Πρέμιερ Λιγκ - Ουαλία
Κυριακή, 11.08.2024
17:10
17:10

Briton Ferry

Πένυμποντ
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Briton Ferry |
| Εκτός έδρας: | Bridgend |
| Απόσταση: | 22.1 χλμ |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 17:10 (17:10 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.80 | 1.65 | 2 | 2.10 | 1.21 | |||
| 29% | 30% | 41% | 1.65 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.15 | 5.00 | 1.47 | 2.50 | 2.15 | 1.62 | ||||||
| 33% | 67% | 22% | 78% | 15% | 85% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
| 2024-08-03 | Briton Ferry | 0 - 3 | Πένυμποντ |
Briton Ferry τελευταίοι 1 αγώνες
| 2024-08-03 | Briton Ferry | 0 - 3 | Πένυμποντ |
Πένυμποντ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-08-03 | Briton Ferry | 0 - 3 | Πένυμποντ |
| 2024-07-16 | Κάρντιφ | 7 - 1 | Πένυμποντ |
| 2024-05-18 | Καερναρφόν | 3 - 1 | Πένυμποντ |
| 2024-05-11 | Νιουτάουν | 0 - 5 | Πένυμποντ |
| 2024-04-21 | Πένυμποντ | 1 - 0 | Χάβφορντγουέστ |
| 2024-04-13 | Ποντιπρίντ | 0 - 3 | Πένυμποντ |
| 2024-04-06 | Αμπερίστγουιθ | 0 - 3 | Πένυμποντ |
| 2024-03-29 | Μπάρι | 0 - 0 | Πένυμποντ |
| 2024-03-16 | Πένυμποντ | 5 - 0 | Κόλουιν Μπέι |
| 2024-03-08 | Χάβφορντγουέστ | 0 - 1 | Πένυμποντ |
| 2024-03-02 | Πένυμποντ | 0 - 1 | Ποντιπρίντ |
| 2024-02-23 | Πένυμποντ | 1 - 1 | Αμπερίστγουιθ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 7 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 58% | 33% |
Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Νιουτάουν | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Κάρντιφ Μητ. | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Μπάλα Τάουν | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Μπάρι | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Φλιντ Τάουν | 1 | -1 | 0 |
| 6 | Αμπερίστγουιθ | 1 | -3 | 0 |
| 7 | Briton Ferry | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Δε Νιού Σεντς | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Καερναρφόν | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Κόναζ Νόμαντς | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Πένυμποντ | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Χάβφορντγουέστ | 0 | 0 | 0 |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Briton Ferry | Πένυμποντ | |
| Θέση | 7 | 7 |
| Βαθμοί | 0 | 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 4 | 4 |
| Βαθμοί | 0 | 0 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Briton Ferry | Πένυμποντ | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 0 |
0
0 0 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Briton Ferry | Πένυμποντ | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
0
0 |
0
0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
0
0 |
0
0 |
Συνολικές στατιστικές για το Πρέμιερ Λιγκ
| Αγώνες (3) | |
| Εντός έδρας νίκες | 33% |
| Ισοπαλίες | 33% |
| Εκτός έδρας νίκες | 33% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (10) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 3.33 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 2.00 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.33 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 100% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 100% |
| Πάνω 1.5 | 100% |
| Πάνω 2.5 | 67% |
| Πάνω 3.5 | 33% |
Briton Ferry επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-08-16 | Μπάλα Τάουν | - | Briton Ferry |
| 2024-08-23 | Briton Ferry | - | Κάρντιφ Μητ. |
| 2024-08-31 | Briton Ferry | - | Κόναζ Νόμαντς |
| 2024-09-07 | Νιουτάουν | - | Briton Ferry |
| 2024-09-14 | Καερναρφόν | - | Briton Ferry |
| 2024-09-21 | Briton Ferry | - | Φλιντ Τάουν |
Πένυμποντ επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-08-16 | Πένυμποντ | - | Νιουτάουν |
| 2024-08-23 | Χάβφορντγουέστ | - | Πένυμποντ |
| 2024-08-26 | Πένυμποντ | - | Αμπερίστγουιθ |
| 2024-08-31 | Μπάλα Τάουν | - | Πένυμποντ |
| 2024-09-07 | Πένυμποντ | - | Καερναρφόν |
| 2024-09-15 | Κόναζ Νόμαντς | - | Πένυμποντ |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 4.00 | 3.80 | 1.65 |
| Πιθανότητα | 29% | 30% | 41% |
| 2 @ 1.65 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.10 | 1.21 |
| Πιθανότητα | 29% | 71% |
| X2 @ 1.21 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.15 | 5.00 | |
| Πιθανότητα | 33% | 67% | |
| Κάτω 1.5 @ 5.00 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.47 | 2.50 | |
| Πιθανότητα | 22% | 78% | |
| Κάτω 2.5 @ 2.50 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.15 | 1.62 | |
| Πιθανότητα | 15% | 85% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.62 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.51 | 2.37 | |
| Πιθανότητα | 33% | 67% | |
| Όχι @ 2.37 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-11 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!
