Φιλικά Συλλόγων
Τρίτη, 16.07.2024
19:45
Αρμπρόουθ
(Σκωτία)
Νταντί
(Σκωτία)
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Arbroath |
| Εκτός έδρας: |
Νταντί |
| Απόσταση: |
24.3 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 8.50 |
5.25 |
1.27 |
2 |
|
|
|
3.50 |
1.07 |
| 22% |
33% |
45% |
1.27 |
|
|
|
14% |
86% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.48 |
2.60 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 79% |
21% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
38% |
62% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-06-29 |
Αρμπρόουθ
|
1 - 3 |
Νταντί
|
|
2023-07-12 |
Αρμπρόουθ
|
0 - 1 |
Νταντί
|
|
2023-04-08 |
Αρμπρόουθ
|
0 - 0 |
Νταντί
|
|
2023-01-02 |
Νταντί
|
2 - 4 |
Αρμπρόουθ
|
|
2022-10-08 |
Αρμπρόουθ
|
1 - 1 |
Νταντί
|
|
2022-08-12 |
Νταντί
|
4 - 2 |
Αρμπρόουθ
|
|
2021-03-13 |
Νταντί
|
2 - 0 |
Αρμπρόουθ
|
|
2021-01-22 |
Αρμπρόουθ
|
1 - 1 |
Νταντί
|
|
2020-12-05 |
Νταντί
|
1 - 0 |
Αρμπρόουθ
|
|
2019-12-07 |
Αρμπρόουθ
|
1 - 1 |
Νταντί
|
|
2019-10-05 |
Νταντί
|
2 - 0 |
Αρμπρόουθ
|
|
2017-07-08 |
Αρμπρόουθ
|
1 - 2 |
Νταντί
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
9 |
4 |
3 |
| 8% |
33% |
58% |
|
75% |
33% |
25% |
Αρμπρόουθ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-06 |
Αρμπρόουθ
|
0 - 1 |
Σεντ Τζόνστον
|
|
2024-06-29 |
Αρμπρόουθ
|
1 - 3 |
Νταντί
|
|
2024-05-03 |
Ρέιθ Ρόβερς
|
5 - 0 |
Αρμπρόουθ
|
|
2024-04-27 |
Αρμπρόουθ
|
0 - 5 |
Κουίνς Παρκ
|
|
2024-04-20 |
Αρμπρόουθ
|
1 - 2 |
Μόρτον
|
|
2024-04-13 |
Έιρ
|
5 - 0 |
Αρμπρόουθ
|
|
2024-04-06 |
Ινβερνές
|
2 - 1 |
Αρμπρόουθ
|
|
2024-04-02 |
Αρμπρόουθ
|
1 - 2 |
Ερντριονιάνς
|
|
2024-03-30 |
Αρμπρόουθ
|
2 - 3 |
Ντανφέρμλιν
|
|
2024-03-23 |
Αρμπρόουθ
|
0 - 1 |
Πάρτικ
|
|
2024-03-16 |
Ερντριονιάνς
|
5 - 2 |
Αρμπρόουθ
|
|
2024-03-09 |
Νταντί Γιουν.
|
4 - 0 |
Αρμπρόουθ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
0 |
12 |
|
10 |
10 |
7 |
| 0% |
0% |
100% |
|
83% |
83% |
58% |
Νταντί τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-13 |
Μπόνιριγκ Ρόουζ
|
1 - 7 |
Νταντί
|
|
2024-07-10 |
Ντανφέρμλιν
|
0 - 2 |
Νταντί
|
|
2024-07-06 |
Λεχ Πόζναν
|
1 - 1 |
Νταντί
|
|
2024-06-29 |
Αρμπρόουθ
|
1 - 3 |
Νταντί
|
|
2024-05-18 |
Νταντί
|
1 - 1 |
Κιλμάρνοκ
|
|
2024-05-14 |
Ρέιντζερς
|
5 - 2 |
Νταντί
|
|
2024-05-11 |
Χαρτς
|
3 - 0 |
Νταντί
|
|
2024-05-04 |
Νταντί
|
1 - 3 |
Σεντ Μίρεν
|
|
2024-04-28 |
Νταντί
|
1 - 2 |
Σέλτικ
|
|
2024-04-17 |
Νταντί
|
0 - 0 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-04-13 |
Αμπερντίν
|
0 - 0 |
Νταντί
|
|
2024-04-06 |
Νταντί
|
2 - 3 |
Μάδεργουελ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
10 |
7 |
5 |
| 25% |
33% |
42% |
|
83% |
58% |
42% |
Αρμπρόουθ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-20 |
Αρμπρόουθ
|
- |
Άνναν
|
|
2024-07-23 |
Ινβερνές
|
- |
Αρμπρόουθ
|
|
2024-07-27 |
Μπόνιριγκ Ρόουζ
|
- |
Αρμπρόουθ
|
|
2024-08-03 |
Στενχαούσμιουρ
|
- |
Αρμπρόουθ
|
|
2024-08-10 |
Αρμπρόουθ
|
- |
Μοντρόουζ
|
|
2024-08-17 |
Αρμπρόουθ
|
- |
Κέλτι Χαρτς
|
Νταντί επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-23 |
Νταντί
|
- |
Άνναν
|
|
2024-07-27 |
Νταντί
|
- |
Ινβερνές
|
|
2024-08-04 |
Νταντί Γιουν.
|
- |
Νταντί
|
|
2024-08-10 |
Νταντί
|
- |
Χαρτς
|
|
2024-08-17 |
Νταντί
|
- |
Ερντριονιάνς
|
|
2024-08-24 |
Χιμπέρνιαν
|
- |
Νταντί
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
8.50 |
5.25 |
1.27 |
| Πιθανότητα |
22% |
33% |
45% |
|
2 @ 1.27 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
3.50 |
1.07 |
| Πιθανότητα |
14% |
86% |
|
X2 @ 1.07 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.14 |
5.50 |
| Πιθανότητα |
|
79% |
21% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.14 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.48 |
2.60 |
| Πιθανότητα |
|
59% |
41% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.48 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.10 |
1.67 |
| Πιθανότητα |
|
38% |
62% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.67 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.80 |
1.95 |
| Πιθανότητα |
|
50% |
50% |
|
Ναι @ 1.80 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-16 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!