Σούπερ Λιγκ - Κίνα

Σάββατο, 27.06.2026
13:00
Μπέιγινγκ Γκουόαν

Μπέιγινγκ Γκουόαν

Γουχάν Θρι Τάουνς

Γουχάν Θρι Τάουνς

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Πεκίνο
Εκτός έδρας: Wuhan
Απόσταση: 1 054.6 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 13:00 (20:00 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
1.30 6.00 7.00 1X 1.10 3.25
40% 43% 17% 1.10 70% 30%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.10 7.00 1.36 3.10 1.90 1.90
86% 14% 61% 39% 40% 60%

Τελευταίες 9 απευθείας αγώνες

2026-03-08 Γουχάν Θρι Τάουνς 0 - 2 Μπέιγινγκ Γκουόαν
2025-08-25 Μπέιγινγκ Γκουόαν 4 - 0 Γουχάν Θρι Τάουνς
2025-04-15 Γουχάν Θρι Τάουνς 4 - 4 Μπέιγινγκ Γκουόαν
2024-07-07 Μπέιγινγκ Γκουόαν 1 - 2 Γουχάν Θρι Τάουνς
2024-03-30 Γουχάν Θρι Τάουνς 0 - 1 Μπέιγινγκ Γκουόαν
2023-07-16 Μπέιγινγκ Γκουόαν 1 - 1 Γουχάν Θρι Τάουνς
2023-04-20 Γουχάν Θρι Τάουνς 1 - 1 Μπέιγινγκ Γκουόαν
2022-11-08 Μπέιγινγκ Γκουόαν 0 - 2 Γουχάν Θρι Τάουνς
2022-08-12 Γουχάν Θρι Τάουνς 5 - 1 Μπέιγινγκ Γκουόαν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 3 8 4 3
33% 33% 33% 89% 44% 33%

Μπέιγινγκ Γκουόαν τελευταίοι 12 αγώνες

2026-05-30 Chongqing Tonglianglong 2 - 3 Μπέιγινγκ Γκουόαν
2026-05-23 Μπέιγινγκ Γκουόαν 1 - 2 Χενάν
2026-05-19 Qingdao W. Coast 1 - 1 Μπέιγινγκ Γκουόαν
2026-05-15 Μπέιγινγκ Γκουόαν 4 - 2 Τσινγκντάο Χαϊνίου
2026-05-10 Μπέιγινγκ Γκουόαν 2 - 2 Σανγκάι Πορτ
2026-05-06 Μπέιγινγκ Γκουόαν 3 - 0 Dalian Yingbo
2026-05-02 Yunnan Yukun 3 - 3 Μπέιγινγκ Γκουόαν
2026-04-25 Μπέιγινγκ Γκουόαν 2 - 4 Τιανζίν Τάιγκερ
2026-04-21 Shenzhen Peng C. 0 - 1 Μπέιγινγκ Γκουόαν
2026-04-17 Ζεϊάνγκ Προ 0 - 0 Μπέιγινγκ Γκουόαν
2026-04-12 Μπέιγινγκ Γκουόαν 1 - 2 Τσενγκντού Ρον.
2026-04-04 Liaoning Tieren 2 - 1 Μπέιγινγκ Γκουόαν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 10 9 5
33% 33% 33% 83% 75% 42%

Γουχάν Θρι Τάουνς τελευταίοι 12 αγώνες

2026-05-31 Γουχάν Θρι Τάουνς 1 - 1 Yunnan Yukun
2026-05-24 Σαντόνγκ Ταϊσάν 3 - 3 Γουχάν Θρι Τάουνς
2026-05-20 Σανγκάι Σένουα 2 - 2 Γουχάν Θρι Τάουνς
2026-05-16 Γουχάν Θρι Τάουνς 2 - 2 Liaoning Tieren
2026-05-10 Qingdao W. Coast 1 - 1 Γουχάν Θρι Τάουνς
2026-05-06 Γουχάν Θρι Τάουνς 1 - 3 Τσινγκντάο Χαϊνίου
2026-05-01 Τιανζίν Τάιγκερ 2 - 2 Γουχάν Θρι Τάουνς
2026-04-25 Σανγκάι Πορτ 4 - 0 Γουχάν Θρι Τάουνς
2026-04-21 Γουχάν Θρι Τάουνς 2 - 0 Ζεϊάνγκ Προ
2026-04-17 Γουχάν Θρι Τάουνς 0 - 1 Τσενγκντού Ρον.
2026-04-11 Chongqing Tonglianglong 2 - 1 Γουχάν Θρι Τάουνς
2026-04-05 Shenzhen Peng C. 5 - 2 Γουχάν Θρι Τάουνς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 6 5 11 8 7
8% 50% 42% 92% 67% 58%

