Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 13.07.2024
15:00
Οστράβα
(Τσεχία)
Μπάνκα Μπίστριτσα
(Σλοβακία)
3 - 1
(2 - 1, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Ostrava (Τσε) |
| Εκτός έδρας: |
Banska Bystrica (Σλκ) |
| Απόσταση: |
137.2 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.99 |
3.61 |
3.12 |
12 |
|
|
|
1.29 |
1.72 |
| 38% |
30% |
32% |
1.23 |
|
|
|
60% |
40% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.47 |
|
|
|
1.58 |
2.27 |
|
|
|
2.46 |
1.49 |
| 79% |
21% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
37% |
63% |
Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες
|
2013-02-16 |
Οστράβα
|
1 - 1 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
|
2010-07-08 |
Οστράβα
|
2 - 1 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
Οστράβα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-06 |
Βίτζεβ Λοτζ
|
2 - 1 |
Οστράβα
|
|
2024-07-03 |
Οστράβα
|
0 - 2 |
Λεχ Πόζναν
|
|
2024-06-29 |
Οστράβα
|
1 - 2 |
Στσζέτσιν
|
|
2024-06-26 |
Οστράβα
|
1 - 1 |
Ζίλινα
|
|
2024-06-23 |
Artis Brno
|
2 - 2 |
Οστράβα
|
|
2024-05-26 |
Οστράβα
|
6 - 0 |
Σλόβακο
|
|
2024-05-18 |
Βικτόρια Πλζεν
|
1 - 1 |
Οστράβα
|
|
2024-05-14 |
Σπάρτα Πράγας
|
2 - 1 |
Οστράβα
|
|
2024-05-11 |
Οστράβα
|
0 - 1 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
2024-05-04 |
Σλάβια Πράγας
|
5 - 0 |
Οστράβα
|
|
2024-04-28 |
Οστράβα
|
2 - 2 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
2024-04-20 |
Σπάρτα Πράγας
|
4 - 3 |
Οστράβα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
11 |
8 |
5 |
| 8% |
33% |
58% |
|
92% |
67% |
42% |
Μπάνκα Μπίστριτσα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-06 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
1 - 1 |
Ζλάτε Μοράφτσε
|
|
2024-06-29 |
Ντούκλα Πράγας
|
1 - 0 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
|
2024-06-26 |
Βικτόρια Πλζεν
|
2 - 1 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
|
2024-06-22 |
Ποχρόνιε
|
3 - 2 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
|
2024-05-18 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
2 - 2 |
Σκάλιτσα
|
|
2024-05-11 |
Τρέντσιν
|
2 - 0 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
|
2024-05-03 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
2 - 1 |
Κόζιτσε
|
|
2024-04-26 |
Μιχάλοβτσε
|
2 - 0 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
|
2024-04-20 |
Ζλάτε Μοράφτσε
|
0 - 1 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
|
2024-04-13 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
0 - 1 |
Μιχάλοβτσε
|
|
2024-04-06 |
Κόζιτσε
|
0 - 1 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
|
2024-03-30 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
4 - 2 |
Τρέντσιν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
8 |
5 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
67% |
42% |
25% |
Οστράβα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-20 |
Μποέμιανς 1905
|
- |
Οστράβα
|
|
2024-07-25 |
Οστράβα
|
- |
Ουραρτού
|
|
2024-07-28 |
Οστράβα
|
- |
Γιάμπλονετς
|
|
2024-08-01 |
Ουραρτού
|
- |
Οστράβα
|
|
2024-08-07 |
Κοπεγχάγη
|
- |
Οστράβα
|
|
2024-08-11 |
Οστράβα
|
- |
Χράντεκ Κράλοβε
|
Μπάνκα Μπίστριτσα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-20 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
- |
Λ. Μίκουλας
|
|
2024-07-28 |
Ρουζομπέροκ
|
- |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
|
2024-08-03 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
- |
Σκάλιτσα
|
|
2024-08-11 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
- |
Ντουν. Στρέντα
|
|
2024-08-17 |
Τρέντσιν
|
- |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
|
2024-08-25 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
- |
Σ. Μπρατισλάβας
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.99 |
3.61 |
3.12 |
| Πιθανότητα |
38% |
30% |
32% |
|
12 @ 1.23 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.29 |
1.72 |
| Πιθανότητα |
60% |
40% |
|
1X @ 1.29 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.18 |
4.47 |
| Πιθανότητα |
|
79% |
21% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.58 |
2.27 |
| Πιθανότητα |
|
58% |
42% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.58 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.46 |
1.49 |
| Πιθανότητα |
|
37% |
63% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.49 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.50 |
2.36 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Ναι @ 1.50 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-13 12:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!