TOPLYGA - Λιθουανία
Κυριακή, 15.09.2024
13:30
13:30

Μπάνγκα

Πανεβέζις
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Gargzdai |
| Εκτός έδρας: | Panevezys |
| Απόσταση: | 184.5 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Gargzdai |
| Χωρητικότητα: | 2 000 |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 13:30 (15:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.10 | 2.30 | 1X | 1.49 | 1.37 | |||
| 41% | 36% | 23% | 1.49 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.15 | 1.61 | 4.13 | 1.20 | ||||||
| 58% | 42% | 35% | 65% | 19% | 81% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
| 2024-06-29 | Πανεβέζις | 0 - 1 | Μπάνγκα |
| 2024-05-11 | Μπάνγκα | 2 - 0 | Πανεβέζις |
| 2024-03-16 | Πανεβέζις | 0 - 1 | Μπάνγκα |
| 2023-08-27 | Πανεβέζις | 2 - 0 | Μπάνγκα |
| 2023-06-25 | Μπάνγκα | 0 - 1 | Πανεβέζις |
| 2023-04-24 | Πανεβέζις | 2 - 0 | Μπάνγκα |
| 2023-03-05 | Μπάνγκα | 0 - 4 | Πανεβέζις |
| 2022-10-09 | Μπάνγκα | 1 - 1 | Πανεβέζις |
| 2022-08-21 | Πανεβέζις | 2 - 1 | Μπάνγκα |
| 2022-07-02 | Μπάνγκα | 1 - 2 | Πανεβέζις |
| 2022-04-23 | Πανεβέζις | 2 - 0 | Μπάνγκα |
| 2021-10-17 | Μπάνγκα | 2 - 1 | Πανεβέζις |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 4 | 1 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 33% | 8% |
Μπάνγκα τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-09-01 | Ζαλγκίρις | 2 - 1 | Μπάνγκα |
| 2024-08-24 | Μπάνγκα | 4 - 1 | Σιαουλιάι |
| 2024-08-16 | Χέγκελμαν | 3 - 0 | Μπάνγκα |
| 2024-08-13 | Νεβεζίς Κενταϊνιάι | 0 - 5 | Μπάνγκα |
| 2024-08-10 | TransINVEST | 0 - 1 | Μπάνγκα |
| 2024-08-02 | Μπάνγκα | 1 - 0 | Σούντουβα |
| 2024-07-26 | Μπάνγκα | 1 - 1 | Κάουνο Ζαλγκίρις |
| 2024-07-21 | Νταϊνάβα Αλιτούς | 3 - 1 | Μπάνγκα |
| 2024-07-12 | Μπάνγκα | 2 - 4 | Χέγκελμαν |
| 2024-07-06 | Μπάνγκα | 0 - 0 | Ντζιουγκάς Τελσιάι |
| 2024-06-29 | Πανεβέζις | 0 - 1 | Μπάνγκα |
| 2024-06-26 | Μπάνγκα | 0 - 2 | Ζαλγκίρις |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 6 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 50% | 33% |
Πανεβέζις τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-09-01 | Πανεβέζις | 0 - 0 | Σούντουβα |
| 2024-08-29 | Δε Νιού Σεντς | 0 - 0 | Πανεβέζις |
| 2024-08-25 | Νταϊνάβα Αλιτούς | 1 - 1 | Πανεβέζις |
| 2024-08-22 | Πανεβέζις | 0 - 3 | Δε Νιού Σεντς |
| 2024-08-15 | Μακάμπι Τελ Αβιβ | 3 - 0 | Πανεβέζις |
| 2024-08-11 | Πανεβέζις | 0 - 0 | Ζαλγκίρις |
| 2024-08-06 | Πανεβέζις | 1 - 2 | Μακάμπι Τελ Αβιβ |
| 2024-07-31 | Γιαγκιελόνια | 3 - 1 | Πανεβέζις |
| 2024-07-27 | Ντζιουγκάς Τελσιάι | 3 - 3 | Πανεβέζις |
| 2024-07-23 | Πανεβέζις | 0 - 4 | Γιαγκιελόνια |
| 2024-07-20 | Πανεβέζις | 1 - 2 | Κάουνο Ζαλγκίρις |
| 2024-07-16 | ΧΓΚ Ελσίνκι | 1 - 1 | Πανεβέζις |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 6 | 6 | 9 | 7 | 3 | |
| 0% | 50% | 50% | 75% | 58% | 25% |
Βαθμολογία TOPLYGA
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ζαλγκίρις | 28 | +31 | 61 |
| 2 | Χέγκελμαν | 29 | +17 | 56 |
| 3 | Κάουνο Ζαλγκίρις | 29 | +11 | 49 |
| 4 | Μπάνγκα | 29 | -5 | 37 |
| 5 | Νταϊνάβα Αλιτούς | 29 | -3 | 33 |
| 6 | Σιαουλιάι | 27 | -4 | 33 |
| 7 | Ντζιουγκάς Τελσιάι | 29 | -16 | 32 |
| 8 | Σούντουβα | 30 | -10 | 29 |
| 9 | TransINVEST | 28 | -13 | 29 |
| 10 | Πανεβέζις | 26 | -8 | 25 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Μπάνγκα | |