Βαθμολογία Σούπερ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Τσενγκντού Ρον. 15 12 1 2 33 13 +20 37
2 Chongqing Tonglianglong 15 6 6 3 19 16 +3 24
3 Dalian Yingbo 15 7 1 7 21 25 -4 22
4 Yunnan Yukun 16 6 3 7 29 28 +1 21
5 Σαντόνγκ Ταϊσάν 15 7 3 5 25 25 0 18
6 Qingdao W. Coast 15 3 9 3 17 23 -6 18
7 Ζεϊάνγκ Προ 15 6 4 5 20 23 -3 17
7 Liaoning Tieren 15 5 2 8 20 23 -3 17
9 Shenzhen Peng C. 15 5 2 8 20 25 -5 17
10 Μπέιγινγκ Γκουόαν 15 5 5 5 26 23 +3 15
11 Χενάν 15 6 3 6 16 18 -2 15
12 Σανγκάι Σένουα 15 6 5 4 29 24 +5 13
13 Τσινγκντάο Χαϊνίου 16 6 2 8 26 27 -1 13
14 Σανγκάι Πορτ 15 4 5 6 23 21 +2 12
15 Γουχάν Θρι Τάουνς 15 2 7 6 22 30 -8 8
16 Τιανζίν Τάιγκερ 15 3 6 6 19 21 -2 5

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Μπέιγινγκ Γκουόαν                
Γουχάν Θρι Τάουνς                
Εντός έδρας                
Εκτός έδρας                

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Μπέιγινγκ Γκουόαν Γουχάν Θρι Τάουνς
1 Τσενγκντού Ρον. 1 - 2  
2 Chongqing Tonglianglong   2 - 1
3 Dalian Yingbo 3 - 0  
4 Yunnan Yukun    
5 Σαντόνγκ Ταϊσάν   3 - 3
6 Qingdao W. Coast   1 - 1
7 Ζεϊάνγκ Προ    
7 Liaoning Tieren    
9 Shenzhen Peng C.   5 - 2
10 Μπέιγινγκ Γκουόαν -  
11 Χενάν 1 - 2 1 - 1
12 Σανγκάι Σένουα 1 - 1 2 - 2
13 Τσινγκντάο Χαϊνίου 4 - 2  
14 Σανγκάι Πορτ 2 - 2 4 - 0
15 Γουχάν Θρι Τάουνς   -
16 Τιανζίν Τάιγκερ 2 - 4 2 - 2

Στατιστικά ομάδας

  Μπέιγινγκ Γκουόαν Γουχάν Θρι Τάουνς
Νίκες 5 2
Ισοπαλίες 5 7
Ήττες 5 6
Γκολ υπέρ 26 22
Γκολ κατά 23 30
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.73 1.47
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.53 2.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 93% 80%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 73% 93%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 73% 73%
Πάνω 1.5 87% 93%
Πάνω 2.5 67% 60%
Πάνω 3.5 33% 53%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 2 0
Ισοπαλίες 2 5
Ήττες 3 3
Γκολ υπέρ 14 12
Γκολ κατά 13 20
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 2.00 1.50
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.86 2.50
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 88%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 86% 100%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 86% 88%
Πάνω 1.5 100% 100%
Πάνω 2.5 86% 75%
Πάνω 3.5 43% 62%

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λιγκ

Αγώνες   (121)
Εντός έδρας νίκες 45%
Ισοπαλίες 26%
Εκτός έδρας νίκες 29%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 50%
Γκολ   (365)
Γκολ ανά αγώνα 3.02
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.74
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.27
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 85%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 63%
Πάνω 1.5 79%
Πάνω 2.5 59%
Πάνω 3.5 36%

Μπέιγινγκ Γκουόαν επόμενοι 6 αγώνες

2026-07-04 Μπέιγινγκ Γκουόαν - Σαντόνγκ Ταϊσάν
2026-07-11 Σανγκάι Σένουα - Μπέιγινγκ Γκουόαν
2026-07-17 Μπέιγινγκ Γκουόαν - Liaoning Tieren
2026-07-26 Τσενγκντού Ρον. - Μπέιγινγκ Γκουόαν
2026-08-01 Μπέιγινγκ Γκουόαν - Ζεϊάνγκ Προ
2026-08-07 Μπέιγινγκ Γκουόαν - Shenzhen Peng C.

Γουχάν Θρι Τάουνς επόμενοι 6 αγώνες

2026-07-04 Dalian Yingbo - Γουχάν Θρι Τάουνς
2026-07-11 Γουχάν Θρι Τάουνς - Χενάν
2026-07-18 Γουχάν Θρι Τάουνς - Shenzhen Peng C.
2026-07-25 Γουχάν Θρι Τάουνς - Chongqing Tonglianglong
2026-08-01 Τσενγκντού Ρον. - Γουχάν Θρι Τάουνς
2026-08-08 Ζεϊάνγκ Προ - Γουχάν Θρι Τάουνς

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 1.30 6.00 7.00
Πιθανότητα 40% 43% 17%
1X @ 1.10
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.10 3.25
Πιθανότητα 70% 30%
1X @ 1.10
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.10 7.00
Πιθανότητα   86% 14%
Πάνω 1.5 @ 1.10
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.36 3.10
Πιθανότητα   61% 39%
Πάνω 2.5 @ 1.36
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.90 1.90
Πιθανότητα   40% 60%
Κάτω 3.5 @ 1.90
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.62 2.20
Πιθανότητα   69% 31%
Ναι @ 1.62

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-06-27 12:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!

Get it on Google Play