Κύπελλο Βραζιλίας
Τετάρτη, 31.07.2024
01:30
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Ρίο Ντε Τζανέιρο |
| Εκτός έδρας: |
Σαλβαντόρ |
| Απόσταση: |
1 210.6 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Estadio Olimpico
|
| Χωρητικότητα: |
46 931 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
01:30 (21:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.80 |
3.30 |
5.00 |
1 |
|
|
|
1.17 |
1.95 |
| 40% |
34% |
26% |
1.80 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.25 |
1.62 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 68% |
32% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
24% |
76% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-05-05 |
Μποταφόγκο
|
1 - 2 |
Μπαΐα
|
|
2023-08-27 |
Μποταφόγκο
|
3 - 0 |
Μπαΐα
|
|
2023-04-25 |
Μπαΐα
|
1 - 2 |
Μποταφόγκο
|
|
2020-11-08 |
Μπαΐα
|
1 - 0 |
Μποταφόγκο
|
|
2020-10-01 |
Μποταφόγκο
|
1 - 2 |
Μπαΐα
|
|
2019-09-26 |
Μπαΐα
|
2 - 0 |
Μποταφόγκο
|
|
2019-05-03 |
Μποταφόγκο
|
3 - 2 |
Μπαΐα
|
|
2018-10-20 |
Μποταφόγκο
|
0 - 1 |
Μπαΐα
|
|
2018-10-04 |
Μποταφόγκο
|
2 - 1 |
Μπαΐα
|
|
2018-09-21 |
Μπαΐα
|
2 - 1 |
Μποταφόγκο
|
|
2018-06-10 |
Μπαΐα
|
3 - 3 |
Μποταφόγκο
|
|
2017-08-27 |
Μπαΐα
|
1 - 2 |
Μποταφόγκο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
10 |
9 |
2 |
| 42% |
8% |
50% |
|
83% |
75% |
17% |
Μποταφόγκο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-28 |
Μποταφόγκο
|
0 - 3 |
Κρουζέιρο
|
|
2024-07-24 |
Σάο Πάολο
|
2 - 2 |
Μποταφόγκο
|
|
2024-07-20 |
Μποταφόγκο
|
1 - 0 |
Ιντερνασιονάλ
|
|
2024-07-18 |
Μποταφόγκο
|
1 - 0 |
Παλμέιρας
|
|
2024-07-12 |
Βιτόρια
|
0 - 1 |
Μποταφόγκο
|
|
2024-07-08 |
Μποταφόγκο
|
3 - 0 |
Ατλέτικο Μινέιρο
|
|
2024-07-03 |
Κουίαμπα Εσπόρτε
|
1 - 2 |
Μποταφόγκο
|
|
2024-06-29 |
Βάσκο Ντε Γκάμα
|
1 - 1 |
Μποταφόγκο
|
|
2024-06-26 |
Μποταφόγκο
|
2 - 1 |
Μπραγκαντίνο
|
|
2024-06-22 |
Κρισιούμα
|
2 - 1 |
Μποταφόγκο
|
|
2024-06-19 |
Μποταφόγκο
|
1 - 1 |
Ατλ. Παραναένσε
|
|
2024-06-16 |
Γκρέμιο
|
1 - 2 |
Μποταφόγκο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
9 |
7 |
1 |
| 58% |
25% |
17% |
|
75% |
58% |
8% |
Μπαΐα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-28 |
Μπαΐα
|
1 - 1 |
Ιντερνασιονάλ
|
|
2024-07-25 |
Ατλ. Γκοϊνιένσε
|
1 - 1 |
Μπαΐα
|
|
2024-07-21 |
Μπαΐα
|
0 - 1 |
Κορίνθιανς
|
|
2024-07-13 |
Μπαΐα
|
1 - 2 |
Κουίαμπα Εσπόρτε
|
|
2024-07-10 |
Ατλ. Παραναένσε
|
1 - 3 |
Μπαΐα
|
|
2024-07-07 |
Παλμέιρας
|
2 - 0 |
Μπαΐα
|
|
2024-07-04 |
Μπαΐα
|
2 - 0 |
Ζουβεντούδε
|
|
2024-06-30 |
Σάο Πάολο
|
3 - 1 |
Μπαΐα
|
|
2024-06-27 |
Μπαΐα
|
2 - 1 |
Βάσκο Ντε Γκάμα
|
|
2024-06-23 |
Μπαΐα
|
4 - 1 |
Κρουζέιρο
|
|
2024-06-21 |
Φλαμένγκο
|
2 - 1 |
Μπαΐα
|
|
2024-06-16 |
Κρισιούμα
|
2 - 2 |
Μπαΐα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
11 |
7 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
