Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 27.07.2024
20:00
Αβελίνο
(Ιταλία)
Κροτόνε
(Ιταλία)
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Avellino |
| Εκτός έδρας: |
Crotone |
| Απόσταση: |
284.1 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.60 |
3.75 |
4.40 |
1 |
|
|
|
1.18 |
2.15 |
| 41% |
33% |
26% |
1.60 |
|
|
|
74% |
26% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.80 |
|
|
|
1.68 |
2.05 |
|
|
|
2.70 |
1.41 |
| 76% |
24% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
34% |
66% |
Τελευταίες 10 απευθείας αγώνες
|
2024-04-27 |
Αβελίνο
|
1 - 0 |
Κροτόνε
|
|
2023-12-22 |
Κροτόνε
|
0 - 1 |
Αβελίνο
|
|
2023-02-06 |
Αβελίνο
|
3 - 1 |
Κροτόνε
|
|
2022-10-08 |
Κροτόνε
|
2 - 0 |
Αβελίνο
|
|
2016-03-26 |
Αβελίνο
|
0 - 0 |
Κροτόνε
|
|
2015-11-09 |
Κροτόνε
|
3 - 1 |
Αβελίνο
|
|
2015-04-28 |
Κροτόνε
|
2 - 0 |
Αβελίνο
|
|
2014-12-06 |
Αβελίνο
|
1 - 2 |
Κροτόνε
|
|
2014-04-26 |
Αβελίνο
|
2 - 0 |
Κροτόνε
|
|
2013-11-23 |
Κροτόνε
|
3 - 2 |
Αβελίνο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
5 |
|
7 |
4 |
3 |
| 40% |
10% |
50% |
|
70% |
40% |
30% |
Αβελίνο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-06-02 |
Βιτσέντζα
|
2 - 1 |
Αβελίνο
|
|
2024-05-28 |
Αβελίνο
|
0 - 0 |
Βιτσέντζα
|
|
2024-05-25 |
Αβελίνο
|
2 - 1 |
Κατάνια
|
|
2024-05-21 |
Κατάνια
|
1 - 0 |
Αβελίνο
|
|
2024-04-27 |
Αβελίνο
|
1 - 0 |
Κροτόνε
|
|
2024-04-21 |
Ταράντο
|
1 - 0 |
Αβελίνο
|
|
2024-04-15 |
Αβελίνο
|
1 - 0 |
Μπενεβέντο
|
|
2024-04-07 |
Τούρις
|
0 - 4 |
Αβελίνο
|
|
2024-03-30 |
Αβελίνο
|
6 - 1 |
Πικέρνο
|
|
2024-03-23 |
Τζιουλιάνο
|
3 - 2 |
Αβελίνο
|
|
2024-03-16 |
Αβελίνο
|
2 - 0 |
Μπρίντιζι
|
|
2024-03-10 |
Βίρτ. Φρανκάβιλα
|
0 - 0 |
Αβελίνο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
6 |
5 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
50% |
42% |
25% |
Κροτόνε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-05-07 |
Πικέρνο
|
2 - 0 |
Κροτόνε
|
|
2024-04-27 |
Αβελίνο
|
1 - 0 |
Κροτόνε
|
|
2024-04-21 |
Κροτόνε
|
3 - 1 |
Μονόπολι
|
|
2024-04-15 |
Γιούβε Στάμπια
|
1 - 1 |
Κροτόνε
|
|
2024-04-07 |
Κροτόνε
|
1 - 2 |
Μπρίντιζι
|
|
2024-03-30 |
Ποτέντζα
|
2 - 2 |
Κροτόνε
|
|
2024-03-25 |
Κροτόνε
|
0 - 0 |
Κασερτάνα
|
|
2024-03-17 |
Μοντερόζι
|
1 - 0 |
Κροτόνε
|
|
2024-03-10 |
Κροτόνε
|
1 - 3 |
Λατίνα
|
|
2024-03-06 |
Μεσίνα
|
0 - 1 |
Κροτόνε
|
|
2024-03-02 |
Κροτόνε
|
2 - 3 |
Τζιουλιάνο
|
|
2024-02-26 |
Φότζια
|
2 - 1 |
Κροτόνε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
8 |
6 |
4 |
| 17% |
25% |
58% |
|
67% |
50% |
33% |
Αβελίνο επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-04 |
Γιούβε Στάμπια
|
- |
Αβελίνο
|
|
2024-08-04 |
Αβελίνο
|
- |
Γιούβε Στάμπια
|
|
2024-08-09 |
Ουντινέζε
|
- |
Αβελίνο
|
|
2024-08-17 |
Αβελίνο
|
- |
Ποντεντέρα
|
|
2024-08-25 |
Πικέρνο
|
- |
Αβελίνο
|
|
2024-09-02 |
Αβελίνο
|
- |
Τζιουλιάνο
|
Κροτόνε επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-10 |
Κροτόνε
|
- |
Μεσίνα
|
|
2024-08-18 |
Κατάνια
|
- |
Κροτόνε
|
|
2024-08-26 |
Κροτόνε
|
- |
Team Altamura
|
|
2024-09-02 |
Καβέζε
|
- |
Κροτόνε
|
|
2024-09-07 |
Κροτόνε
|
- |
Τραπανί
|
|
2024-09-14 |
Κροτόνε
|
- |
Μεσίνα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.60 |
3.75 |
4.40 |
| Πιθανότητα |
41% |
33% |
26% |
|
1 @ 1.60 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.18 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
74% |
26% |
|
1X @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
3.80 |
| Πιθανότητα |
|
76% |
24% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.68 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.68 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.70 |
1.41 |
| Πιθανότητα |
|
34% |
66% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.41 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.73 |
1.98 |
| Πιθανότητα |
|
54% |
46% |
|
Ναι @ 1.73 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-27 16:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!