Φιλικά Συλλόγων
Τρίτη, 30.07.2024
19:30
Μπόλτον
(Αγγλία)
Στόουκ
(Αγγλία)
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Μπόλτον |
| Εκτός έδρας: |
Stoke-on-Trent |
| Απόσταση: |
66.5 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.40 |
2.37 |
12 |
|
|
|
1.51 |
1.47 |
| 35% |
30% |
35% |
1.27 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
4.00 |
|
|
|
1.63 |
2.10 |
|
|
|
2.55 |
1.44 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
34% |
66% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2018-12-29 |
Μπόλτον
|
0 - 0 |
Στόουκ
|
|
2018-10-02 |
Στόουκ
|
2 - 0 |
Μπόλτον
|
|
2017-07-29 |
Μπόλτον
|
1 - 2 |
Στόουκ
|
|
2012-05-13 |
Στόουκ
|
2 - 2 |
Μπόλτον
|
|
2011-11-06 |
Μπόλτον
|
5 - 0 |
Στόουκ
|
|
2011-04-17 |
Μπόλτον
|
0 - 5 |
Στόουκ
|
|
2011-01-15 |
Στόουκ
|
2 - 0 |
Μπόλτον
|
|
2010-10-16 |
Μπόλτον
|
2 - 1 |
Στόουκ
|
|
2010-04-17 |
Στόουκ
|
1 - 2 |
Μπόλτον
|
|
2009-09-19 |
Μπόλτον
|
1 - 1 |
Στόουκ
|
|
2009-03-04 |
Στόουκ
|
2 - 0 |
Μπόλτον
|
|
2008-08-16 |
Μπόλτον
|
3 - 1 |
Στόουκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
11 |
7 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
92% |
58% |
33% |
Μπόλτον τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-26 |
Μπόλτον
|
1 - 1 |
Φιορεντίνα
|
|
2024-07-23 |
Τσόρλεϊ
|
0 - 4 |
Μπόλτον
|
|
2024-07-20 |
Μίντλεσμπρο
|
3 - 0 |
Μπόλτον
|
|
2024-07-13 |
Γουέστ Μπρομ
|
1 - 2 |
Μπόλτον
|
|
2024-05-18 |
Μπόλτον
|
0 - 2 |
Όξφορντ Γιουν.
|
|
2024-05-07 |
Μπόλτον
|
2 - 3 |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2024-05-03 |
Μπάρνσλεϊ
|
1 - 3 |
Μπόλτον
|
|
2024-04-27 |
Πιτέρμπορο
|
3 - 3 |
Μπόλτον
|
|
2024-04-20 |
Μπόλτον
|
2 - 0 |
Πορτ Βέιλ
|
|
2024-04-16 |
Μπόλτον
|
2 - 2 |
Σριούσμπερι
|
|
2024-04-13 |
Μπόλτον
|
1 - 1 |
Πόρτσμουθ
|
|
2024-04-06 |
Μπρίστολ Ρόβερς
|
0 - 2 |
Μπόλτον
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
12 |
7 |
5 |
| 42% |
33% |
25% |
|
100% |
58% |
42% |
Στόουκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-27 |
Στόκπορτ
|
1 - 0 |
Στόουκ
|
|
2024-07-23 |
Κρου
|
1 - 2 |
Στόουκ
|
|
2024-07-17 |
Κορκ Σίτι
|
0 - 5 |
Στόουκ
|
|
2024-07-11 |
Τσέστερ
|
0 - 3 |
Στόουκ
|
|
2024-05-04 |
Στόουκ
|
4 - 0 |
Μπρίστολ Σίτι
|
|
2024-04-27 |
Σαουθάμπτον
|
0 - 1 |
Στόουκ
|
|
2024-04-20 |
Στόουκ
|
3 - 0 |
Πλίμουθ
|
|
2024-04-13 |
Σέφιλντ Γουέν.
|
1 - 1 |
Στόουκ
|
|
2024-04-10 |
Σουόνσι
|
3 - 0 |
Στόουκ
|
|
2024-04-06 |
Στόουκ
|
2 - 2 |
Γουέστ Μπρομ
|
|
2024-04-01 |
Στόουκ
|
1 - 1 |
Χάντερσφιλντ
|
|
2024-03-29 |
Χαλ
|
0 - 2 |
Στόουκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
10 |
7 |
3 |
| 58% |
25% |
17% |
|
83% |
58% |
25% |
Μπόλτον επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Πορτ Βέιλ
|
- |
Μπόλτον
|
|
2024-08-10 |
Λέιτον Όριεντ
|
- |
Μπόλτον
|
|
2024-08-13 |
Μπόλτον
|
- |
Μάνσφιλντ
|
|
2024-08-18 |
Μπόλτον
|
- |
Ρέξαμ
|
|
2024-08-24 |
Τσάρλτον
|
- |
Μπόλτον
|
|
2024-08-27 |
Σριούσμπερι
|
- |
Μπόλτον
|
Στόουκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Στόουκ
|
- |
ΑΖ Άλκμααρ
|
|
2024-08-10 |
Στόουκ
|
- |
Κόβεντρι
|
|
2024-08-13 |
Καρλάιλ
|
- |
Στόουκ
|
|
2024-08-17 |
Γουότφορντ
|
- |
Στόουκ
|
|
2024-08-24 |
Στόουκ
|
- |
Γουέστ Μπρομ
|
|
2024-08-27 |
Μίντλεσμπρο
|
- |
Στόουκ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.45 |
3.40 |
2.37 |
| Πιθανότητα |
35% |
30% |
35% |
|
12 @ 1.27 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.51 |
1.47 |
| Πιθανότητα |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.47 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.21 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.21 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.63 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.63 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.55 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
34% |
66% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.55 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
|
59% |
41% |
|
Ναι @ 1.55 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-30 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!