92% |
58% |
33% |
Βαθμολογία Σέριε Α
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Φλαμένγκο |
19 |
12 |
4 |
3 |
34 |
19 |
+15 |
40 |
| 2 |
Μποταφόγκο |
20 |
12 |
4 |
4 |
31 |
19 |
+12 |
40 |
| 3 |
Παλμέιρας |
20 |
11 |
3 |
6 |
27 |
16 |
+11 |
36 |
| 4 |
Φορταλέζα |
19 |
10 |
6 |
3 |
24 |
18 |
+6 |
36 |
| 5 |
Κρουζέιρο |
19 |
11 |
2 |
6 |
28 |
20 |
+8 |
35 |
| 6 |
Σάο Πάολο |
20 |
9 |
5 |
6 |
28 |
21 |
+7 |
32 |
| 7 |
Μπαΐα |
20 |
9 |
5 |
6 |
29 |
24 |
+5 |
32 |
| 8 |
Ατλ. Παραναένσε |
18 |
8 |
4 |
6 |
22 |
18 |
+4 |
28 |
| 9 |
Ατλέτικο Μινέιρο |
18 |
7 |
7 |
4 |
27 |
26 |
+1 |
28 |
| 10 |
Μπραγκαντίνο |
18 |
7 |
4 |
7 |
22 |
21 |
+1 |
25 |
| 11 |
Βάσκο Ντε Γκάμα |
19 |
7 |
2 |
10 |
20 |
29 |
-9 |
23 |
| 12 |
Κρισιούμα |
18 |
5 |
6 |
7 |
26 |
28 |
-2 |
21 |
| 13 |
Ζουβεντούδε |
18 |
5 |
6 |
7 |
20 |
24 |
-4 |
21 |
| 14 |
Ιντερνασιονάλ |
15 |
5 |
5 |
5 |
13 |
13 |
0 |
20 |
| 15 |
Κορίνθιανς |
20 |
4 |
7 |
9 |
18 |
27 |
-9 |
19 |
| 16 |
Γκρέμιο |
18 |
5 |
3 |
10 |
15 |
22 |
-7 |
18 |
| 17 |
Βιτόρια |
20 |
5 |
3 |
12 |
22 |
32 |
-10 |
18 |
| 18 |
Κουίαμπα Εσπόρτε |
18 |
4 |
5 |
9 |
19 |
24 |
-5 |
17 |
| 19 |
Φλουμινένσε |
19 |
4 |
5 |
10 |
15 |
24 |
-9 |
17 |
| 20 |
Ατλ. Γκοϊνιένσε |
20 |
2 |
6 |
12 |
16 |
31 |
-15 |
12 |
Μποταφόγκο επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-04 |
Ατλ. Γκοϊνιένσε
|
- |
Μποταφόγκο
|
|
2024-08-07 |
Μπαΐα
|
- |
Μποταφόγκο
|
|
2024-08-11 |
Ζουβεντούδε
|
- |
Μποταφόγκο
|
|
2024-08-15 |
Μποταφόγκο
|
- |
Παλμέιρας
|
|
2024-08-18 |
Μποταφόγκο
|
- |
Φλαμένγκο
|
|
2024-08-22 |
Παλμέιρας
|
- |
Μποταφόγκο
|
Μπαΐα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-04 |
Φλουμινένσε
|
- |
Μπαΐα
|
|
2024-08-07 |
Μπαΐα
|
- |
Μποταφόγκο
|
|
2024-08-11 |
Μπαΐα
|
- |
Βιτόρια
|
|
2024-08-17 |
Γκρέμιο
|
- |
Μπαΐα
|
|
2024-08-25 |
Μπαΐα
|
- |
Μποταφόγκο
|
|
2024-08-29 |
Μπαΐα
|
- |
Φλαμένγκο
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.80 |
3.30 |
5.00 |
| Πιθανότητα |
40% |
34% |
26% |
|
1 @ 1.80 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.17 |
1.95 |
| Πιθανότητα |
72% |
28% |
|
1X @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.36 |
3.00 |
| Πιθανότητα |
|
68% |
32% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.36 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.25 |
1.62 |
| Πιθανότητα |
|
43% |
57% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.62 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.00 |
1.22 |
| Πιθανότητα |
|
24% |
76% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.22 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.00 |
1.75 |
| Πιθανότητα |
|
47% |
53% |
|
Όχι @ 1.75 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-31 00:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!