Φιλικά Συλλόγων
Κυριακή, 04.08.2024
17:30
Κάντιθ
(Ισπανία)
Μπέρνλι
(Αγγλία)
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Cadiz (Ισπ) |
| Εκτός έδρας: |
Burnley (Αγγ) |
| Απόσταση: |
1 945.4 χλμ |
| Προπονητής |
| Εκτός έδρας: |
Σκοτ Πάρκερ (Αγγ) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.00 |
3.10 |
2.10 |
12 |
|
|
|
1.65 |
1.33 |
| 31% |
30% |
39% |
1.31 |
|
|
|
36% |
64% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.31 |
3.10 |
|
|
|
1.93 |
1.75 |
|
|
|
3.30 |
1.28 |
| 76% |
24% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
33% |
67% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2021-08-07 |
Μπέρνλι
|
0 - 2 |
Κάντιθ
|
Κάντιθ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-01 |
Κάντιθ
|
0 - 1 |
Ουέλβα
|
|
2024-07-30 |
Κάντιθ
|
2 - 1 |
Αλ Τζαζίρα
|
|
2024-07-19 |
Κάντιθ
|
0 - 0 |
Μπλάκπουλ
|
|
2024-05-25 |
Αλμερία
|
6 - 1 |
Κάντιθ
|
|
2024-05-19 |
Κάντιθ
|
0 - 0 |
Λας Πάλμας
|
|
2024-05-15 |
Σεβίλλη
|
0 - 1 |
Κάντιθ
|
|
2024-05-12 |
Κάντιθ
|
1 - 0 |
Χετάφε
|
|
2024-05-04 |
Ρεάλ Μαδρίτης
|
3 - 0 |
Κάντιθ
|
|
2024-04-28 |
Κάντιθ
|
1 - 1 |
Μαγιόρκα
|
|
2024-04-20 |
Χιρόνα
|
4 - 1 |
Κάντιθ
|
|
2024-04-13 |
Κάντιθ
|
0 - 1 |
Μπαρτσελόνα
|
|
2024-03-29 |
Κάντιθ
|
1 - 0 |
Γρανάδα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
5 |
4 |
2 |
| 33% |
25% |
42% |
|
42% |
33% |
17% |
Μπέρνλι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-05-19 |
Μπέρνλι
|
1 - 2 |
Νότινγκχαμ
|
|
2024-05-11 |
Τότεναμ
|
2 - 1 |
Μπέρνλι
|
|
2024-05-04 |
Μπέρνλι
|
1 - 4 |
Νιουκάστλ
|
|
2024-04-27 |
Μάντσεστερ Γιουν.
|
1 - 1 |
Μπέρνλι
|
|
2024-04-20 |
Σέφιλντ Γιουν.
|
1 - 4 |
Μπέρνλι
|
|
2024-04-13 |
Μπέρνλι
|
1 - 1 |
Μπράιτον
|
|
2024-04-06 |
Έβερτον
|
1 - 0 |
Μπέρνλι
|
|
2024-04-02 |
Μπέρνλι
|
1 - 1 |
Γούλβς
|
|
2024-03-30 |
Τσέλσι
|
2 - 2 |
Μπέρνλι
|
|
2024-03-16 |
Μπέρνλι
|
2 - 1 |
Μπρέντφορντ
|
|
2024-03-10 |
Γουέστ Χαμ
|
2 - 2 |
Μπέρνλι
|
|
2024-03-03 |
Μπέρνλι
|
0 - 2 |
Μπόρνμουθ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
11 |
7 |
4 |
| 17% |
42% |
42% |
|
92% |
58% |
33% |
Κάντιθ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-07 |
Κάντιθ
|
- |
Μπέτις
|
|
2024-08-10 |
Κάντιθ
|
- |
Λάτσιο
|
|
2024-08-16 |
Κάντιθ
|
- |
Σαραγόσα
|
|
2024-08-24 |
Λεβάντε
|
- |
Κάντιθ
|
|
2024-08-31 |
Κάντιθ
|
- |
Τενερίφη
|
|
2024-09-09 |
Καστεγιόν
|
- |
Κάντιθ
|
Μπέρνλι επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-12 |
Λούτον
|
- |
Μπέρνλι
|
|
2024-08-17 |
Μπέρνλι
|
- |
Κάρντιφ
|
|
2024-08-24 |
Σάντερλαντ
|
- |
Μπέρνλι
|
|
2024-08-28 |
Γούλβς
|
- |
Μπέρνλι
|
|
2024-08-31 |
Μπέρνλι
|
- |
Μπλάκμπερν
|
|
2024-09-14 |
Λιντς
|
- |
Μπέρνλι
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.00 |
3.10 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
31% |
30% |
39% |
|
12 @ 1.31 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.65 |
1.33 |
| Πιθανότητα |
36% |
64% |
|
X2 @ 1.33 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.31 |
3.10 |
| Πιθανότητα |
|
76% |
24% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.31 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.93 |
1.75 |
| Πιθανότητα |
|
54% |
46% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.93 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.30 |
1.28 |
| Πιθανότητα |
|
33% |
67% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.28 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.78 |
1.90 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Ναι @ 1.78 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-04 16:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!