Φιλικά Συλλόγων
Τετάρτη, 24.07.2024
19:30
Μπέρμιγχαμ
(Αγγλία)
Ρέιντζερς
(Σκωτία)
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Μπέρμιγχαμ (Αγγ) |
| Εκτός έδρας: |
Γλασκώβη (Σκω) |
| Απόσταση: |
406.3 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.72 |
4.60 |
1.49 |
2 |
|
|
|
2.42 |
1.14 |
| 28% |
29% |
43% |
1.49 |
|
|
|
23% |
77% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.08 |
6.71 |
|
|
|
1.32 |
3.09 |
|
|
|
1.86 |
1.85 |
| 86% |
14% |
|
|
|
69% |
31% |
|
|
|
49% |
51% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Μπέρμιγχαμ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Σριούσμπερι
|
0 - 2 |
Μπέρμιγχαμ
|
|
2024-07-17 |
Σόλιχαλ
|
0 - 3 |
Μπέρμιγχαμ
|
|
2024-07-13 |
Μπέρμιγχαμ
|
0 - 5 |
Πάντερμπορν
|
|
2024-05-04 |
Μπέρμιγχαμ
|
1 - 0 |
Νόριτς
|
|
2024-04-27 |
Χάντερσφιλντ
|
1 - 1 |
Μπέρμιγχαμ
|
|
2024-04-20 |
Ρόδεραμ
|
0 - 0 |
Μπέρμιγχαμ
|
|
2024-04-13 |
Μπέρμιγχαμ
|
3 - 0 |
Κόβεντρι
|
|
2024-04-10 |
Μπέρμιγχαμ
|
0 - 1 |
Κάρντιφ
|
|
2024-04-06 |
Λέστερ
|
2 - 1 |
Μπέρμιγχαμ
|
|
2024-04-01 |
Μπέρμιγχαμ
|
1 - 0 |
Πρέστον
|
|
2024-03-29 |
Κουίνς Παρκ Ρ.
|
2 - 1 |
Μπέρμιγχαμ
|
|
2024-03-16 |
Μπέρμιγχαμ
|
0 - 1 |
Γουότφορντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
7 |
5 |
1 |
| 42% |
17% |
42% |
|
58% |
42% |
8% |
Ρέιντζερς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
2 - 0 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-07-13 |
Άγιαξ
|
2 - 1 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-05-25 |
Σέλτικ
|
1 - 0 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-05-18 |
Χαρτς
|
3 - 3 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-05-14 |
Ρέιντζερς
|
5 - 2 |
Νταντί
|
|
2024-05-11 |
Σέλτικ
|
2 - 1 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-05-05 |
Ρέιντζερς
|
4 - 1 |
Κιλμάρνοκ
|
|
2024-04-28 |
Σεντ Μίρεν
|
1 - 2 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-04-21 |
Ρέιντζερς
|
2 - 0 |
Χαρτς
|
|
2024-04-17 |
Νταντί
|
0 - 0 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-04-14 |
Ρος Κάουντι
|
3 - 2 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-04-07 |
Ρέιντζερς
|
3 - 3 |
Σέλτικ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
10 |
8 |
5 |
| 33% |
25% |
42% |
|
83% |
67% |
42% |
Μπέρμιγχαμ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Μπέρμιγχαμ
|
- |
Γουέστ Μπρομ
|
|
2024-08-10 |
Μπέρμιγχαμ
|
- |
Ρέντινγκ
|
|
2024-08-13 |
Τσάρλτον
|
- |
Μπέρμιγχαμ
|
|
2024-08-17 |
Γουίκομ
|
- |
Μπέρμιγχαμ
|
|
2024-08-24 |
Λέιτον Όριεντ
|
- |
Μπέρμιγχαμ
|
|
2024-08-27 |
Μπέρμιγχαμ
|
- |
Φούλαμ
|
Ρέιντζερς επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-27 |
Ουνιόν Βερολίνου
|
- |
Ρέιντζερς
|
|
2024-08-03 |
Χαρτς
|
- |
Ρέιντζερς
|
|
2024-08-06 |
Ντιναμό Κιέβου
|
- |
Ρέιντζερς
|
|
2024-08-10 |
Ρέιντζερς
|
- |
Μάδεργουελ
|
|
2024-08-13 |
Ρέιντζερς
|
- |
Ντιναμό Κιέβου
|
|
2024-08-17 |
Ρέιντζερς
|
- |
Σεντ Τζόνστον
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
4.72 |
4.60 |
1.49 |
| Πιθανότητα |
28% |
29% |
43% |
|
2 @ 1.49 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.42 |
1.14 |
| Πιθανότητα |
23% |
77% |
|
X2 @ 1.14 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.08 |
6.71 |
| Πιθανότητα |
|
86% |
14% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.08 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.32 |
3.09 |
| Πιθανότητα |
|
69% |
31% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.32 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.86 |
1.85 |
| Πιθανότητα |
|
49% |
51% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.85 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.40 |
2.66 |
| Πιθανότητα |
|
65% |
35% |
|
Ναι @ 1.40 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-24 16:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!