Πρέζιντεντ Καπ - Ινδονησία
Πέμπτη, 25.07.2024
09:30
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Samarinda |
| Εκτός έδρας: |
Makassar |
| Απόσταση: |
574.3 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
09:30 (16:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.36 |
4.75 |
6.00 |
1 |
|
|
|
- | - |
| 44% |
31% |
25% |
1.36 |
|
|
|
81% |
19% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
5.50 |
|
|
|
1.40 |
2.75 |
|
|
|
2.20 |
1.60 |
| 83% |
17% |
|
|
|
66% |
34% |
|
|
|
42% |
58% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-03-29 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
1 - 1 |
Μπόρνεο
|
|
2023-09-25 |
Μπόρνεο
|
1 - 0 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
2023-04-16 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
3 - 0 |
Μπόρνεο
|
|
2022-12-23 |
Μπόρνεο
|
1 - 1 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
2022-07-03 |
Μπόρνεο
|
2 - 1 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
2022-02-11 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
0 - 1 |
Μπόρνεο
|
|
2021-10-22 |
Μπόρνεο
|
2 - 1 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
2019-12-02 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
2 - 2 |
Μπόρνεο
|
|
2019-08-10 |
Μπόρνεο
|
2 - 0 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
2018-10-19 |
Μπόρνεο
|
1 - 2 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
2018-05-19 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
1 - 0 |
Μπόρνεο
|
|
2017-10-08 |
Μπόρνεο
|
3 - 2 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
6 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
50% |
17% |
Μπόρνεο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-22 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
0 - 1 |
Μπόρνεο
|
|
2024-07-19 |
Μπόρνεο
|
2 - 0 |
Πέρσις Σόλο
|
|
2024-05-30 |
Μπόρνεο
|
4 - 2 |
Μπαλί Γιουνάιτεντ
|
|
2024-05-25 |
Μπαλί Γιουνάιτεντ
|
0 - 0 |
Μπόρνεο
|
|
2024-05-19 |
Μπόρνεο
|
2 - 3 |
Μαντούρα Γιουν.
|
|
2024-05-15 |
Μαντούρα Γιουν.
|
1 - 0 |
Μπόρνεο
|
|
2024-04-30 |
Ντέβα Γιουνάιτεντ
|
2 - 1 |
Μπόρνεο
|
|
2024-04-25 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
2 - 1 |
Μπόρνεο
|
|
2024-04-21 |
Μπόρνεο
|
1 - 2 |
Αρέμα
|
|
2024-04-17 |
Μπόρνεο
|
0 - 4 |
Μαντούρα Γιουν.
|
|
2024-03-29 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
1 - 1 |
Μπόρνεο
|
|
2024-03-14 |
Σλίμαν
|
0 - 1 |
Μπόρνεο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
8 |
6 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
67% |
50% |
25% |
ΠΣΜ Μακασάρ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-22 |
Πέρσις Σόλο
|
2 - 2 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
2024-07-19 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
2 - 0 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
2024-04-30 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
3 - 2 |
ΡΑΝΣ Νουσαντάρα
|
|
2024-04-25 |
Αρέμα
|
3 - 2 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
2024-04-21 |
Μαντούρα Γιουν.
