Λιγκ Καπ Αγγλίας
Τρίτη, 13.08.2024
19:30
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Carlisle |
| Εκτός έδρας: |
Stoke-on-Trent |
| Απόσταση: |
216.0 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Brunton Park
|
| Χωρητικότητα: |
17 001 (8 000) |
| Διαστάσεις: |
102 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:30 (19:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 6.00 |
3.90 |
1.57 |
2 |
|
|
|
2.30 |
1.13 |
| 25% |
33% |
42% |
1.57 |
|
|
|
22% |
78% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 77% |
23% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
33% |
67% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Καρλάιλ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-10 |
Τζίλιγχαμ
|
4 - 1 |
Καρλάιλ
|
|
2024-08-03 |
Στόκπορτ
|
1 - 2 |
Καρλάιλ
|
|
2024-07-30 |
Γκέιτσχεντ
|
2 - 0 |
Καρλάιλ
|
|
2024-07-27 |
Ρότσντειλ
|
2 - 1 |
Καρλάιλ
|
|
2024-07-19 |
Σεντ Μίρεν
|
2 - 2 |
Καρλάιλ
|
|
2024-04-27 |
Ντέρμπι
|
2 - 0 |
Καρλάιλ
|
|
2024-04-20 |
Καρλάιλ
|
1 - 3 |
Γουίκομ
|
|
2024-04-13 |
Καρλάιλ
|
0 - 1 |
Μπλάκπουλ
|
|
2024-04-09 |
Τσέλτεναμ
|
0 - 1 |
Καρλάιλ
|
|
2024-04-06 |
Νορθάμπτον
|
2 - 0 |
Καρλάιλ
|
|
2024-04-01 |
Καρλάιλ
|
1 - 3 |
Λίνκολν
|
|
2024-03-29 |
Πιτέρμπορο
|
1 - 3 |
Καρλάιλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
10 |
7 |
5 |
| 25% |
8% |
67% |
|
83% |
58% |
42% |
Στόουκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-10 |
Στόουκ
|
1 - 0 |
Κόβεντρι
|
|
2024-08-03 |
Στόουκ
|
0 - 1 |
ΑΖ Άλκμααρ
|
|
2024-07-30 |
Μπόλτον
|
0 - 1 |
Στόουκ
|
|
2024-07-27 |
Στόκπορτ
|
1 - 0 |
Στόουκ
|
|
2024-07-23 |
Κρου
|
1 - 2 |
Στόουκ
|
|
2024-07-17 |
Κορκ Σίτι
|
0 - 5 |
Στόουκ
|
|
2024-07-11 |
Τσέστερ
|
0 - 3 |
Στόουκ
|
|
2024-05-04 |
Στόουκ
|
4 - 0 |
Μπρίστολ Σίτι
|
|
2024-04-27 |
Σαουθάμπτον
|
0 - 1 |
Στόουκ
|
|
2024-04-20 |
Στόουκ
|
3 - 0 |
Πλίμουθ
|
|
2024-04-13 |
Σέφιλντ Γουέν.
|
1 - 1 |
Στόουκ
|
|
2024-04-10 |
Σουόνσι
|
3 - 0 |
Στόουκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
7 |
6 |
2 |
| 67% |
8% |
25% |
|
58% |
50% |
17% |
Βαθμολογία Νάσιοναλ Λιγκ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Γκέιτσχεντ |
1 |
1 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
3 |
| 2 |
Όλνταμ |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 2 |
Ρότσντειλ |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 4 |
Ίστλιχ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 5 |
Φίλντε |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 6 |
Ντάγκεναμ & Ρ. |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 6 |
Χάλιφαξ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 8 |
Άλτρινκχαμ |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Χάρτλπουλ |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 10 |
Άλντερσοτ |
1 |
0 |
1 |
0 |
3 |
3 |
0 |
1 |
| 10 |
Φόρεστ Γκριν |
1 |
0 |
1 |
0 |
3 |
3 |
0 |
1 |
| 12 |
Γιόρκ |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 12 |
Σάουθεντ |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 12 |
Σάτον |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 12 |
Tamworth |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 16 |
Σόλιχαλ |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 17 |
Μπαρνέτ |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 17 |
Γουελντστόουν |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 19 |
Γέοβιλ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 19 |
Γουόκινγκ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 21 |
Μέιντενχεντ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 22 |
Boston United |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 22 |
Μπρέιντρι |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 24 |
Έμπσφλίτ |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
Βαθμολογία Τσάμπιονσιπ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σέφιλντ Γουέν. |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 2 |
Μπέρνλι |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 3 |
Μπλάκμπερν |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 4 |
Γουέστ Μπρομ |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 5 |
Όξφορντ Γιουν. |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 5 |
Σάντερλαντ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 7 |
Γουότφορντ |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 8 |
Μίντλεσμπρο |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Στόουκ |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 10 |
Σέφιλντ Γιουν. |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
1 |
| 11 |
Λιντς |
1 |
0 |
1 |
0 |
3 |
3 |
0 |
1 |
| 11 |
Πόρτσμουθ |
1 |
0 |
1 |
0 |
3 |
3 |
0 |
1 |
| 13 |
Μπρίστολ Σίτι |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 13 |
Χαλ |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 15 |
Μίλγουολ |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 16 |
Κόβεντρι |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 16 |
Σουόνσι |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 18 |
Ντέρμπι |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 19 |
Κουίνς Παρκ Ρ. |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 20 |
Κάρντιφ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 20 |
Νόριτς |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 20 |
Πρέστον |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 23 |
Λούτον |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 24 |
Πλίμουθ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
Καρλάιλ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-17 |
Καρλάιλ
|
- |
Μπάροου
|
|
2024-08-24 |
Μίλτον Κ. Ντονς
|
- |
Καρλάιλ
|
|
2024-08-31 |
Καρλάιλ
|
- |
Τρανμίρ
|
|
2024-09-07 |
Μπράντφορντ
|
- |
Καρλάιλ
|
|
2024-09-14 |
Καρλάιλ
|
- |
Φλίτγουντ Τάουν
|
|
2024-09-21 |
Σουίντον
|
- |
Καρλάιλ
|
Στόουκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-17 |
Γουότφορντ
|
- |
Στόουκ
|
|
2024-08-24 |
Στόουκ
|
- |
Γουέστ Μπρομ
|
|
2024-08-27 |
Μίντλεσμπρο
|
- |
Στόουκ
|
|
2024-08-31 |
Πλίμουθ
|
- |
Στόουκ
|
|
2024-09-14 |
Όξφορντ Γιουν.
|
- |
Στόουκ
|
|
2024-09-17 |
Στόουκ
|
- |
Φλίτγουντ Τάουν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
6.00 |
3.90 |
1.57 |
| Πιθανότητα |
25% |
33% |
42% |
|
2 @ 1.57 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.30 |
1.13 |
| Πιθανότητα |
22% |
78% |
|
X2 @ 1.13 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.70 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.70 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.63 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
33% |
67% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.75 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
53% |
47% |
|
Ναι @ 1.75 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-13 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!