Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 27.07.2024
18:30
Αλαβές
(Ισπανία)
Λεβάντε
(Ισπανία)
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Vitoria-Gasteiz |
| Εκτός έδρας: |
Βαλένθια |
| Απόσταση: |
422.1 χλμ |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Quique Flores (Ισπ) |
| Εκτός έδρας: |
Luis Castro (Πορ) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.05 |
3.10 |
3.10 |
1X |
|
|
|
1.31 |
1.68 |
| 38% |
32% |
30% |
1.31 |
|
|
|
62% |
38% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
3.00 |
|
|
|
2.00 |
1.70 |
|
|
|
3.50 |
1.26 |
| 70% |
30% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
26% |
74% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2023-06-17 |
Λεβάντε
|
0 - 0 |
Αλαβές
|
|
2023-06-11 |
Αλαβές
|
0 - 0 |
Λεβάντε
|
|
2023-04-29 |
Λεβάντε
|
2 - 0 |
Αλαβές
|
|
2022-12-12 |
Αλαβές
|
0 - 2 |
Λεβάντε
|
|
2022-05-15 |
Λεβάντε
|
3 - 1 |
Αλαβές
|
|
2021-11-06 |
Αλαβές
|
2 - 1 |
Λεβάντε
|
|
2021-08-06 |
Λεβάντε
|
0 - 1 |
Αλαβές
|
|
2021-05-08 |
Αλαβές
|
2 - 2 |
Λεβάντε
|
|
2020-11-08 |
Λεβάντε
|
1 - 1 |
Αλαβές
|
|
2020-01-18 |
Λεβάντε
|
0 - 1 |
Αλαβές
|
|
2019-08-18 |
Αλαβές
|
1 - 0 |
Λεβάντε
|
|
2019-02-11 |
Αλαβές
|
2 - 0 |
Λεβάντε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
7 |
3 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
58% |
25% |
17% |
Αλαβές τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-24 |
Βαλένθια
|
0 - 1 |
Αλαβές
|
|
2024-07-20 |
Αλαβές
|
1 - 1 |
Σοσιεδάδ
|
|
2024-07-17 |
Σανταντέρ
|
0 - 0 |
Αλαβές
|
|
2024-05-26 |
Λας Πάλμας
|
1 - 1 |
Αλαβές
|
|
2024-05-18 |
Αλαβές
|
1 - 0 |
Χετάφε
|
|
2024-05-14 |
Ρεάλ Μαδρίτης
|
5 - 0 |
Αλαβές
|
|
2024-05-10 |
Αλαβές
|
2 - 2 |
Χιρόνα
|
|
2024-05-05 |
Βαλένθια
|
0 - 1 |
Αλαβές
|
|
2024-04-27 |
Αλαβές
|
3 - 0 |
Θέλτα
|
|
2024-04-21 |
Αλαβές
|
2 - 0 |
Ατλ. Μαδρίτης
|
|
2024-04-14 |
Γρανάδα
|
2 - 0 |
Αλαβές
|
|
2024-03-31 |
Αλαβές
|
0 - 1 |
Σοσιεδάδ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
7 |
3 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
58% |
25% |
17% |
Λεβάντε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Λεβάντε
|
4 - 0 |
Κατάρ SC
|
|
2024-07-17 |
Λεβάντε
|
1 - 0 |
Καστεγιόν
|
|
2024-06-02 |
Χουέσκα
|
0 - 0 |
Λεβάντε
|
|
2024-05-26 |
Λεβάντε
|
2 - 2 |
Αλκορκόρν
|
|
2024-05-18 |
Ελντένσε
|
0 - 0 |
Λεβάντε
|
|
2024-05-11 |
Λεβάντε
|
2 - 2 |
Εϊμπάρ
|
|
2024-05-03 |
Βιγιαρεάλ Β
|
0 - 3 |
Λεβάντε
|
|
2024-04-28 |
Λεβάντε
|
0 - 1 |
Καρταγένα
|
|
2024-04-20 |
Σανταντέρ
|
0 - 0 |
Λεβάντε
|
|
2024-04-13 |
Λεβάντε
|
1 - 2 |
Αμορεμπιέτα
|
|
2024-04-06 |
Λεβάντε
|
2 - 1 |
Σαραγόσα
|
|
2024-03-30 |
Βαγιαδολίδ
|
0 - 0 |
Λεβάντε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
6 |
6 |
3 |
| 33% |
50% |
17% |
|
50% |
50% |
25% |
Αλαβές επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-30 |
Αλαβές
|
- |
Τενερίφη
|
|
2024-08-02 |
Χέρκουλες
|
- |
Αλαβές
|
|
2024-08-07 |
Αλαβές
|
- |
Χουέσκα
|
|
2024-08-10 |
Αλαβές
|
- |
Οσασούνα
|
|
2024-08-16 |
Θέλτα
|
- |
Αλαβές
|
|
2024-08-25 |
Αλαβές
|
- |
Μπέτις
|
Λεβάντε επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-31 |
Βαλένθια
|
- |
Λεβάντε
|
|
2024-08-03 |
Λεβάντε
|
- |
Βιγιαρεάλ Β
|
|
2024-08-09 |
Λεβάντε
|
- |
Σαραγόσα
|
|
2024-08-10 |
Έλτσε
|
- |
Λεβάντε
|
|
2024-08-18 |
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
- |
Λεβάντε
|
|
2024-08-24 |
Λεβάντε
|
- |
Κάντιθ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.05 |
3.10 |
3.10 |
| Πιθανότητα |
38% |
32% |
30% |
|
1X @ 1.31 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.31 |
1.68 |
| Πιθανότητα |
62% |
38% |
|
1X @ 1.31 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.34 |
3.00 |
| Πιθανότητα |
|
70% |
30% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.34 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.00 |
1.70 |
| Πιθανότητα |
|
46% |
54% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.70 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.50 |
1.26 |
| Πιθανότητα |
|
26% |
74% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.26 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.83 |
1.85 |
| Πιθανότητα |
|
51% |
49% |
|
Ναι @ 1.83 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-27 16:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!