| Πανεβέζις | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Μπάνγκα | Πανεβέζις |
|---|---|---|---|
| 1 | Ζαλγκίρις | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Χέγκελμαν | 2 - 4 | 4 - 2 |
| 3 | Κάουνο Ζαλγκίρις | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Μπάνγκα | - | 2 - 0 |
| 5 | Νταϊνάβα Αλιτούς | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 6 | Σιαουλιάι | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Ντζιουγκάς Τελσιάι | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 8 | Σούντουβα | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 9 | TransINVEST | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 10 | Πανεβέζις | 2 - 0 | - |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Μπάνγκα | Πανεβέζις | |
| Θέση | 4 | 10 |
| Βαθμοί | 37 | 25 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 7 | 10 |
| Βαθμοί | 16 | 11 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Μπάνγκα | Πανεβέζις | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
9
10 10 |
5
10 11 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
4
4 6 |
2
5 5 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Μπάνγκα | Πανεβέζις | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
30
35 |
20
28 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
14
19 |
12
18 |
Συνολικές στατιστικές για το TOPLYGA
| Αγώνες (142) | |
| Εντός έδρας νίκες | 35% |
| Ισοπαλίες | 30% |
| Εκτός έδρας νίκες | 35% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (316) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.23 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.14 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.08 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 61% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 41% |
| Πάνω 1.5 | 61% |
| Πάνω 2.5 | 41% |
| Πάνω 3.5 | 23% |
Μπάνγκα επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-09-18 | Κάουνο Ζαλγκίρις | - | Μπάνγκα |
| 2024-09-22 | Ντζιουγκάς Τελσιάι | - | Μπάνγκα |
| 2024-09-29 | Μπάνγκα | - | Χέγκελμαν |
| 2024-10-05 | Μπάνγκα | - | Νταϊνάβα Αλιτούς |
| 2024-10-19 | Κάουνο Ζαλγκίρις | - | Μπάνγκα |
| 2024-10-27 | Σούντουβα | - | Μπάνγκα |
Πανεβέζις επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-09-22 | Χέγκελμαν | - | Πανεβέζις |
| 2024-09-26 | Σιαουλιάι | - | Πανεβέζις |
| 2024-10-01 | Πανεβέζις | - | TransINVEST |
| 2024-10-05 | Κάουνο Ζαλγκίρις | - | Πανεβέζις |
| 2024-10-18 | Πανεβέζις | - | Ντζιουγκάς Τελσιάι |
| 2024-10-22 | Πανεβέζις | - | Ντζιουγκάς Τελσιάι |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.70 | 3.10 | 2.30 |
| Πιθανότητα | 41% | 36% | 23% |
| 1X @ 1.49 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.49 | 1.37 |
| Πιθανότητα | 63% | 37% |
| 1X @ 1.49 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.39 | 2.75 | |
| Πιθανότητα | 58% | 42% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.39 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.15 | 1.61 | |
| Πιθανότητα | 35% | 65% | |
| Κάτω 2.5 @ 1.61 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 4.13 | 1.20 | |
| Πιθανότητα | 19% | 81% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.20 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.87 | 1.81 | |
| Πιθανότητα | 37% | 63% | |
| Όχι @ 1.81 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-15 12:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!
