Σούπερ Λίγκα - Μαλάουι

Κυριακή, 05.07.2026
13:30
Τσιτίπα Γιουν.

Τσιτίπα Γιουν.

Σίλβερ

Σίλβερ

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Chitipa
Εκτός έδρας: Lilongwe
Απόσταση: 479.3 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 13:30 (14:30 τοπική ώρα)

Τελευταίες 10 απευθείας αγώνες

2025-08-27 Σίλβερ 1 - 0 Τσιτίπα Γιουν.
2025-04-12 Τσιτίπα Γιουν. 2 - 2 Σίλβερ
2024-08-29 Τσιτίπα Γιουν. 1 - 1 Σίλβερ
2024-04-06 Σίλβερ 2 - 0 Τσιτίπα Γιουν.
2023-11-01 Τσιτίπα Γιουν. 0 - 1 Σίλβερ
2023-07-01 Σίλβερ 0 - 0 Τσιτίπα Γιουν.
2021-06-19 Τσιτίπα Γιουν. 1 - 0 Σίλβερ
2021-04-25 Σίλβερ 2 - 1 Τσιτίπα Γιουν.
2019-12-09 Σίλβερ 3 - 0 Τσιτίπα Γιουν.
2019-04-14 Τσιτίπα Γιουν. 0 - 0 Σίλβερ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
1 4 5 5 3 1
10% 40% 50% 50% 30% 10%

Τσιτίπα Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες

2026-06-27 Τσιτίπα Γιουν. 2 - 1 Καμούζου Μπάρακς
2026-06-21 Ρεντ Λάιονς 1 - 0 Τσιτίπα Γιουν.
2026-05-31 Τσιτίπα Γιουν. 0 - 4 Μάιτι Ουόντερερς
2026-05-24 MAFCO 2 - 0 Τσιτίπα Γιουν.
2026-05-16 Τσιτίπα Γιουν. 1 - 0 Τσίβο Γιουν.
2026-05-09 Μόγιαλ Μπάρακς 3 - 2 Τσιτίπα Γιουν.
2026-05-02 Τσιτίπα Γιουν. 1 - 0 Μπλου Ιγκλς
2026-04-26 Masters FC 1 - 0 Τσιτίπα Γιουν.
2025-12-27 Καρόνγκα Γιουν. 1 - 0 Τσιτίπα Γιουν.
2025-12-13 Τσιτίπα Γιουν. 2 - 2 Mzuzu Hammers
2025-12-07 Μπλου Ιγκλς 3 - 1 Τσιτίπα Γιουν.
2025-12-03 Τσιτίπα Γιουν. 3 - 2 Μάιτι Τάιγκερς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 7 6 5
33% 8% 58% 58% 50% 42%

Σίλβερ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-06-28 Σίλβερ 3 - 0 Ρεντ Λάιονς
2026-06-20 Τσίβο Γιουν. 1 - 1 Σίλβερ
2026-05-30 Σίλβερ 1 - 0 MAFCO
2026-05-24 Μάιτι Ουόντερερς 0 - 0 Σίλβερ
2026-05-17 Σίλβερ 3 - 0 Masters FC
2026-05-10 Μπλου Ιγκλς 1 - 0 Σίλβερ
2026-05-02 Σίλβερ 4 - 1 Μόγιαλ Μπάρακς
2026-04-25 Καμούζου Μπάρακς 0 - 2 Σίλβερ
2025-12-27 Σίλβερ 1 - 1 Μπλου Ιγκλς
2025-12-24 Σίλβερ 3 - 0 Mzuzu Hammers
2025-12-20 MAFCO 0 - 1 Σίλβερ
2025-12-14 Καρόνγκα Γιουν. 1 - 1 Σίλβερ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 8 4 1
58% 33% 8% 67% 33% 8%

Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σίλβερ 8 5 2 1 14 3 +11 17
2 Μπλου Ιγκλς 8 5 1 2 13 8 +5 16
3 Μπιγκ Μπούλετς 8 4 4 0 10 6 +4 16
4 Μάιτι Ουόντερερς 8 4 3 1 15 6 +9 15
5 Ekhaya FC 8 4 2 2 12 6 +6 14
6 Ρεντ Λάιονς 8 3 3 2 7 6 +1 12
7 Masters FC 8 4 0 4 10 10 0 12
8 Μόγιαλ Μπάρακς 8 3 3 2 8 9 -1 12
9 Τσίβο Γιουν. 8 3 2 3 6 8 -2 11
10 Luanar Mitundu 8 3 1 4 8 10 -2 10
11 MAFCO 8 2 3 3 7 5 +2 9
12 Καρόνγκα Γιουν. 8 2 3 3 8 11 -3 9
13 Τσιτίπα Γιουν. 8 3 0 5 6 12 -6 9
14 Creck Sporting 8 1 2 5 6 11 -5 5
15 Ντέντζα Ντάιναμοζ 8 1 2 5 2 14 -12 5
16 Καμούζου Μπάρακς 8 1 1 6 7 14 -7 4

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Τσιτίπα Γιουν.         
Σίλβερ         
Εντός έδρας         
Εκτός έδρας         

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Τσιτίπα Γιουν. Σίλβερ
1 Σίλβερ   -
2 Μπλου Ιγκλς 1 - 0 1 - 0
3 Μπιγκ Μπούλετς    
4 Μάιτι Ουόντερερς 0 - 4 0 - 0
5 Ekhaya FC    
6 Ρεντ Λάιονς    
7 Masters FC    
8 Μόγιαλ Μπάρακς    
9 Τσίβο Γιουν. 1 - 0 1 - 1
10 Luanar Mitundu    
11 MAFCO    
12 Καρόνγκα Γιουν.    
13 Τσιτίπα Γιουν. -  
14 Creck Sporting    
15 Ντέντζα Ντάιναμοζ    
16 Καμούζου Μπάρακς 2 - 1 0 - 2

Στατιστικά ομάδας

  Τσιτίπα Γιουν. Σίλβερ
Νίκες 3 5
Ισοπαλίες 0 2
Ήττες 5 1
Γκολ υπέρ 6 14
Γκολ κατά 12 3
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.75 1.75
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.50 0.38
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 50% 75%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 75% 38%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 25% 25%
Πάνω 1.5 50% 62%
Πάνω 2.5 38% 38%
Πάνω 3.5 25% 12%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 3 1
Ισοπαλίες 0 2
Ήττες 1 1
Γκολ υπέρ 4 3
Γκολ κατά 5 2
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.00 0.75
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.25 0.50
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 75% 50%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 50% 50%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 25% 25%
Πάνω 1.5 50% 50%
Πάνω 2.5 50% 0%
Πάνω 3.5 25% 0%

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα

Αγώνες   (64)
Εντός έδρας νίκες 52%
Ισοπαλίες 25%
Εκτός έδρας νίκες 23%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 27%
Γκολ   (139)
Γκολ ανά αγώνα 2.17
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.31
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.86
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 80%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 52%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 39%
Πάνω 1.5 64%
Πάνω 2.5 34%
Πάνω 3.5 17%

Τσιτίπα Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-09 Ντέντζα Ντάιναμοζ - Τσιτίπα Γιουν.
2026-08-15 Τσιτίπα Γιουν. - Ekhaya FC
2026-08-23 Μπιγκ Μπούλετς - Τσιτίπα Γιουν.
2026-09-05 Τσιτίπα Γιουν. - Luanar Mitundu
2026-09-13 Καρόνγκα Γιουν. - Τσιτίπα Γιουν.
2026-09-19 Τσιτίπα Γιουν. - Creck Sporting

Σίλβερ επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-09 Σίλβερ - Καρόνγκα Γιουν.
2026-08-15 Luanar Mitundu - Σίλβερ
2026-08-23 Creck Sporting - Σίλβερ
2026-09-05 Σίλβερ - Ekhaya FC
2026-09-13 Σίλβερ - Ντέντζα Ντάιναμοζ
2026-09-20 Μπιγκ Μπούλετς - Σίλβερ

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-07-03 16:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!

Get it on Google Play