Κόπα Σουδαμερικάνα
Πέμπτη, 25.07.2024
01:30
Μπόκα Τζούνιορς
(Αργεντινή)
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
(Εκουαδόρ)
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Νικητής Μπόκα Τζούνιορς
συνολικό σκορ 1 - 0
Αποτέλεσμα πρώτου γύρου
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε0 - 0Μπόκα Τζούνιορς
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Μπουένος Άιρες (Αργ) |
| Εκτός έδρας: |
Sangolqui (Εκυ) |
| Απόσταση: |
4 345.1 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
La Bombonera
(Μπουένος Άιρες / Αργ)
|
| Χωρητικότητα: |
49 000 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
01:30 (21:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.70 |
3.50 |
5.25 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.10 |
| 41% |
34% |
25% |
1.70 |
|
|
|
75% |
25% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.75 |
|
|
|
2.25 |
1.62 |
|
|
|
4.33 |
1.20 |
| 66% |
34% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
21% |
79% |
Τελευταίες 3 απευθείας αγώνες
|
2024-07-18 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
0 - 0 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
2016-07-15 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
2 - 3 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
|
2016-07-08 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
2 - 1 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
Μπόκα Τζούνιορς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-22 |
Ντεφ. Τζουστίτσια
|
2 - 2 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
2024-07-18 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
0 - 0 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
2024-06-20 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
2 - 1 |
Αλμιράντε Μπράουν
|
|
2024-06-14 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
1 - 0 |
Βελέζ Σάρσφιλντ
|
|
2024-06-02 |
ΚΑ Πλατένσε
|
1 - 0 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
2024-05-30 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
4 - 0 |
Νασιονάλ Ποτόσι
|
|
2024-05-26 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
0 - 0 |
Ταγιέρες
|
|
2024-05-20 |
Σεντράλ Κόρντομπα
|
2 - 4 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
2024-05-16 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
1 - 1 |
Φορταλέζα
|
|
2024-05-13 |
Ατλ. Τουκουμάν
|
1 - 0 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
2024-05-09 |
Σπορτίβο Τρινιντένσε
|
1 - 2 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
2024-05-01 |
Εστουδιάντες
|
1 - 1 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
7 |
5 |
3 |
| 42% |
42% |
17% |
|
58% |
42% |
25% |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-18 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
0 - 0 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
2024-06-03 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
1 - 0 |
Ορένσε
|
|
2024-05-30 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
2 - 1 |
Λίβερπουλ Μ.
|
|
2024-05-26 |
Μάκαρα
|
0 - 1 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
|
2024-05-19 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
1 - 1 |
Λ. Ντεπ. Ουν. Κίτο
|
|
2024-05-16 |
Παλμέιρας
|
2 - 1 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
|
2024-05-12 |
Ελ Νασιονάλ
|
1 - 2 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
|
2024-05-09 |
Σαν Λορέντζο
|
2 - 0 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
|
2024-05-05 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
1 - 0 |
Ντεπ. Κουένσα
|
|
2024-04-28 |
Imbabura SC
|
0 - 1 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
|
2024-04-25 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
2 - 3 |
Παλμέιρας
|
|
2024-04-18 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
2 - 1 |
Μουσούκ Ρούνα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
7 |
5 |
1 |
| 58% |
17% |
25% |
|
58% |
42% |
8% |
Βαθμολογία Λίγκα Προφεσιονάλ (Αργεντινή)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ουρακάν |
6 |
4 |
2 |
0 |
9 |
3 |
+6 |
14 |
| 2 |
Ουνιόν Σάντα Φε |
6 |
4 |
2 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
14 |
| 3 |
Ταγιέρες |
7 |
4 |
2 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
14 |
| 4 |
Ρασίνγκ Κλούμπ |
7 |
4 |
1 |
2 |
15 |
7 |
+8 |
13 |
| 5 |
Ινστ. Κόρντομπα |
6 |
4 |
1 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
13 |
| 6 |
Ιντεπ. Ριβαντάβια |
7 |
3 |
2 |
2 |
4 |
2 |
+2 |
11 |
| 7 |
Μπελγκράνο |
6 |
3 |
2 |
1 |
10 |
10 |
0 |
11 |
| 8 |
Ρίβερ Πλέιτ |
