Φιλικά Συλλόγων
Τρίτη, 30.07.2024
17:45
Αλαβές
(Ισπανία)
Τενερίφη
(Ισπανία)
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Vitoria-Gasteiz |
| Εκτός έδρας: |
Σάντα Κρουζ ντε Τενερίφη |
| Απόσταση: |
2 010.1 χλμ |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Quique Flores (Ισπ) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.71 |
3.30 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.19 |
2.00 |
| 40% |
33% |
27% |
1.71 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.00 |
|
|
|
1.98 |
1.72 |
|
|
|
3.40 |
1.27 |
| 69% |
31% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
26% |
74% |
Τελευταίες 11 απευθείας αγώνες
|
2023-07-26 |
Αλαβές
|
1 - 0 |
Τενερίφη
|
|
2023-03-25 |
Αλαβές
|
1 - 0 |
Τενερίφη
|
|
2022-12-07 |
Τενερίφη
|
2 - 1 |
Αλαβές
|
|
2016-04-10 |
Αλαβές
|
2 - 2 |
Τενερίφη
|
|
2015-11-07 |
Τενερίφη
|
2 - 0 |
Αλαβές
|
|
2015-04-11 |
Αλαβές
|
1 - 0 |
Τενερίφη
|
|
2014-11-09 |
Τενερίφη
|
1 - 1 |
Αλαβές
|
|
2014-04-06 |
Τενερίφη
|
2 - 0 |
Αλαβές
|
|
2013-11-03 |
Αλαβές
|
2 - 2 |
Τενερίφη
|
|
2013-06-16 |
Τενερίφη
|
2 - 1 |
Αλαβές
|
|
2013-06-09 |
Αλαβές
|
2 - 0 |
Τενερίφη
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
4 |
|
8 |
4 |
2 |
| 36% |
27% |
36% |
|
73% |
36% |
18% |
Αλαβές τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-27 |
Αλαβές
|
1 - 1 |
Λεβάντε
|
|
2024-07-24 |
Βαλένθια
|
0 - 1 |
Αλαβές
|
|
2024-07-20 |
Αλαβές
|
1 - 1 |
Σοσιεδάδ
|
|
2024-07-17 |
Σανταντέρ
|
0 - 0 |
Αλαβές
|
|
2024-05-26 |
Λας Πάλμας
|
1 - 1 |
Αλαβές
|
|
2024-05-18 |
Αλαβές
|
1 - 0 |
Χετάφε
|
|
2024-05-14 |
Ρεάλ Μαδρίτης
|
5 - 0 |
Αλαβές
|
|
2024-05-10 |
Αλαβές
|
2 - 2 |
Χιρόνα
|
|
2024-05-05 |
Βαλένθια
|
0 - 1 |
Αλαβές
|
|
2024-04-27 |
Αλαβές
|
3 - 0 |
Θέλτα
|
|
2024-04-21 |
Αλαβές
|
2 - 0 |
Ατλ. Μαδρίτης
|
|
2024-04-14 |
Γρανάδα
|
2 - 0 |
Αλαβές
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
8 |
3 |
2 |
| 42% |
42% |
17% |
|
67% |
25% |
17% |
Τενερίφη τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Μαρίνο
|
0 - 6 |
Τενερίφη
|
|
2024-06-02 |
Τενερίφη
|
2 - 1 |
Βαγιαδολίδ
|
|
2024-05-26 |
Μπούργκος
|
1 - 1 |
Τενερίφη
|
|
2024-05-18 |
Τενερίφη
|
0 - 1 |
Αμορεμπιέτα
|
|
2024-05-12 |
Καρταγένα
|
2 - 0 |
Τενερίφη
|
|
2024-05-05 |
Τενερίφη
|
2 - 0 |
Φερόλ
|
|
2024-04-28 |
Οβιέδο
|
0 - 1 |
Τενερίφη
|
|
2024-04-19 |
Τενερίφη
|
0 - 0 |
Λεγκανές
|
|
2024-04-14 |
Αλμπαθέτε
|
1 - 0 |
Τενερίφη
|
|
2024-04-07 |
Τενερίφη
|
2 - 1 |
Εϊμπάρ
|
|
2024-03-31 |
Σαραγόσα
|
3 - 1 |
Τενερίφη
|
|
2024-03-23 |
Εσπανιόλ
|
1 - 1 |
Τενερίφη
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
4 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
33% |
17% |
Αλαβές επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-02 |
Χέρκουλες
|
- |
Αλαβές
|
|
2024-08-07 |
Αλαβές
|
- |
Χουέσκα
|
|
2024-08-10 |
Αλαβές
|
- |
Οσασούνα
|
|
2024-08-16 |
Θέλτα
|
- |
Αλαβές
|
|
2024-08-25 |
Αλαβές
|
- |
Μπέτις
|
|
2024-08-28 |
Σοσιεδάδ
|
- |
Αλαβές
|
Τενερίφη επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Ελντένσε
|
- |
Τενερίφη
|
|
2024-08-10 |
Τενερίφη
|
- |
Ρεάλ Μαδρίτης Β
|
|
2024-08-19 |
Ελντένσε
|
- |
Τενερίφη
|
|
2024-08-24 |
Τενερίφη
|
- |
Αλμερία
|
|
2024-08-31 |
Κάντιθ
|
- |
Τενερίφη
|
|
2024-09-06 |
Τενερίφη
|
- |
Σανταντέρ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.71 |
3.30 |
4.20 |
| Πιθανότητα |
40% |
33% |
27% |
|
1 @ 1.71 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.19 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
71% |
29% |
|
1X @ 1.19 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.33 |
3.00 |
| Πιθανότητα |
|
69% |
31% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.33 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.98 |
1.72 |
| Πιθανότητα |
|
45% |
55% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.72 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.40 |
1.27 |
| Πιθανότητα |
|
26% |
74% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.27 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.93 |
1.77 |
| Πιθανότητα |
|
47% |
53% |
|
Όχι @ 1.77 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-30 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!