Φέρστ Ντιβίζιον - Ιρλανδία

Παρασκευή, 03.07.2026
19:45
Μπρέι

Μπρέι

Άθλόουν Τάουν

Άθλόουν Τάουν

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Bray
Εκτός έδρας: Athlone
Απόσταση: 125.6 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Carlisle Grounds
Χωρητικότητα: 7 000 (3 185)
Διαστάσεις: 103 x 64 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:45 (19:45 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
1.66 3.80 3.90 1 1.22 2.05
48% 28% 24% 1.66 66% 34%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.18 4.40 1.58 2.20 2.45 1.47
75% 25% 51% 49% 25% 75%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-04-17 Άθλόουν Τάουν 2 - 1 Μπρέι
2026-03-06 Μπρέι 2 - 1 Άθλόουν Τάουν
2025-09-05 Μπρέι 3 - 1 Άθλόουν Τάουν
2025-06-27 Άθλόουν Τάουν 0 - 4 Μπρέι
2025-05-16 Μπρέι 3 - 1 Άθλόουν Τάουν
2025-04-04 Άθλόουν Τάουν 0 - 1 Μπρέι
2024-11-02 Μπρέι 2 - 2 Άθλόουν Τάουν
2024-08-23 Άθλόουν Τάουν 0 - 1 Μπρέι
2024-06-13 Μπρέι 1 - 0 Άθλόουν Τάουν
2024-05-10 Άθλόουν Τάουν 2 - 1 Μπρέι
2024-04-05 Μπρέι 3 - 0 Άθλόουν Τάουν
2023-10-06 Άθλόουν Τάουν 0 - 1 Μπρέι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
9 1 2 8 8 4
75% 8% 17% 67% 67% 33%

Μπρέι τελευταίοι 12 αγώνες

2026-06-26 Κορκ Σίτι 2 - 0 Μπρέι
2026-06-19 Μπρέι 5 - 2 Λόνγκφορντ
2026-06-12 Τρίτι Γιουνάιτεντ 2 - 2 Μπρέι
2026-05-29 Μπρέι 4 - 0 Ουέξφορντ
2026-05-22 Κέρι 2 - 2 Μπρέι
2026-05-15 Γιού Σι Ντι 3 - 4 Μπρέι
2026-05-08 Μπρέι 5 - 1 Κόουβ Ράμπλερς
2026-05-04 Φιν Χαρπς 2 - 1 Μπρέι
2026-05-01 Μπρέι 2 - 2 Τρίτι Γιουνάιτεντ
2026-04-24 Μπρέι 1 - 1 Κορκ Σίτι
2026-04-17 Άθλόουν Τάουν 2 - 1 Μπρέι
2026-04-11 Λόνγκφορντ 1 - 0 Μπρέι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 11 9 7
33% 33% 33% 92% 75% 58%

Άθλόουν Τάουν τελευταίοι 12 αγώνες

2026-06-26 Άθλόουν Τάουν 1 - 1 Φιν Χαρπς
2026-06-19 Άθλόουν Τάουν 2 - 2 Ουέξφορντ
2026-06-12 Κέρι 1 - 0 Άθλόουν Τάουν
2026-05-29 Γιού Σι Ντι 1 - 0 Άθλόουν Τάουν
2026-05-22 Άθλόουν Τάουν 0 - 3 Κορκ Σίτι
2026-05-15 Κόουβ Ράμπλερς 1 - 0 Άθλόουν Τάουν
2026-05-08 Άθλόουν Τάουν 0 - 0 Τρίτι Γιουνάιτεντ
2026-05-04 Λόνγκφορντ 1 - 1 Άθλόουν Τάουν
2026-05-01 Άθλόουν Τάουν 0 - 0 Κέρι
2026-04-24 Φιν Χαρπς 1 - 2 Άθλόουν Τάουν
2026-04-17 Άθλόουν Τάουν 2 - 1 Μπρέι
2026-04-10 Ουέξφορντ 1 - 0 Άθλόουν Τάουν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 6 4 1
17% 42% 42% 50% 33% 8%

