Λίγκατ Χάαλ - Ισραήλ
Σάββατο, 24.08.2024
17:00
Μπνέι Σανίν
Μ. Πέταχ Τίκβα
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Sakhnin |
| Εκτός έδρας: |
Petah Tikva |
| Απόσταση: |
94.2 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Doha
|
| Χωρητικότητα: |
8 500 |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
17:00 (19:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.10 |
2.88 |
12 |
|
|
|
1.40 |
1.53 |
| 36% |
32% |
32% |
1.36 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.05 |
1.75 |
|
|
|
3.50 |
1.29 |
| 23% |
77% |
|
|
|
15% |
85% |
|
|
|
15% |
85% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-01-21 |
Μπνέι Σανίν
|
1 - 1 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2023-09-30 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
5 - 1 |
Μπνέι Σανίν
|
|
2022-03-12 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
0 - 1 |
Μπνέι Σανίν
|
|
2021-12-11 |
Μπνέι Σανίν
|
1 - 0 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2021-03-20 |
Μπνέι Σανίν
|
1 - 0 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2020-12-27 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
0 - 0 |
Μπνέι Σανίν
|
|
2020-06-22 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
0 - 1 |
Μπνέι Σανίν
|
|
2020-01-06 |
Μπνέι Σανίν
|
2 - 1 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2019-09-09 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
1 - 1 |
Μπνέι Σανίν
|
|
2019-04-06 |
Μπνέι Σανίν
|
1 - 1 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2019-01-27 |
Μπνέι Σανίν
|
0 - 1 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2018-10-21 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
0 - 0 |
Μπνέι Σανίν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
5 |
2 |
1 |
| 42% |
42% |
17% |
|
42% |
17% |
8% |
Μπνέι Σανίν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-18 |
Μακάμπι Τελ Αβιβ
|
2 - 1 |
Μπνέι Σανίν
|
|
2024-08-11 |
Μπνέι Σανίν
|
2 - 1 |
Ιρόνι Ταϊμπέριαζ
|
|
2024-08-07 |
Σμόνα
|
2 - 1 |
Μπνέι Σανίν
|
|
2024-08-04 |
Μπνέι Σανίν
|
2 - 1 |
Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά
|
|
2024-07-28 |
Χαποέλ Χάιφα
|
2 - 2 |
Μπνέι Σανίν
|
|
2024-05-25 |
Μπνέι Σανίν
|
4 - 1 |
Χάπ. Μπίερ Σέβα
|
|
2024-05-21 |
Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά
|
2 - 2 |
Μπνέι Σανίν
|
|
2024-05-18 |
Μπνέι Σανίν
|
1 - 2 |
Μακάμπι Χάιφα
|
|
2024-05-09 |
Χαποέλ Χάιφα
|
1 - 2 |
Μπνέι Σανίν
|
|
2024-05-06 |
Μπνέι Σανίν
|
1 - 1 |
Μακάμπι Τελ Αβιβ
|
|
2024-04-29 |
Χάπ. Μπίερ Σέβα
|
2 - 1 |
Μπνέι Σανίν
|
|
2024-04-20 |
Μπνέι Σανίν
|
0 - 2 |
Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
12 |
10 |
3 |
| 33% |
25% |
42% |
|
100% |
83% |
25% |
Μ. Πέταχ Τίκβα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-19 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
1 - 4 |
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
|
|
2024-08-15 |
Κλούζ
|
1 - 0 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2024-08-08 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
0 - 1 |
Κλούζ
|
|
2024-08-01 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
0 - 5 |
Μπράγκα
|
|
2024-07-25 |
Μπράγκα
|
2 - 0 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2024-07-15 |
Μακάμπι Τελ Αβιβ
|
2 - 0 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2024-05-30 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
1 - 0 |
Χάπ. Μπίερ Σέβα
|
|
2024-05-20 |
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
|
1 - 1 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2024-05-11 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
4 - 1 |
Χαπ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2024-05-06 |
Χαποέλ Χαντέρα
|
0 - 4 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2024-04-30 |
Νοφ Χαγκαλίλ
|
0 - 3 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2024-04-27 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
0 - 2 |
Νετάνια
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
9 |
5 |
4 |
| 33% |
8% |
58% |
|
75% |
42% |
33% |
Μπνέι Σανίν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-01 |
Χάπ. Μπίερ Σέβα
|
- |
Μπνέι Σανίν
|
|
2024-09-14 |
Μπνέι Σανίν
|
- |
Άσντοντ
|
|
2024-09-21 |
Ιρόνι Ταϊμπέριαζ
|
- |
Μπνέι Σανίν
|
|
2024-09-30 |
Μπνέι Σανίν
|
- |
Νετάνια
|
|
2024-10-05 |
Μακάμπι Χάιφα
|
- |
Μπνέι Σανίν
|
|
2024-10-19 |
Μπνέι Σανίν
|
- |
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
|
Μ. Πέταχ Τίκβα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-01 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
- |
Μακάμπι Τελ Αβιβ
|
|
2024-09-16 |
Χαποέλ Χαντέρα
|
- |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2024-09-21 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
- |
Χαποέλ Χάιφα
|
|
2024-09-28 |
Χαπ. Ιερουσαλήμ
|
- |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
|
2024-10-05 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
- |
Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά
|
|
2024-10-20 |
Μ. Πέταχ Τίκβα
|
- |
Χάπ. Μπίερ Σέβα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.45 |
3.10 |
2.88 |
| Πιθανότητα |
36% |
32% |
32% |
|
12 @ 1.36 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.40 |
1.53 |
| Πιθανότητα |
57% |
43% |
|
1X @ 1.40 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.33 |
3.25 |
| Πιθανότητα |
|
23% |
77% |
|
Κάτω 1.5 @ 3.25 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.05 |
1.75 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.75 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.50 |
1.29 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.29 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.80 |
1.91 |
| Πιθανότητα |
|
16% |
84% |
|
Όχι @ 1.91 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-24 16:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!