|
2 - 0 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
2024-04-16 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
3 - 1 |
ΠΣΙΣ Σεμαράνγκ
|
|
2024-03-29 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
1 - 1 |
Μπόρνεο
|
|
2024-03-15 |
Μπαρίτο Πουτέρα
|
3 - 1 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
2024-03-08 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
2 - 1 |
Σλίμαν
|
|
2024-03-04 |
Πέρσις Σόλο
|
1 - 0 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
2024-02-28 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
0 - 0 |
Περσεμπάγια
|
|
2024-02-24 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
0 - 0 |
Μπαλί Γιουνάιτεντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
9 |
6 |
5 |
| 25% |
33% |
42% |
|
75% |
50% |
42% |
Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Μπόρνεο |
34 |
21 |
7 |
6 |
53 |
31 |
+22 |
70 |
| 2 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ |
34 |
16 |
14 |
4 |
65 |
38 |
+27 |
62 |
| 3 |
Μπαλί Γιουνάιτεντ |
34 |
17 |
7 |
10 |
55 |
43 |
+12 |
58 |
| 4 |
Μαντούρα Γιουν. |
34 |
15 |
10 |
9 |
58 |
45 |
+13 |
55 |
| 5 |
Ντέβα Γιουνάιτεντ |
34 |
14 |
12 |
8 |
59 |
48 |
+11 |
54 |
| 6 |
ΠΣΙΣ Σεμαράνγκ |
34 |
15 |
8 |
11 |
49 |
41 |
+8 |
53 |
| 7 |
Πέρσις Σόλο |
34 |
14 |
8 |
12 |
50 |
47 |
+3 |
50 |
| 8 |
Περσίγια Τζακάρτα |
34 |
12 |
12 |
10 |
49 |
41 |
+8 |
48 |
| 9 |
Περσίκ Κεντίρι |
34 |
13 |
9 |
12 |
58 |
55 |
+3 |
48 |
| 10 |
Μπαρίτο Πουτέρα |
34 |
11 |
13 |
10 |
51 |
48 |
+3 |
46 |
| 11 |
ΠΣΜ Μακασάρ |
34 |
11 |
11 |
12 |
44 |
39 |
+5 |
44 |
| 12 |
Περσεμπάγια |
34 |
10 |
12 |
12 |
33 |
46 |
-13 |
42 |
| 13 |
Σλίμαν |
34 |
9 |
12 |
13 |
49 |
53 |
-4 |
39 |
| 14 |
Περσίτα |
34 |
10 |
9 |
15 |
44 |
63 |
-19 |
39 |
| 15 |
Αρέμα |
34 |
10 |
8 |
16 |
42 |
60 |
-18 |
38 |
| 16 |
ΡΑΝΣ Νουσαντάρα |
34 |
8 |
11 |
15 |
36 |
52 |
-16 |
35 |
| 17 |
Μπαγιάνγκαρα |
34 |
5 |
11 |
18 |
42 |
57 |
-15 |
26 |
| 18 |
Περσικάμπο 1973 |
34 |
4 |
8 |
22 |
44 |
74 |
-30 |
20 |
Μπόρνεο επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-30 |
Μπόρνεο
|
- |
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
2024-08-04 |
Μπόρνεο
|
- |
Αρέμα
|
|
2024-08-12 |
Σέμεν Παντάνγκ
|
- |
Μπόρνεο
|
|
2024-08-17 |
Αρέμα
|
- |
Μπόρνεο
|
|
2024-08-22 |
Μπόρνεο
|
- |
Λάιον Σίτι Σέιλορς
|
|
2024-08-27 |
Μπόρνεο
|
- |
Μπαλί Γιουνάιτεντ
|
ΠΣΜ Μακασάρ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-10 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
- |
Πέρσις Σόλο
|
|
2024-08-16 |
PSBS Biak
|
- |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
2024-08-26 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
- |
Ντέβα Γιουνάιτεντ
|
|
2024-09-11 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
- |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
2024-09-15 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
- |
Αρέμα
|
|
2024-09-20 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
- |
ΠΣΙΣ Σεμαράνγκ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.36 |
4.75 |
6.00 |
| Πιθανότητα |
44% |
31% |
25% |
|
1 @ 1.36 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
- | - |
| Πιθανότητα |
81% |
19% |
|
1X |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.11 |
5.50 |
| Πιθανότητα |
|
83% |
17% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.11 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.40 |
2.75 |
| Πιθανότητα |
|
66% |
34% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.40 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.20 |
1.60 |
| Πιθανότητα |
|
42% |
58% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.60 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.57 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
|
58% |
42% |
|
Ναι @ 1.57 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-25 08:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!