |
Αντεκέρα
|
- |
Βιγιαρεάλ Β
|
|
2024-09-22 |
Σεβίλλη Β
|
- |
Αντεκέρα
|
Αλ-Ουακρά επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-11 |
Αλ-Ουακρά
|
- |
Αλ-Αχλί
|
|
2024-08-17 |
Αλ-Αραμπί
|
- |
Αλ-Ουακρά
|
|
2024-08-23 |
Αλ-Σαχανίγια
|
- |
Αλ-Ουακρά
|
|
2024-08-31 |
Αλ-Ουακρά
|
- |
Αλ-Κορ
|
|
2024-09-06 |
Αλ-Γκαράφα
|
- |
Αλ-Ουακρά
|
|
2024-09-14 |
Αλ-Ουακρά
|
- |
Αλ-Ντουχαΐλ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.12 |
3.24 |
3.01 |
| Πιθανότητα |
36% |
32% |
32% |
|
X @ 3.24 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.31 |
1.63 |
| Πιθανότητα |
57% |
43% |
|
1X @ 1.31 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.27 |
3.34 |
| Πιθανότητα |
|
71% |
29% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.27 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.87 |
1.79 |
| Πιθανότητα |
|
48% |
52% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.79 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.22 |
1.30 |
| Πιθανότητα |
|
27% |
73% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.30 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.71 |
2.01 |
| Πιθανότητα |
|
53% |
47% |
|
Ναι @ 1.71 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-30 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!