Λιγκ Καπ Αγγλίας
Τετάρτη, 25.09.2024
19:45
5 - 1
(2 - 0, 3 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Λονδίνο |
| Εκτός έδρας: |
Μπόλτον |
| Απόσταση: |
278.5 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Emirates Stadium
|
| Χωρητικότητα: |
60 361 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Mikel Arteta (Ισπ) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:45 (19:45 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.11 |
9.00 |
19.00 |
1 |
|
|
|
1.02 |
6.50 |
| 48% |
35% |
17% |
1.11 |
|
|
|
94% |
6% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
7.00 |
|
|
|
1.33 |
3.40 |
|
|
|
1.83 |
1.83 |
| 86% |
14% |
|
|
|
70% |
30% |
|
|
|
50% |
50% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2012-02-01 |
Μπόλτον
|
0 - 0 |
Άρσεναλ
|
|
2011-10-25 |
Άρσεναλ
|
2 - 1 |
Μπόλτον
|
|
2011-09-24 |
Άρσεναλ
|
3 - 0 |
Μπόλτον
|
|
2011-04-24 |
Μπόλτον
|
2 - 1 |
Άρσεναλ
|
|
2010-09-11 |
Άρσεναλ
|
4 - 1 |
Μπόλτον
|
|
2010-01-20 |
Άρσεναλ
|
4 - 2 |
Μπόλτον
|
|
2010-01-17 |
Μπόλτον
|
0 - 2 |
Άρσεναλ
|
|
2009-01-10 |
Άρσεναλ
|
1 - 0 |
Μπόλτον
|
|
2008-09-20 |
Μπόλτον
|
1 - 3 |
Άρσεναλ
|
|
2008-03-29 |
Μπόλτον
|
2 - 3 |
Άρσεναλ
|
|
2007-10-20 |
Άρσεναλ
|
2 - 0 |
Μπόλτον
|
|
2007-04-14 |
Άρσεναλ
|
2 - 1 |
Μπόλτον
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
1 |
1 |
|
10 |
8 |
4 |
| 83% |
8% |
8% |
|
83% |
67% |
33% |
Άρσεναλ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-09-22 |
Μάντσεστερ Σίτι
|
2 - 2 |
Άρσεναλ
|
|
2024-09-19 |
Αταλάντα
|
0 - 0 |
Άρσεναλ
|
|
2024-09-15 |
Τότεναμ
|
0 - 1 |
Άρσεναλ
|
|
2024-08-31 |
Άρσεναλ
|
1 - 1 |
Μπράιτον
|
|
2024-08-24 |
Άστον Βίλα
|
0 - 2 |
Άρσεναλ
|
|
2024-08-17 |
Άρσεναλ
|
2 - 0 |
Γούλβς
|
|
2024-08-11 |
Άρσεναλ
|
2 - 0 |
Λυών
|
|
2024-08-07 |
Άρσεναλ
|
4 - 1 |
Μπάγερ Λεβ.
|
|
2024-08-01 |
Λίβερπουλ
|
2 - 1 |
Άρσεναλ
|
|
2024-07-28 |
Άρσεναλ
|
2 - 1 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
|
2024-07-25 |
Άρσεναλ
|
1 - 1 |
Μπόρνμουθ
|
|
2024-05-19 |
Άρσεναλ
|
2 - 1 |
Έβερτον
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
10 |
5 |
2 |
| 58% |
33% |
8% |
|
83% |
42% |
17% |
Μπόλτον τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-09-21 |
Μπόλτον
|
5 - 2 |
Ρέντινγκ
|
|
2024-09-14 |
Μπόλτον
|
0 - 4 |
Χάντερσφιλντ
|
|
2024-09-03 |
Μπάροου
|
2 - 3 |
Μπόλτον
|
|
2024-08-31 |
Μπόλτον
|
0 - 2 |
Έξετερ
|
|
2024-08-27 |
Σριούσμπερι
|
0 - 2 |
Μπόλτον
|
|
2024-08-24 |
Τσάρλτον
|
2 - 0 |
Μπόλτον
|
|
2024-08-18 |
Μπόλτον
|
0 - 0 |
Ρέξαμ
|
|
2024-08-13 |
Μπόλτον
|
1 - 1 |
Μάνσφιλντ
|
|
2024-08-10 |
Λέιτον Όριεντ
|
1 - 2 |
Μπόλτον
|
|
2024-08-03 |
Πορτ Βέιλ
|
0 - 3 |
Μπόλτον
|
|
2024-07-30 |
Μπόλτον
|
0 - 1 |
Στόουκ
|
|
2024-07-26 |
Μπόλτον
|
1 - 1 |
Φιορεντίνα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
5 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
42% |
25% |
Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Μάντσεστερ Σίτι |
5 |
4 |
1 |
0 |
13 |
5 |
+8 |
13 |
| 2 |
Λίβερπουλ |
5 |
4 |
0 |
1 |
10 |
1 |
+9 |
12 |
| 3 |
Άστον Βίλα |
5 |
4 |
0 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
12 |
| 4 |
Άρσεναλ |
5 |
3 |
2 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
11 |
| 5 |
Τσέλσι |
5 |
3 |
1 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
10 |
| 6 |
Νιουκάστλ |
5 |
3 |
1 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
10 |
| 7 |
Μπράιτον |
5 |
2 |
3 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
9 |
| 8 |
Νότινγκχαμ |
5 |
2 |
3 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
9 |
| 9 |
Φούλαμ |
5 |
2 |
2 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
8 |
| 10 |
Τότεναμ |
5 |
2 |
1 |
2 |
9 |
5 |
+4 |
7 |
| 11 |
Μάντσεστερ Γιουν. |
5 |
2 |
1 |
2 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 12 |
