Φιλικά Συλλόγων
Τετάρτη, 24.07.2024
17:00
Καέν
(Γαλλία)
Λε Μαν
(Γαλλία)
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Caen |
| Εκτός έδρας: |
Le Mans |
| Απόσταση: |
138.1 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.73 |
3.60 |
3.70 |
1 |
|
|
|
1.24 |
1.95 |
| 40% |
31% |
29% |
1.73 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.10 |
|
|
|
1.62 |
2.15 |
|
|
|
2.55 |
1.46 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
35% |
65% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2022-07-12 |
Καέν
|
3 - 0 |
Λε Μαν
|
|
2019-11-22 |
Καέν
|
3 - 3 |
Λε Μαν
|
|
2013-02-15 |
Λε Μαν
|
1 - 1 |
Καέν
|
|
2012-09-14 |
Καέν
|
0 - 2 |
Λε Μαν
|
|
2009-05-02 |
Καέν
|
3 - 1 |
Λε Μαν
|
|
2008-11-29 |
Λε Μαν
|
2 - 0 |
Καέν
|
|
2008-03-30 |
Λε Μαν
|
1 - 1 |
Καέν
|
|
2007-11-04 |
Καέν
|
3 - 2 |
Λε Μαν
|
|
2003-04-04 |
Λε Μαν
|
2 - 0 |
Καέν
|
|
2002-11-01 |
Καέν
|
1 - 1 |
Λε Μαν
|
|
2002-04-26 |
Λε Μαν
|
1 - 2 |
Καέν
|
|
2001-12-08 |
Καέν
|
2 - 0 |
Λε Μαν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
12 |
5 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
100% |
42% |
25% |
Καέν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Ανεσί
|
3 - 1 |
Καέν
|
|
2024-07-12 |
Καέν
|
0 - 1 |
Ναντ
|
|
2024-05-17 |
Καέν
|
3 - 0 |
Βαλενσιέν
|
|
2024-05-10 |
Ντανκέρκ
|
2 - 2 |
Καέν
|
|
2024-05-03 |
Καέν
|
1 - 0 |
Λαβάλ
|
|
2024-04-27 |
Σεντ Ετιέν
|
1 - 0 |
Καέν
|
|
2024-04-23 |
Καέν
|
2 - 1 |
Ανεσί
|
|
2024-04-20 |
Αζαξιό
|
2 - 1 |
Καέν
|
|
2024-04-13 |
Καέν
|
1 - 0 |
Ροντέ
|
|
2024-04-06 |
Καέν
|
0 - 1 |
Μπορντό
|
|
2024-03-30 |
Κεβιγί Ρουέν
|
1 - 2 |
Καέν
|
|
2024-03-16 |
Οσέρ
|
2 - 1 |
Καέν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
7 |
7 |
2 |
| 42% |
8% |
50% |
|
58% |
58% |
17% |
Λε Μαν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Λε Μαν
|
2 - 0 |
Ανζέρ
|
|
2024-07-13 |
Λε Μαν
|
2 - 1 |
Γκινγκάμπ
|
|
2024-05-18 |
Λε Μαν
|
2 - 1 |
Μαρινιάν
|
|
2024-05-10 |
Νιόρ
|
2 - 0 |
Λε Μαν
|
|
2024-05-03 |
Λε Μαν
|
3 - 3 |
Σολέ
|
|
2024-04-26 |
Νανσί
|
3 - 6 |
Λε Μαν
|
|
2024-04-19 |
Λε Μαν
|
1 - 1 |
Βιλεφράντς
|
|
2024-04-12 |
Σατορού
|
1 - 2 |
Λε Μαν
|
|
2024-04-05 |
Λε Μαν
|
3 - 4 |
Αβράνς
|
|
2024-03-29 |
Λε Μαν
|
1 - 0 |
Επινάλ
|
|
2024-03-22 |
Ρουέν
|
0 - 1 |
Λε Μαν
|
|
2024-03-15 |
Λε Μαν
|
2 - 0 |
Μαρτίγκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
10 |
6 |
3 |
| 67% |
17% |
17% |
|
83% |
50% |
25% |
Καέν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-27 |
Καέν
|
- |
Κεβιγί Ρουέν
|
|
2024-08-03 |
Καέν
|
- |
Γκινγκάμπ
|
|
2024-08-10 |
Καέν
|
- |
Βερσέιγ
|
|
2024-08-17 |
Καέν
|
- |
Παρί ΦΚ
|
|
2024-08-23 |
Πο
|
- |
Καέν
|
|
2024-08-30 |
Καέν
|
- |
Ανεσί
|
Λε Μαν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-02 |
Ορλεάν
|
- |
Λε Μαν
|
|
2024-08-09 |
Λε Μαν
|
- |
Ρουέν
|
|
2024-08-19 |
Βερσέιγ
|
- |
Λε Μαν
|
|
2024-08-23 |
Λε Μαν
|
- |
Βιλεφράντς
|
|
2024-08-30 |
Σοσό
|
- |
Λε Μαν
|
|
2024-09-06 |
Λε Μαν
|
- |
Ντιζόν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.73 |
3.60 |
3.70 |
| Πιθανότητα |
40% |
31% |
29% |
|
1 @ 1.73 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.24 |
1.95 |
| Πιθανότητα |
68% |
32% |
|
1X @ 1.24 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.20 |
4.10 |
| Πιθανότητα |
|
78% |
22% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.62 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.55 |
1.46 |
| Πιθανότητα |
|
35% |
65% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.46 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Ναι @ 1.62 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-24 16:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!