Βαθμολογία Φέρστ Ντιβίζιον

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Κορκ Σίτι 21 16 3 2 42 11 +31 51
2 Γιού Σι Ντι 21 11 3 7 35 19 +16 36
3 Μπρέι 21 8 7 6 39 30 +9 31
4 Κόουβ Ράμπλερς 21 9 4 8 25 29 -4 31
5 Ουέξφορντ 21 7 6 8 25 29 -4 27
6 Κέρι 21 6 7 8 21 25 -4 25
7 Λόνγκφορντ 21 6 7 8 21 26 -5 25
8 Άθλόουν Τάουν 21 6 6 9 19 26 -7 24
9 Φιν Χαρπς 21 4 7 10 19 37 -18 19
10 Τρίτι Γιουνάιτεντ 21 3 8 10 19 33 -14 17

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Μπρέι                      
Άθλόουν Τάουν                      
Εντός έδρας                      
Εκτός έδρας                      

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Μπρέι Άθλόουν Τάουν
1 Κορκ Σίτι 1 - 1 4 - 1
2 Γιού Σι Ντι 2 - 1 1 - 0
3 Μπρέι - 2 - 1
4 Κόουβ Ράμπλερς 5 - 1 1 - 0
5 Ουέξφορντ 4 - 0 1 - 0
6 Κέρι 2 - 1 1 - 0
7 Λόνγκφορντ 5 - 2 1 - 1
8 Άθλόουν Τάουν 2 - 1 -
9 Φιν Χαρπς 2 - 2 1 - 2
10 Τρίτι Γιουνάιτεντ 2 - 2 2 - 0

Στατιστικά ομάδας

  Μπρέι Άθλόουν Τάουν
Νίκες 8 6
Ισοπαλίες 7 6
Ήττες 6 9
Γκολ υπέρ 39 19
Γκολ κατά 30 26
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.86 0.90
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.43 1.24
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 86% 57%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 90% 76%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 76% 43%
Πάνω 1.5 86% 67%
Πάνω 2.5 67% 38%
Πάνω 3.5 38% 14%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 6 2
Ισοπαλίες 4 1
Ήττες 0 7
Γκολ υπέρ 26 6
Γκολ κατά 12 14
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 2.60 0.60
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.20 1.40
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 50%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 90% 90%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 90% 40%
Πάνω 1.5 100% 50%
Πάνω 2.5 80% 30%
Πάνω 3.5 50% 10%

Συνολικές στατιστικές για το Φέρστ Ντιβίζιον

Αγώνες   (105)
Εντός έδρας νίκες 50%
Ισοπαλίες 28%
Εκτός έδρας νίκες 22%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 58%
Γκολ   (265)
Γκολ ανά αγώνα 2.52
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.51
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.01
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 78%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 65%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 50%
Πάνω 1.5 74%
Πάνω 2.5 49%
Πάνω 3.5 24%

Μπρέι επόμενοι 6 αγώνες

2026-07-10 Μπρέι - Γιού Σι Ντι
2026-07-24 Κόουβ Ράμπλερς - Μπρέι
2026-07-31 Μπρέι - Κέρι
2026-08-03 Ουέξφορντ - Μπρέι
2026-08-07 Μπρέι - Φιν Χαρπς
2026-08-22 Λόνγκφορντ - Μπρέι

Άθλόουν Τάουν επόμενοι 6 αγώνες

2026-07-10 Άθλόουν Τάουν - Κόουβ Ράμπλερς
2026-07-24 Τρίτι Γιουνάιτεντ - Άθλόουν Τάουν
2026-07-31 Άθλόουν Τάουν - Γιού Σι Ντι
2026-08-03 Κορκ Σίτι - Άθλόουν Τάουν
2026-08-07 Άθλόουν Τάουν - Λόνγκφορντ
2026-08-21 Ουέξφορντ - Άθλόουν Τάουν

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 1.66 3.80 3.90
Πιθανότητα 48% 28% 24%
1 @ 1.66
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.22 2.05
Πιθανότητα 66% 34%
1X @ 1.22
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.18 4.40
Πιθανότητα   75% 25%
Πάνω 1.5 @ 1.18
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.58 2.20
Πιθανότητα   51% 49%
Πάνω 2.5 @ 1.58
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.45 1.47
Πιθανότητα   25% 75%
Κάτω 3.5 @ 1.47
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.62 2.15
Πιθανότητα   56% 44%
Ναι @ 1.62

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-07-03 04:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!

Get it on Google Play