Φιλικά Συλλόγων
Τετάρτη, 31.07.2024
19:30
Μπάρι
(Ιταλία)
Σαλερνιτάνα
(Ιταλία)
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Μπάρι |
| Εκτός έδρας: |
Σαλέρνο |
| Απόσταση: |
181.9 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.15 |
3.50 |
2.70 |
12 |
|
|
|
1.41 |
1.61 |
| 34% |
31% |
35% |
1.26 |
|
|
|
48% |
52% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.10 |
|
|
|
1.61 |
2.15 |
|
|
|
2.50 |
1.46 |
| 78% |
22% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2018-04-07 |
Μπάρι
|
1 - 1 |
Σαλερνιτάνα
|
|
2017-11-04 |
Σαλερνιτάνα
|
2 - 2 |
Μπάρι
|
|
2017-04-25 |
Σαλερνιτάνα
|
0 - 0 |
Μπάρι
|
|
2016-12-03 |
Μπάρι
|
2 - 0 |
Σαλερνιτάνα
|
|
2016-03-26 |
Σαλερνιτάνα
|
3 - 4 |
Μπάρι
|
|
2015-11-06 |
Μπάρι
|
2 - 1 |
Σαλερνιτάνα
|
|
2009-05-23 |
Σαλερνιτάνα
|
3 - 2 |
Μπάρι
|
|
2009-01-10 |
Μπάρι
|
1 - 0 |
Σαλερνιτάνα
|
|
2005-04-23 |
Σαλερνιτάνα
|
2 - 2 |
Μπάρι
|
|
2004-11-21 |
Μπάρι
|
1 - 3 |
Σαλερνιτάνα
|
|
2004-04-10 |
Μπάρι
|
3 - 0 |
Σαλερνιτάνα
|
|
2003-11-16 |
Σαλερνιτάνα
|
2 - 0 |
Μπάρι
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
7 |
5 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
58% |
42% |
Μπάρι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-24 |
Φροζινόνε
|
3 - 4 |
Μπάρι
|
|
2024-05-23 |
Τερνάνα
|
0 - 3 |
Μπάρι
|
|
2024-05-16 |
Μπάρι
|
1 - 1 |
Τερνάνα
|
|
2024-05-10 |
Μπάρι
|
2 - 0 |
Μπρέσια
|
|
2024-05-05 |
Τσιταντέλα
|
1 - 1 |
Μπάρι
|
|
2024-05-01 |
Μπάρι
|
1 - 1 |
Πάρμα
|
|
2024-04-27 |
Κοζέντσα
|
4 - 1 |
Μπάρι
|
|
2024-04-20 |
Μπάρι
|
1 - 1 |
Πίζα
|
|
2024-04-13 |
Κόμο
|
2 - 1 |
Μπάρι
|
|
2024-04-05 |
Μπάρι
|
1 - 2 |
Kρεμονέζε
|
|
2024-04-01 |
Μόντενα
|
1 - 1 |
Μπάρι
|
|
2024-03-16 |
Μπάρι
|
0 - 1 |
Σαμπντόρια
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
11 |
5 |
2 |
| 25% |
42% |
33% |
|
92% |
42% |
17% |
Σαλερνιτάνα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-19 |
Σαλερνιτάνα
|
0 - 1 |
Βόλος
|
|
2024-05-25 |
Μίλαν
|
3 - 3 |
Σαλερνιτάνα
|
|
2024-05-20 |
Σαλερνιτάνα
|
1 - 2 |
Βερόνα
|
|
2024-05-12 |
Γιουβέντους
|
1 - 1 |
Σαλερνιτάνα
|
|
2024-05-06 |
Σαλερνιτάνα
|
1 - 2 |
Αταλάντα
|
|
2024-04-26 |
Φροζινόνε
|
3 - 0 |
Σαλερνιτάνα
|
|
2024-04-21 |
Σαλερνιτάνα
|
0 - 2 |
Φιορεντίνα
|
|
2024-04-12 |
Λάτσιο
|
4 - 1 |
Σαλερνιτάνα
|
|
2024-04-05 |
Σαλερνιτάνα
|
2 - 2 |
Σασουόλο
|
|
2024-04-01 |
Μπολόνια
|
3 - 0 |
Σαλερνιτάνα
|
|
2024-03-16 |
Σαλερνιτάνα
|
0 - 1 |
Λέτσε
|
|
2024-03-09 |
Κάλιαρι
|
4 - 2 |
Σαλερνιτάνα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
3 |
9 |
|
10 |
8 |
4 |
| 0% |
25% |
75% |
|
83% |
67% |
33% |
Μπάρι επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-10 |
Kρεμονέζε
|
- |
Μπάρι
|
|
2024-08-17 |
Μπάρι
|
- |
Γιούβε Στάμπια
|
|
2024-08-23 |
Μόντενα
|
- |
Μπάρι
|
|
2024-08-27 |
Μπάρι
|
- |
Σασουόλο
|
|
2024-08-31 |
Σαμπντόρια
|
- |
Μπάρι
|
|
2024-09-14 |
Μπάρι
|
- |
Μάντοβα
|
Σαλερνιτάνα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-12 |
Σαλερνιτάνα
|
- |
Σπέτσια
|
|
2024-08-17 |
Σαλερνιτάνα
|
- |
Τσιταντέλα
|
|
2024-08-24 |
Σουντιρόλ
|
- |
Σαλερνιτάνα
|
|
2024-08-27 |
Σαλερνιτάνα
|
- |
Σαμπντόρια
|
|
2024-09-01 |
Μάντοβα
|
- |
Σαλερνιτάνα
|
|
2024-09-15 |
Σαλερνιτάνα
|
- |
Πίζα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.15 |
3.50 |
2.70 |
| Πιθανότητα |
34% |
31% |
35% |
|
12 @ 1.26 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.41 |
1.61 |
| Πιθανότητα |
48% |
52% |
|
X2 @ 1.61 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.20 |
4.10 |
| Πιθανότητα |
|
78% |
22% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.61 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.61 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.50 |
1.46 |
| Πιθανότητα |
|
35% |
65% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.46 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.55 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Ναι @ 1.55 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-31 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!