6 |
3 |
1 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
10 |
| 9 |
Χιμνάσια Λα Πλάτα |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
7 |
+3 |
10 |
| 10 |
Σαρμιέντο Τζουνίν |
7 |
3 |
1 |
3 |
8 |
8 |
0 |
10 |
| 11 |
Νιούελς Όλντ Μπόις |
7 |
3 |
1 |
3 |
4 |
5 |
-1 |
10 |
| 12 |
Ροζάριο Σεντράλ |
6 |
2 |
3 |
1 |
11 |
8 |
+3 |
9 |
| 13 |
Λανούς |
6 |
2 |
3 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
9 |
| 14 |
Ντεπ. Ριέστρα |
7 |
3 |
0 |
4 |
6 |
7 |
-1 |
9 |
| 15 |
Αργεντίνος Τζ. |
7 |
3 |
0 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
9 |
| 16 |
Μπόκα Τζούνιορς |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
8 |
| 16 |
Βελέζ Σάρσφιλντ |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
8 |
| 18 |
Εστουδιάντες |
6 |
2 |
2 |
2 |
5 |
5 |
0 |
8 |
| 18 |
ΚΑ Πλατένσε |
6 |
2 |
2 |
2 |
5 |
5 |
0 |
8 |
| 20 |
Ατλ. Τουκουμάν |
6 |
1 |
4 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
7 |
| 21 |
Ιντεπεντιέντε |
7 |
1 |
4 |
2 |
5 |
8 |
-3 |
7 |
| 22 |
Σαν Λορέντζο |
6 |
1 |
2 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
5 |
| 23 |
Ντεφ. Τζουστίτσια |
7 |
0 |
5 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
5 |
| 24 |
Μπάνφιλντ |
6 |
1 |
2 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
5 |
| 25 |
Τίγκρε |
6 |
1 |
2 |
3 |
5 |
10 |
-5 |
5 |
| 26 |
Μπαράκας Σεντράλ |
7 |
1 |
2 |
4 |
3 |
8 |
-5 |
5 |
| 27 |
Γκοντόι Κρούζ |
5 |
0 |
3 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
3 |
| 28 |
Σεντράλ Κόρντομπα |
6 |
0 |
0 |
6 |
6 |
17 |
-11 |
0 |
Βαθμολογία Σέριε Α (Εκουαδόρ)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε |
15 |
10 |
5 |
0 |
23 |
8 |
+15 |
35 |
| 2 |
Μπαρτσελόνα Γ. |
15 |
9 |
4 |
2 |
24 |
8 |
+16 |
31 |
| 3 |
Λ. Ντεπ. Ουν. Κίτο |
15 |
9 |
3 |
3 |
27 |
17 |
+10 |
30 |
| 4 |
Αούκας |
15 |
8 |
5 |
2 |
31 |
18 |
+13 |
29 |
| 5 |
Ουνεβ. Κατόλικα |
15 |
7 |
4 |
4 |
31 |
20 |
+11 |
25 |
| 6 |
Έμελεκ |
15 |
6 |
7 |
2 |
17 |
12 |
+5 |
25 |
| 7 |
Ελ Νασιονάλ |
15 |
8 |
0 |
7 |
17 |
16 |
+1 |
24 |
| 8 |
Μουσούκ Ρούνα |
15 |
5 |
3 |
7 |
18 |
19 |
-1 |
18 |
| 9 |
Μάκαρα |
15 |
4 |
6 |
5 |
11 |
13 |
-2 |
18 |
| 10 |
Ντεπ. Κουένσα |
15 |
3 |
7 |
5 |
25 |
24 |
+1 |
16 |
| 11 |
Τέχνικο Ουνιβ. |
15 |
4 |
4 |
7 |
14 |
21 |
-7 |
16 |
| 12 |
Ορένσε |
15 |
3 |
6 |
6 |
10 |
17 |
-7 |
15 |
| 13 |
Κουμπάγια |
15 |
4 |
2 |
9 |
8 |
19 |
-11 |
14 |
| 14 |
Imbabura SC |
15 |
3 |
4 |
8 |
17 |
29 |
-12 |
13 |
| 15 |
Ντέλφιν |
15 |
2 |
3 |
10 |
8 |
23 |
-15 |
9 |
| 16 |
Λιμπερτάδ Λόχα |
15 |
1 |
5 |
9 |
8 |
25 |
-17 |
4 |
Μπόκα Τζούνιορς επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-29 |
Ινστ. Κόρντομπα
|
- |
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
2024-08-01 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
- |
Μπάνφιλντ
|
|
2024-08-04 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
- |
Μπαράκας Σεντράλ
|
|
2024-08-10 |
Ιντεπ. Ριβαντάβια
|
- |
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
2024-08-16 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
- |
Κρουζέιρο
|
|
2024-08-18 |
Μπόκα Τζούνιορς
|
- |
Σαν Λορέντζο
|
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-01 |
Oλμέδο
|
- |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
|
2024-08-03 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
- |
Ντέλφιν
|
|
2024-08-11 |
Μπαρτσελόνα Γ.
|
- |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
|
2024-08-17 |
Κουμπάγια
|
- |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
|
2024-08-25 |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
- |
Τέχνικο Ουνιβ.
|
|
2024-09-01 |
Αούκας
|
- |
Ιντεπ. Ντελ Βάλλε
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.70 |
3.50 |
5.25 |
| Πιθανότητα |
41% |
34% |
25% |
|
1 @ 1.70 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.17 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
75% |
25% |
|
1X @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.40 |
2.75 |
| Πιθανότητα |
|
66% |
34% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.40 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.25 |
1.62 |
| Πιθανότητα |
|
41% |
59% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.62 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.33 |
1.20 |
| Πιθανότητα |
|
21% |
79% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.20 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.20 |
1.62 |
| Πιθανότητα |
|
43% |
57% |
|
Όχι @ 1.62 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-25 00:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!