Κύπελλο Ουζμπεκιστάν
Πέμπτη, 15.08.2024
15:30
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0, 0 - 1)
Νικητής Παχτακόρ
αποτέλεσμα 0 - 1 μετά από παράταση
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Τασκένδη |
| Εκτός έδρας: |
Τασκένδη |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
15:30 (19:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.50 |
3.70 |
1.60 |
2 |
|
|
|
2.15 |
1.18 |
| 27% |
32% |
41% |
1.60 |
|
|
|
26% |
74% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.03 |
|
|
|
1.65 |
2.10 |
|
|
|
2.55 |
1.44 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-06-27 |
Παχτακόρ
|
1 - 0 |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2023-12-01 |
Παχτακόρ
|
2 - 3 |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2023-06-25 |
Μπουνιοντκόρ
|
1 - 2 |
Παχτακόρ
|
|
2022-11-12 |
Μπουνιοντκόρ
|
0 - 2 |
Παχτακόρ
|
|
2022-06-29 |
Παχτακόρ
|
2 - 3 |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2021-11-27 |
Μπουνιοντκόρ
|
3 - 2 |
Παχτακόρ
|
|
2021-07-31 |
Παχτακόρ
|
1 - 0 |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2020-11-05 |
Μπουνιοντκόρ
|
3 - 2 |
Παχτακόρ
|
|
2020-06-19 |
Παχτακόρ
|
5 - 0 |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2019-11-27 |
Παχτακόρ
|
2 - 3 |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2019-03-31 |
Μπουνιοντκόρ
|
1 - 2 |
Παχτακόρ
|
|
2018-11-30 |
Παχτακόρ
|
4 - 0 |
Μπουνιοντκόρ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
7 |
|
10 |
9 |
7 |
| 42% |
0% |
58% |
|
83% |
75% |
58% |
Μπουνιοντκόρ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-11 |
Μπουνιοντκόρ
|
2 - 0 |
Αντιγιόν
|
|
2024-08-02 |
Κιζιλκούμ
|
1 - 0 |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2024-06-27 |
Παχτακόρ
|
1 - 0 |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2024-06-21 |
Μπουνιοντκόρ
|
1 - 1 |
Ολύμπικ Τασκένδης
|
|
2024-06-14 |
Μετ. Μπεκομπόντ
|
0 - 0 |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2024-06-01 |
Μπουνιοντκόρ
|
0 - 3 |
Νέφσι Φάργκονα
|
|
2024-05-26 |
Σογκντιάνα
|
4 - 0 |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2024-05-21 |
Μπουνιοντκόρ
|
3 - 2 |
Λοκ. Τασκένδης
|
|
2024-05-13 |
Νασάφ Κάρσι
|
0 - 0 |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2024-05-05 |
Μπουνιοντκόρ
|
0 - 2 |
Τερμέζ Σουρκόν
|
|
2024-04-05 |
Μπουνιοντκόρ
|
0 - 0 |
Ντιν. Σαμαρκάντ
|
|
2024-03-29 |
Ολμαλίκ
|
1 - 0 |
Μπουνιοντκόρ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
6 |
3 |
2 |
| 17% |
33% |
50% |
|
50% |
25% |
17% |
Παχτακόρ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-10 |
Νασάφ Κάρσι
|
1 - 0 |
Παχτακόρ
|
|
2024-07-01 |
Νέφσι Φάργκονα
|
0 - 2 |
Παχτακόρ
|
|
2024-06-27 |
Παχτακόρ
|
1 - 0 |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2024-06-21 |
Ολμαλίκ
|
4 - 2 |
Παχτακόρ
|
|
2024-06-16 |
Παχτακόρ
|
0 - 0 |
Ναβμπαχόρ
|
|
2024-06-02 |
Αντιγιόν
|
