Φιλικά Συλλόγων
Τρίτη, 16.07.2024
19:30
Κάρντιφ
(Αγγλία)
Πένυμποντ
(Ουαλία)
7 - 1
(3 - 0, 4 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Κάρντιφ (Ουαλία) / Αγγλία |
| Εκτός έδρας: |
Bridgend |
| Απόσταση: |
27.7 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.11 |
9.25 |
11.50 |
1 |
|
|
|
1.03 |
6.00 |
| 47% |
33% |
20% |
1.11 |
|
|
|
93% |
7% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.07 |
7.25 |
|
|
|
1.21 |
3.90 |
|
|
|
1.57 |
2.25 |
| 89% |
11% |
|
|
|
75% |
25% |
|
|
|
58% |
42% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2023-07-01 |
Κάρντιφ
|
2 - 0 |
Πένυμποντ
|
Κάρντιφ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-13 |
Κάρντιφ
|
3 - 1 |
Κόρτραϊκ
|
|
2024-07-10 |
Κάρντιφ
|
0 - 1 |
Κιντερμίνστερ
|
|
2024-05-04 |
Ρόδεραμ
|
5 - 2 |
Κάρντιφ
|
|
2024-04-27 |
Κάρντιφ
|
1 - 4 |
Μίντλεσμπρο
|
|
2024-04-20 |
Κάρντιφ
|
2 - 1 |
Σαουθάμπτον
|
|
2024-04-13 |
Μίλγουολ
|
3 - 1 |
Κάρντιφ
|
|
2024-04-10 |
Μπέρμιγχαμ
|
0 - 1 |
Κάρντιφ
|
|
2024-04-06 |
Κάρντιφ
|
1 - 3 |
Χαλ
|
|
2024-04-01 |
Κόβεντρι
|
1 - 2 |
Κάρντιφ
|
|
2024-03-29 |
Κάρντιφ
|
0 - 2 |
Σάντερλαντ
|
|
2024-03-16 |
Σουόνσι
|
2 - 0 |
Κάρντιφ
|
|
2024-03-09 |
Κάρντιφ
|
2 - 1 |
Ίπσουιτς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
7 |
|
10 |
8 |
5 |
| 42% |
0% |
58% |
|
83% |
67% |
42% |
Πένυμποντ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-05-18 |
Καερναρφόν
|
3 - 1 |
Πένυμποντ
|
|
2024-05-11 |
Νιουτάουν
|
0 - 5 |
Πένυμποντ
|
|
2024-04-21 |
Πένυμποντ
|
1 - 0 |
Χάβφορντγουέστ
|
|
2024-04-13 |
Ποντιπρίντ
|
0 - 3 |
Πένυμποντ
|
|
2024-04-06 |
Αμπερίστγουιθ
|
0 - 3 |
Πένυμποντ
|
|
2024-03-29 |
Μπάρι
|
0 - 0 |
Πένυμποντ
|
|
2024-03-16 |
Πένυμποντ
|
5 - 0 |
Κόλουιν Μπέι
|
|
2024-03-08 |
Χάβφορντγουέστ
|
0 - 1 |
Πένυμποντ
|
|
2024-03-02 |
Πένυμποντ
|
0 - 1 |
Ποντιπρίντ
|
|
2024-02-23 |
Πένυμποντ
|
1 - 1 |
Αμπερίστγουιθ
|
|
2024-02-10 |
Πένυμποντ
|
2 - 2 |
Μπάρι
|
|
2024-02-03 |
Κόλουιν Μπέι
|
1 - 2 |
Πένυμποντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
8 |
7 |
4 |
| 58% |
25% |
17% |
|
67% |
58% |
33% |
Κάρντιφ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-21 |
Αμβούργο
|
- |
Κάρντιφ
|
|
2024-07-23 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
- |
Κάρντιφ
|
|
2024-07-25 |
Χέρτα Βερολίνου
|
- |
Κάρντιφ
|
|
2024-07-31 |
Κάρντιφ
|
- |
Ρέντινγκ
|
|
2024-08-03 |
Μπρίστολ Ρόβερς
|
- |
Κάρντιφ
|
|
2024-08-10 |
Κάρντιφ
|
- |
Σάντερλαντ
|
Πένυμποντ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Briton Ferry
|
- |
Πένυμποντ
|
|
2024-08-11 |
Briton Ferry
|
- |
Πένυμποντ
|
|
2024-08-16 |
Πένυμποντ
|
- |
Νιουτάουν
|
|
2024-08-23 |
Χάβφορντγουέστ
|
- |
Πένυμποντ
|
|
2024-08-26 |
Πένυμποντ
|
- |
Αμπερίστγουιθ
|
|
2024-08-31 |
Μπάλα Τάουν
|
- |
Πένυμποντ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.11 |
9.25 |
11.50 |
| Πιθανότητα |
47% |
33% |
20% |
|
1 @ 1.11 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.03 |
6.00 |
| Πιθανότητα |
93% |
7% |
|
1X @ 1.03 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.07 |
7.25 |
| Πιθανότητα |
|
89% |
11% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.07 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.21 |
3.90 |
| Πιθανότητα |
|
75% |
25% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.21 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.57 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
|
58% |
42% |
|
Πάνω 3.5 @ 1.57 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.82 |
1.87 |
| Πιθανότητα |
|
51% |
49% |
|
Ναι @ 1.82 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-16 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!