Κύπελλο Ιταλίας
Τρίτη, 24.09.2024
17:30
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Κάλιαρι |
| Εκτός έδρας: |
Cremona |
| Απόσταση: |
663.3 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Sardegna Arena
|
| Χωρητικότητα: |
16 233 |
| Διαστάσεις: |
105 x 65 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Fabio Pisacane (Ιτα) |
| Εκτός έδρας: |
Marco Giampaolo (Ιτα) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
17:30 (18:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.95 |
3.25 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.22 |
1.80 |
| 39% |
33% |
28% |
1.95 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
2.03 |
1.83 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 71% |
29% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
26% |
74% |
Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες
|
2020-10-28 |
Κάλιαρι
|
1 - 0 |
Kρεμονέζε
|
|
2018-07-26 |
Κάλιαρι
|
1 - 0 |
Kρεμονέζε
|
Κάλιαρι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-09-20 |
Κάλιαρι
|
0 - 2 |
Έμπολι
|
|
2024-09-15 |
Κάλιαρι
|
0 - 4 |
Νάπολι
|
|
2024-08-31 |
Λέτσε
|
1 - 0 |
Κάλιαρι
|
|
2024-08-26 |
Κάλιαρι
|
1 - 1 |
Κόμο
|
|
2024-08-18 |
Κάλιαρι
|
0 - 0 |
Ρόμα
|
|
2024-08-12 |
Κάλιαρι
|
3 - 1 |
Καραρέζε
|
|
2024-08-03 |
Μόντενα
|
2 - 2 |
Κάλιαρι
|
|
2024-07-30 |
Κάλιαρι
|
2 - 0 |
Κατάντζαρο
|
|
2024-07-25 |
Κάλιαρι
|
1 - 3 |
Κόμο
|
|
2024-05-23 |
Κάλιαρι
|
2 - 3 |
Φιορεντίνα
|
|
2024-05-19 |
Σασουόλο
|
0 - 2 |
Κάλιαρι
|
|
2024-05-11 |
Μίλαν
|
5 - 1 |
Κάλιαρι
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
6 |
6 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
50% |
50% |
Kρεμονέζε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-09-20 |
Κατάντζαρο
|
1 - 2 |
Kρεμονέζε
|
|
2024-09-14 |
Kρεμονέζε
|
1 - 1 |
Σπέτσια
|
|
2024-08-31 |
Σασουόλο
|
1 - 4 |
Kρεμονέζε
|
|
2024-08-27 |
Kρεμονέζε
|
0 - 1 |
Παλέρμο
|
|
2024-08-24 |
Kρεμονέζε
|
1 - 0 |
Καραρέζε
|
|
2024-08-18 |
Κοζέντσα
|
1 - 0 |
Kρεμονέζε
|
|
2024-08-10 |
Kρεμονέζε
|
1 - 1 |
Μπάρι
|
|
2024-08-04 |
Kρεμονέζε
|
1 - 0 |
Λουμετζάνε
|
|
2024-07-31 |
Kρεμονέζε
|
3 - 2 |
Τρέντο
|
|
2024-07-27 |
Τορίνο
|
1 - 2 |
Kρεμονέζε
|
|
2024-07-20 |
Kρεμονέζε
|
5 - 0 |
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
2024-06-02 |
Βενέτσια
|
1 - 0 |
Kρεμονέζε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
7 |
5 |
3 |
| 58% |
17% |
25% |
|
58% |
42% |
25% |
Βαθμολογία Σέριε Α
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Τορίνο |
5 |
3 |
2 |
0 |
8 |
5 |
+3 |
11 |
| 2 |
Νάπολι |
5 |
3 |
1 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
10 |
| 3 |
Ουντινέζε |
5 |
3 |
1 |
1 |
7 |
7 |
0 |
10 |
| 4 |
Γιουβέντους |
5 |
2 |
3 |
0 |
6 |
0 |
+6 |
9 |
| 5 |
Έμπολι |
5 |
2 |
3 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
9 |
| 6 |
Ίντερ |
5 |
2 |
2 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
8 |
| 7 |
Μίλαν |
5 |
2 |
2 |
1 |
11 |
7 |
+4 |
8 |
| 8 |
Λάτσιο |
5 |
2 |
1 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
7 |
| 9 |
Ρόμα |
5 |
1 |
3 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
6 |
| 10 |
Αταλάντα |
4 |
2 |
0 |
2 |
8 |
8 |
0 |
6 |
| 10 |
Βερόνα |
5 |
2 |
0 |
3 |
8 |
8 |
0 |
6 |
| 12 |
Φιορεντίνα |
5 |
1 |
3 |
1 |
7 |
7 |
0 |
6 |
| 13 |
Μπολόνια |
5 |
1 |
3 |
1 |
6 |
8 |
-2 |
6 |
| 14 |
Πάρμα |
5 |
1 |
2 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
5 |
| 15 |
Τζένοα |
5 |
1 |
2 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
5 |
| 16 |
Λέτσε |
5 |
1 |
2 |
2 |
3 |
8 |
-5 |
5 |
| 17 |
Βενέτσια |
5 |
1 |
1 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
4 |
| 18 |
Μόντσα |
5 |
0 |
3 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 19 |
Κόμο |
4 |
0 |
2 |
2 |
3 |
7 |
-4 |
2 |
| 20 |
Κάλιαρι |
5 |
0 |
2 |
3 |
1 |
8 |
-7 |
2 |
Κάλιαρι επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-30 |
Πάρμα
|
- |
Κάλιαρι
|
|
2024-10-06 |
Γιουβέντους
|
- |
Κάλιαρι
|
|
2024-10-20 |
Κάλιαρι
|
- |
Τορίνο
|
|
2024-10-25 |
Ουντινέζε
|
- |
Κάλιαρι
|
|
2024-10-29 |
Κάλιαρι
|
- |
Μπολόνια
|
|
2024-11-04 |
Λάτσιο
|
- |
Κάλιαρι
|
Kρεμονέζε επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-30 |
Μπρέσια
|
- |
Kρεμονέζε
|
|
2024-10-06 |
Kρεμονέζε
|
- |
Μπάρι
|
|
2024-10-20 |
Γιούβε Στάμπια
|
- |
Kρεμονέζε
|
|
2024-10-26 |
Kρεμονέζε
|
- |
Σαλερνιτάνα
|
|
2024-10-29 |
Μόντενα
|
- |
Kρεμονέζε
|
|
2024-11-03 |
Kρεμονέζε
|
- |
Πίζα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.95 |
3.25 |
4.20 |
| Πιθανότητα |
39% |
33% |
28% |
|
1 @ 1.95 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.22 |
1.80 |
| Πιθανότητα |
68% |
32% |
|
1X @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.29 |
3.50 |
| Πιθανότητα |
|
71% |
29% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.29 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.03 |
1.83 |
| Πιθανότητα |
|
47% |
53% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.83 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.40 |
1.30 |
| Πιθανότητα |
|
26% |
74% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.30 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.80 |
1.95 |
| Πιθανότητα |
|
51% |
49% |
|
Ναι @ 1.80 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-24 16:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!