1 - 3 |
Παχτακόρ
|
|
2024-05-29 |
Παχτακόρ
|
1 - 1 |
Νασάφ Κάρσι
|
|
2024-05-25 |
Παχτακόρ
|
1 - 1 |
Κιζιλκούμ
|
|
2024-05-20 |
Ντιν. Σαμαρκάντ
|
1 - 1 |
Παχτακόρ
|
|
2024-05-11 |
Ολύμπικ Τασκένδης
|
1 - 2 |
Παχτακόρ
|
|
2024-05-07 |
Παχτακόρ
|
4 - 3 |
Μετ. Μπεκομπόντ
|
|
2024-03-30 |
Παχτακόρ
|
2 - 3 |
Σογκντιάνα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
9 |
5 |
4 |
| 42% |
33% |
25% |
|
75% |
42% |
33% |
Βαθμολογία Σούπερ Λιγκ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Νασάφ Κάρσι |
14 |
8 |
5 |
1 |
19 |
9 |
+10 |
29 |
| 2 |
Ολμαλίκ |
15 |
9 |
2 |
4 |
27 |
18 |
+9 |
29 |
| 3 |
Σογκντιάνα |
14 |
7 |
3 |
4 |
25 |
19 |
+6 |
24 |
| 4 |
Παχτακόρ |
14 |
6 |
4 |
4 |
21 |
18 |
+3 |
22 |
| 5 |
Νέφσι Φάργκονα |
14 |
6 |
4 |
4 |
16 |
13 |
+3 |
22 |
| 6 |
Ολύμπικ Τασκένδης |
14 |
5 |
5 |
4 |
17 |
13 |
+4 |
20 |
| 7 |
Αντιγιόν |
15 |
4 |
7 |
4 |
24 |
21 |
+3 |
19 |
| 8 |
Ναβμπαχόρ |
14 |
4 |
7 |
3 |
19 |
16 |
+3 |
19 |
| 9 |
Τερμέζ Σουρκόν |
14 |
5 |
4 |
5 |
16 |
18 |
-2 |
19 |
| 10 |
Κιζιλκούμ |
15 |
4 |
6 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
18 |
| 11 |
Ντιν. Σαμαρκάντ |
14 |
3 |
5 |
6 |
16 |
20 |
-4 |
14 |
| 12 |
Λοκ. Τασκένδης |
15 |
2 |
6 |
7 |
14 |
24 |
-10 |
12 |
| 13 |
Μπουνιοντκόρ |
15 |
2 |
5 |
8 |
10 |
25 |
-15 |
11 |
| 14 |
Μετ. Μπεκομπόντ |
15 |
0 |
9 |
6 |
13 |
21 |
-8 |
9 |
Μπουνιοντκόρ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-19 |
Ναβμπαχόρ
|
- |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2024-08-27 |
Μπουνιοντκόρ
|
- |
Ολμαλίκ
|
|
2024-09-14 |
Ντιν. Σαμαρκάντ
|
- |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2024-09-22 |
Τερμέζ Σουρκόν
|
- |
Μπουνιοντκόρ
|
|
2024-09-28 |
Μπουνιοντκόρ
|
- |
Νασάφ Κάρσι
|
|
2024-10-19 |
Λοκ. Τασκένδης
|
- |
Μπουνιοντκόρ
|
Παχτακόρ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-18 |
Παχτακόρ
|
- |
Λοκ. Τασκένδης
|
|
2024-08-22 |
Παχτακόρ
|
- |
Τερμέζ Σουρκόν
|
|
2024-08-26 |
Σογκντιάνα
|
- |
Παχτακόρ
|
|
2024-08-30 |
Παχτακόρ
|
- |
Ναβμπαχόρ
|
|
2024-09-13 |
Παχτακόρ
|
- |
Νέφσι Φάργκονα
|
|
2024-09-17 |
Παχτακόρ
|
- |
Αλ Ουάσλ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
4.50 |
3.70 |
1.60 |
| Πιθανότητα |
27% |
32% |
41% |
|
2 @ 1.60 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.15 |
1.18 |
| Πιθανότητα |
26% |
74% |
|
X2 @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.18 |
4.03 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.65 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.65 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.55 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
35% |
65% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.66 |
2.08 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Ναι @ 1.66 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-15 12:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!