Φιλικά Συλλόγων
Παρασκευή, 19.07.2024
10:00
Ντέρμπι
(Αγγλία)
Στόκπορτ
(Αγγλία)
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Derby |
| Εκτός έδρας: |
Stockport |
| Απόσταση: |
70.7 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.42 |
4.33 |
5.50 |
1 |
|
|
|
1.12 |
2.65 |
| 44% |
32% |
24% |
1.42 |
|
|
|
80% |
20% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.50 |
|
|
|
1.55 |
2.30 |
|
|
|
2.35 |
1.52 |
| 80% |
20% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
39% |
61% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2006-08-22 |
Στόκπορτ
|
0 - 1 |
Ντέρμπι
|
Ντέρμπι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-16 |
Ακαντόμικο Βισέου
|
3 - 1 |
Ντέρμπι
|
|
2024-04-27 |
Ντέρμπι
|
2 - 0 |
Καρλάιλ
|
|
2024-04-20 |
Κέιμπριτζ
|
0 - 1 |
Ντέρμπι
|
|
2024-04-13 |
Ντέρμπι
|
3 - 0 |
Λέιτον Όριεντ
|
|
2024-04-10 |
Γουίκομ
|
0 - 0 |
Ντέρμπι
|
|
2024-04-02 |
Πόρτσμουθ
|
2 - 2 |
Ντέρμπι
|
|
2024-03-29 |
Ντέρμπι
|
1 - 0 |
Μπλάκπουλ
|
|
2024-03-23 |
Νορθάμπτον
|
1 - 0 |
Ντέρμπι
|
|
2024-03-16 |
Ντέρμπι
|
1 - 0 |
Μπόλτον
|
|
2024-03-12 |
Ντέρμπι
|
2 - 1 |
Ρέντινγκ
|
|
2024-03-09 |
Μπρίστολ Ρόβερς
|
0 - 3 |
Ντέρμπι
|
|
2024-03-02 |
Ντέρμπι
|
3 - 0 |
Πορτ Βέιλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
7 |
6 |
2 |
| 67% |
17% |
17% |
|
58% |
50% |
17% |
Στόκπορτ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-13 |
Όλνταμ
|
1 - 0 |
Στόκπορτ
|
|
2024-07-06 |
Τσέστερ
|
2 - 3 |
Στόκπορτ
|
|
2024-04-27 |
Ρέξαμ
|
2 - 1 |
Στόκπορτ
|
|
2024-04-20 |
Στόκπορτ
|
4 - 2 |
Άκρινγκτον
|
|
2024-04-16 |
Νότς Κάουντι
|
2 - 5 |
Στόκπορτ
|
|
2024-04-13 |
Στόκπορτ
|
2 - 0 |
Μόρκαμ
|
|
2024-04-09 |
Κόλτσεστερ
|
1 - 2 |
Στόκπορτ
|
|
2024-04-06 |
Σάτον
|
1 - 3 |
Στόκπορτ
|
|
2024-04-01 |
Στόκπορτ
|
1 - 0 |
Γουίμπλετον
|
|
2024-03-29 |
Φόρεστ Γκριν
|
0 - 3 |
Στόκπορτ
|
|
2024-03-23 |
Στόκπορτ
|
5 - 0 |
Μίλτον Κ. Ντονς
|
|
2024-03-18 |
Κρόλεϊ
|
1 - 1 |
Στόκπορτ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
10 |
8 |
5 |
| 75% |
8% |
17% |
|
83% |
67% |
42% |
Ντέρμπι επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-24 |
Ντέρμπι
|
- |
Τσέστερφιλντ
|
|
2024-07-27 |
Σριούσμπερι
|
- |
Ντέρμπι
|
|
2024-07-31 |
Μπάρνσλεϊ
|
- |
Ντέρμπι
|
|
2024-08-03 |
Ντέρμπι
|
- |
Βαγιαδολίδ
|
|
2024-08-09 |
Μπλάκμπερν
|
- |
Ντέρμπι
|
|
2024-08-13 |
Ντέρμπι
|
- |
Τσέστερφιλντ
|
Στόκπορτ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-27 |
Στόκπορτ
|
- |
Στόουκ
|
|
2024-08-02 |
Στόκπορτ
|
- |
Μπλάκμπερν
|
|
2024-08-03 |
Στόκπορτ
|
- |
Καρλάιλ
|
|
2024-08-10 |
Στόκπορτ
|
- |
Κέιμπριτζ
|
|
2024-08-13 |
Στόκπορτ
|
- |
Μπλάκμπερν
|
|
2024-08-17 |
Μπλάκπουλ
|
- |
Στόκπορτ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.42 |
4.33 |
5.50 |
| Πιθανότητα |
44% |
32% |
24% |
|
1 @ 1.42 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.12 |
2.65 |
| Πιθανότητα |
80% |
20% |
|
1X @ 1.12 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.17 |
4.50 |
| Πιθανότητα |
|
80% |
20% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.55 |
2.30 |
| Πιθανότητα |
|
60% |
40% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.55 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.35 |
1.52 |
| Πιθανότητα |
|
39% |
61% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.52 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.72 |
1.98 |
| Πιθανότητα |
|
54% |
46% |
|
Ναι @ 1.72 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-19 08:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!