ΚΑΦ Κονφεντερέισον Καπ
Σάββατο, 21.09.2024
18:30
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Sfax (Τυν) |
| Εκτός έδρας: |
Bujumbura (Bdi) |
| Απόσταση: |
4 663.9 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
18:30 (18:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.25 |
4.75 |
10.00 |
1 |
|
|
|
1.05 |
3.50 |
| 46% |
36% |
18% |
1.25 |
|
|
|
89% |
11% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.08 |
1.73 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 69% |
31% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
24% |
76% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2024-09-15 |
Ρουκίνζο
|
0 - 1 |
Σφαξιέν
|
Σφαξιέν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-09-15 |
Ρουκίνζο
|
0 - 1 |
Σφαξιέν
|
|
2024-09-01 |
Γκαμπές
|
2 - 2 |
Σφαξιέν
|
|
2024-06-20 |
Σφαξιέν
|
0 - 0 |
Εσπεράνς Σπορτίβ
|
|
2024-06-15 |
Ετουάλ Σαέλ
|
1 - 2 |
Σφαξιέν
|
|
2024-05-31 |
Μοναστίρ
|
1 - 0 |
Σφαξιέν
|
|
2024-05-10 |
Σφαξιέν
|
0 - 0 |
Σταντ Τυνισιέν
|
|
2024-05-05 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
1 - 3 |
Σφαξιέν
|
|
2024-05-01 |
Εσπεράνς Σπορτίβ
|
1 - 1 |
Σφαξιέν
|
|
2024-04-19 |
Σφαξιέν
|
0 - 0 |
Μάρσα
|
|
2024-04-13 |
Σφαξιέν
|
0 - 0 |
Ετουάλ Σαέλ
|
|
2024-03-17 |
Σφαξιέν
|
0 - 1 |
Μοναστίρ
|
|
2024-03-10 |
Σταντ Τυνισιέν
|
0 - 0 |
Σφαξιέν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
7 |
2 |
|
4 |
3 |
2 |
| 25% |
58% |
17% |
|
33% |
25% |
17% |
Ρουκίνζο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-09-15 |
Ρουκίνζο
|
0 - 1 |
Σφαξιέν
|
|
2024-09-08 |
Νγκόζι Σίτι
|
1 - 1 |
Ρουκίνζο
|
|
2024-09-01 |
Ρουκίνζο
|
2 - 1 |
Έγκλε Νουάρ
|
|
2024-05-09 |
Ρουκίνζο
|
3 - 0 |
Καγιάνζα Γιουν.
|
|
2024-05-04 |
Ρουκίνζο
|
0 - 2 |
Φλαμπό ντου Σέντρε
|
|
2024-04-27 |
Μουσονγκάτι
|
2 - 0 |
Ρουκίνζο
|
|
2024-04-21 |
Ρουκίνζο
|
2 - 2 |
Βιτάλ Ο
|
|
2024-04-13 |
Ίντερ Σταρ
|
1 - 4 |
Ρουκίνζο
|
|
2024-04-04 |
Ρουκίνζο
|
4 - 1 |
Καγιάνζα Γιουν.
|
|
2024-03-10 |
Τελαβίβ
|
1 - 4 |
Ρουκίνζο
|
|
2024-03-01 |
Ρουκίνζο
|
1 - 0 |
Μόσο Σούγκαρ
|
|
2024-02-25 |
Ρουκίνζο
|
0 - 1 |
Μπουμζμούρου
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
6 |
4 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
50% |
33% |
Σφαξιέν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-25 |
Σφαξιέν
|
- |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2024-09-29 |
JS El Omrane
|
- |
Σφαξιέν
|
|
2024-10-03 |
Σφαξιέν
|
- |
Γκαφσά
|
|
2024-10-19 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
- |
Σφαξιέν
|
|
2024-10-27 |
Σφαξιέν
|
- |
Εσπεράνσε Ζαρζίς
|
|
2024-11-03 |
Σφαξιέν
|
- |
Ολυμπίκ Μπέγια
|
Ρουκίνζο επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-29 |
Ρουκίνζο
|
- |
Μπουμζμούρου
|
|
2024-10-27 |
Ολύμπικ Σταρ
|
- |
Ρουκίνζο
|
|
2024-10-30 |
Ρουκίνζο
|
- |
Λε Μέσατζερ Νγκοτζί
|
|
2024-11-06 |
Μουσονγκάτι
|
- |
Ρουκίνζο
|
|
2024-11-11 |
Ρουκίνζο
|
- |
Νταϊνάμικ
|
|
2024-11-14 |
Ίντερ Σταρ
|
- |
Ρουκίνζο
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.25 |
4.75 |
10.00 |
| Πιθανότητα |
46% |
36% |
18% |
|
1 @ 1.25 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.05 |
3.50 |
| Πιθανότητα |
89% |
11% |
|
1X @ 1.05 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.33 |
3.25 |
| Πιθανότητα |
|
69% |
31% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.33 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.08 |
1.73 |
| Πιθανότητα |
|
44% |
56% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.73 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.75 |
1.25 |
| Πιθανότητα |
|
24% |
76% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.25 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
3.25 |
1.33 |
| Πιθανότητα |
|
31% |
69% |
|
Όχι @ 1.33 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-21 16:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!