Μπρέντφορντ |
5 |
2 |
0 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
6 |
| 13 |
Μπόρνμουθ |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
8 |
-3 |
5 |
| 14 |
Γουέστ Χαμ |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
4 |
| 15 |
Λέστερ |
5 |
0 |
3 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
3 |
| 16 |
Κρίσταλ Πάλας |
5 |
0 |
3 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
3 |
| 17 |
Ίπσουιτς |
5 |
0 |
3 |
2 |
3 |
8 |
-5 |
3 |
| 18 |
Σαουθάμπτον |
5 |
0 |
1 |
4 |
2 |
9 |
-7 |
1 |
| 19 |
Έβερτον |
5 |
0 |
1 |
4 |
5 |
14 |
-9 |
1 |
| 19 |
Γούλβς |
5 |
0 |
1 |
4 |
5 |
14 |
-9 |
1 |
Βαθμολογία Λιγκ Ουάν
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ρέξαμ |
7 |
5 |
1 |
1 |
14 |
6 |
+8 |
16 |
| 2 |
Μπέρμιγχαμ |
6 |
5 |
1 |
0 |
13 |
6 |
+7 |
16 |
| 3 |
Μπάρνσλεϊ |
7 |
4 |
1 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
13 |
| 4 |
Τσάρλτον |
7 |
4 |
1 |
2 |
7 |
5 |
+2 |
13 |
| 5 |
Χάντερσφιλντ |
7 |
4 |
0 |
3 |
11 |
8 |
+3 |
12 |
| 6 |
Λίνκολν |
6 |
3 |
2 |
1 |
10 |
6 |
+4 |
11 |
| 6 |
Στόκπορτ |
6 |
3 |
2 |
1 |
10 |
6 |
+4 |
11 |
| 8 |
Πιτέρμπορο |
7 |
3 |
2 |
2 |
12 |
11 |
+1 |
11 |
| 9 |
Μπλάκπουλ |
7 |
3 |
2 |
2 |
13 |
13 |
0 |
11 |
| 10 |
Μάνσφιλντ |
6 |
3 |
2 |
1 |
11 |
11 |
0 |
11 |
| 11 |
Γουίκομ |
6 |
3 |
1 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
10 |
| 12 |
Έξετερ |
6 |
3 |
0 |
3 |
8 |
6 |
+2 |
9 |
| 13 |
Νορθάμπτον |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
8 |
| 14 |
Γουίγκαν |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
5 |
+1 |
8 |
| 15 |
Στίβενατζ |
7 |
2 |
2 |
3 |
5 |
5 |
0 |
8 |
| 16 |
Λέιτον Όριεντ |
7 |
2 |
1 |
4 |
9 |
11 |
-2 |
7 |
| 17 |
Ρέντινγκ |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
7 |
| 18 |
Κρόλεϊ |
6 |
2 |
1 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
7 |
| 19 |
Μπόλτον |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
7 |
| 20 |
Μπρίστολ Ρόβερς |
7 |
2 |
1 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 21 |
Ρόδεραμ |
7 |
1 |
3 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
6 |
| 22 |
Μπάρτον |
6 |
0 |
4 |
2 |
8 |
10 |
-2 |
4 |
| 23 |
Σριούσμπερι |
7 |
1 |
0 |
6 |
5 |
12 |
-7 |
3 |
| 24 |
Κέιμπριτζ |
6 |
0 |
1 |
5 |
6 |
13 |
-7 |
1 |
Άρσεναλ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-28 |
Άρσεναλ
|
- |
Λέστερ
|
|
2024-10-01 |
Άρσεναλ
|
- |
Παρί Σεν Ζερμέν
|
|
2024-10-05 |
Άρσεναλ
|
- |
Σαουθάμπτον
|
|
2024-10-19 |
Μπόρνμουθ
|
- |
Άρσεναλ
|
|
2024-10-22 |
Άρσεναλ
|
- |
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
2024-10-27 |
Άρσεναλ
|
- |
Λίβερπουλ
|
Μπόλτον επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-28 |
Κρόλεϊ
|
- |
Μπόλτον
|
|
2024-10-01 |
Νορθάμπτον
|
- |
Μπόλτον
|
|
2024-10-05 |
Μπόλτον
|
- |
Σριούσμπερι
|
|
2024-10-19 |
Μπόλτον
|
- |
Μπάρτον
|
|
2024-10-22 |
Μπέρμιγχαμ
|
- |
Μπόλτον
|
|
2024-10-26 |
Μπόλτον
|
- |
Πιτέρμπορο
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.11 |
9.00 |
19.00 |
| Πιθανότητα |
48% |
35% |
17% |
|
1 @ 1.11 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.02 |
6.50 |
| Πιθανότητα |
94% |
6% |
|
1X @ 1.02 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.10 |
7.00 |
| Πιθανότητα |
|
86% |
14% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.10 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.33 |
3.40 |
| Πιθανότητα |
|
70% |
30% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.33 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.83 |
1.83 |
| Πιθανότητα |
|
50% |
50% |
|
Πάνω 3.5 @ 1.83 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.10 |
1.67 |
| Πιθανότητα |
|
42% |
58% |
|
Όχι @ 1.67 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-25 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!