Φιλικά Συλλόγων
Τρίτη, 30.07.2024
18:00
Κάλιαρι
(Ιταλία)
Κατάντζαρο
(Ιταλία)
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Κάλιαρι |
| Εκτός έδρας: |
Catanzaro |
| Απόσταση: |
645.3 χλμ |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Fabio Pisacane (Ιτα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.57 |
3.75 |
4.60 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.20 |
| 42% |
32% |
26% |
1.57 |
|
|
|
75% |
25% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.80 |
|
|
|
1.68 |
2.05 |
|
|
|
2.65 |
1.41 |
| 76% |
24% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
34% |
66% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Κάλιαρι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-25 |
Κάλιαρι
|
1 - 3 |
Κόμο
|
|
2024-05-23 |
Κάλιαρι
|
2 - 3 |
Φιορεντίνα
|
|
2024-05-19 |
Σασουόλο
|
0 - 2 |
Κάλιαρι
|
|
2024-05-11 |
Μίλαν
|
5 - 1 |
Κάλιαρι
|
|
2024-05-05 |
Κάλιαρι
|
1 - 1 |
Λέτσε
|
|
2024-04-29 |
Τζένοα
|
3 - 0 |
Κάλιαρι
|
|
2024-04-19 |
Κάλιαρι
|
2 - 2 |
Γιουβέντους
|
|
2024-04-14 |
Ίντερ
|
2 - 2 |
Κάλιαρι
|
|
2024-04-07 |
Κάλιαρι
|
2 - 1 |
Αταλάντα
|
|
2024-04-01 |
Κάλιαρι
|
1 - 1 |
Βερόνα
|
|
2024-03-16 |
Μόντσα
|
1 - 0 |
Κάλιαρι
|
|
2024-03-09 |
Κάλιαρι
|
4 - 2 |
Σαλερνιτάνα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
11 |
8 |
6 |
| 25% |
33% |
42% |
|
92% |
67% |
50% |
Κατάντζαρο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-05-25 |
Kρεμονέζε
|
4 - 1 |
Κατάντζαρο
|
|
2024-05-21 |
Κατάντζαρο
|
2 - 2 |
Kρεμονέζε
|
|
2024-05-18 |
Κατάντζαρο
|
2 - 2 |
Μπρέσια
|
|
2024-05-10 |
Κατάντζαρο
|
1 - 3 |
Σαμπντόρια
|
|
2024-05-05 |
Τερνάνα
|
1 - 0 |
Κατάντζαρο
|
|
2024-05-01 |
Κατάντζαρο
|
3 - 2 |
Βενέτσια
|
|
2024-04-26 |
Πίζα
|
2 - 2 |
Κατάντζαρο
|
|
2024-04-20 |
Κατάντζαρο
|
0 - 0 |
Kρεμονέζε
|
|
2024-04-12 |
Μόντενα
|
1 - 3 |
Κατάντζαρο
|
|
2024-04-06 |
Κατάντζαρο
|
1 - 2 |
Κόμο
|
|
2024-04-01 |
Πάρμα
|
0 - 2 |
Κατάντζαρο
|
|
2024-03-16 |
Μπρέσια
|
1 - 1 |
Κατάντζαρο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
10 |
8 |
7 |
| 25% |
42% |
33% |
|
83% |
67% |
58% |
Κάλιαρι επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Μόντενα
|
- |
Κάλιαρι
|
|
2024-08-12 |
Κάλιαρι
|
- |
Καραρέζε
|
|
2024-08-18 |
Κάλιαρι
|
- |
Ρόμα
|
|
2024-08-26 |
Κάλιαρι
|
- |
Κόμο
|
|
2024-08-31 |
Λέτσε
|
- |
Κάλιαρι
|
|
2024-09-15 |
Κάλιαρι
|
- |
Νάπολι
|
Κατάντζαρο επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Κατάντζαρο
|
- |
Juve Next Gen
|
|
2024-08-10 |
Έμπολι
|
- |
Κατάντζαρο
|
|
2024-08-18 |
Κατάντζαρο
|
- |
Σασουόλο
|
|
2024-08-25 |
Κατάντζαρο
|
- |
Γιούβε Στάμπια
|
|
2024-08-28 |
Τσεζένα
|
- |
Κατάντζαρο
|
|
2024-09-01 |
Κατάντζαρο
|
- |
Καραρέζε
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.57 |
3.75 |
4.60 |
| Πιθανότητα |
42% |
32% |
26% |
|
1 @ 1.57 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.17 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
75% |
25% |
|
1X @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
3.80 |
| Πιθανότητα |
|
76% |
24% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.68 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
54% |
46% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.68 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.65 |
1.41 |
| Πιθανότητα |
|
34% |
66% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.41 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.73 |
1.95 |
| Πιθανότητα |
|
53% |
47% |
|
Ναι @ 1.73 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-30 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!