Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 03.08.2024
17:00
Τσάβες
(Πορτογαλία)
Ντεπ. Λα Κορούνια
(Ισπανία)
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Chaves (Πορ) |
| Εκτός έδρας: |
Λα Κορούνια (Ισπ) |
| Απόσταση: |
196.6 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.70 |
3.20 |
2.25 |
12 |
|
|
|
1.55 |
1.41 |
| 33% |
31% |
36% |
1.30 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
3.00 |
|
|
|
2.00 |
1.70 |
|
|
|
3.50 |
1.26 |
| 71% |
29% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
27% |
73% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2016-08-03 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
0 - 1 |
Τσάβες
|
Τσάβες τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-31 |
Τσάβες
|
3 - 3 |
Λεϊσόες
|
|
2024-07-10 |
Πόρτο
|
4 - 0 |
Τσάβες
|
|
2024-05-18 |
Σπόρτινγκ
|
3 - 0 |
Τσάβες
|
|
2024-05-10 |
Τσάβες
|
0 - 1 |
Φαμαλικάο
|
|
2024-05-04 |
Τσάβες
|
0 - 3 |
Πόρτο
|
|
2024-04-27 |
Κάζα Πία
|
3 - 1 |
Τσάβες
|
|
2024-04-21 |
Τσάβες
|
2 - 2 |
Εστορίλ
|
|
2024-04-15 |
Βιτζέλα
|
0 - 1 |
Τσάβες
|
|
2024-04-07 |
Τσάβες
|
2 - 3 |
Πορτιμονένσε
|
|
2024-03-29 |
Μπενφίκα
|
1 - 0 |
Τσάβες
|
|
2024-03-17 |
Τσάβες
|
1 - 2 |
Γκιμαράες
|
|
2024-03-11 |
Ζιλ Βιθέντε
|
0 - 0 |
Τσάβες
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
8 |
8 |
5 |
| 8% |
25% |
67% |
|
67% |
67% |
42% |
Ντεπ. Λα Κορούνια τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-31 |
Ζιλ Βιθέντε
|
0 - 0 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
|
2024-07-30 |
Φαμαλικάο
|
2 - 2 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
|
2024-07-27 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
2 - 0 |
Ποντεβέντρα
|
|
2024-07-23 |
Ourense
|
0 - 4 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
|
2024-06-02 |
Καστεγιόν
|
2 - 4 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
|
2024-05-29 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
2 - 1 |
Καστεγιόν
|
|
2024-05-25 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
3 - 1 |
Ρ. Ουνιόν
|
|
2024-05-18 |
Ρ. Σοσιεδάδ Β
|
1 - 1 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
|
2024-05-12 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
1 - 0 |
Μπαρτσελόνα Β
|
|
2024-05-04 |
Σεστάο
|
0 - 1 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
|
2024-04-28 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
2 - 2 |
Αρεντέιρο
|
|
2024-04-20 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
2 - 0 |
Λεονέσα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
4 |
0 |
|
9 |
6 |
5 |
| 67% |
33% |
0% |
|
75% |
50% |
42% |
Τσάβες επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-10 |
Ακαντόμικο Βισέου
|
- |
Τσάβες
|
|
2024-08-18 |
Τσάβες
|
- |
Λεϊσόες
|
|
2024-08-25 |
Μαρίτιμο
|
- |
Τσάβες
|
|
2024-09-01 |
Τσάβες
|
- |
Μάφρα
|
|
2024-09-14 |
Felgueiras 1932
|
- |
Τσάβες
|
|
2024-09-28 |
Τσάβες
|
- |
Τορεένσε
|
Ντεπ. Λα Κορούνια επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-09 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
- |
Ουνιονίστας
|
|
2024-08-10 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
- |
Λεγκανές
|
|
2024-08-17 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
- |
Οβιέδο
|
|
2024-08-23 |
Χουέσκα
|
- |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
|
2024-09-01 |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
- |
Φερόλ
|
|
2024-09-07 |
Γρανάδα
|
- |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.70 |
3.20 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
33% |
31% |
36% |
|
12 @ 1.30 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.55 |
1.41 |
| Πιθανότητα |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.41 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.34 |
3.00 |
| Πιθανότητα |
|
71% |
29% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.34 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.00 |
1.70 |
| Πιθανότητα |
|
48% |
52% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.70 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.50 |
1.26 |
| Πιθανότητα |
|
27% |
73% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.26 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.83 |
1.85 |
| Πιθανότητα |
|
52% |
48% |
|
Ναι @ 1.83 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-03 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!