Φιλικά Συλλόγων
Τετάρτη, 17.07.2024
17:00
Ντιναμό Κιέβου
(Ουκρανία)
Μαμελόντι Σάνταουνς
(Νότια Αφρική)
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Κίεβο (Ουκ) |
| Εκτός έδρας: |
Πρετόρια (Ναφ) |
| Απόσταση: |
8 476.1 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.60 |
3.75 |
4.33 |
1 |
|
|
|
1.18 |
2.15 |
| 41% |
32% |
27% |
1.60 |
|
|
|
73% |
27% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.50 |
|
|
|
1.77 |
1.93 |
|
|
|
2.90 |
1.35 |
| 74% |
26% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
31% |
69% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Ντιναμό Κιέβου τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-14 |
Μπρόντμπι
|
0 - 4 |
Ντιναμό Κιέβου
|
|
2024-07-13 |
Ντιναμό Κιέβου
|
2 - 2 |
Σάλκε
|
|
2024-07-10 |
Ντιναμό Κιέβου
|
0 - 0 |
Πάντερμπορν
|
|
2024-05-25 |
Ρουκχ Λβιβ
|
1 - 2 |
Ντιναμό Κιέβου
|
|
2024-05-18 |
Ντιναμό Κιέβου
|
3 - 1 |
Κρίβμπας
|
|
2024-05-11 |
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
1 - 0 |
Ντιναμό Κιέβου
|
|
2024-05-05 |
Ντιναμό Κιέβου
|
5 - 0 |
Κολός Κοβαλιόνκα
|
|
2024-05-01 |
Ντιναμό Κιέβου
|
3 - 0 |
Βέρρες Ρίβνε
|
|
2024-04-27 |
Ντνίπρο-1
|
1 - 2 |
Ντιναμό Κιέβου
|
|
2024-04-21 |
Ντιναμό Κιέβου
|
3 - 0 |
Πολίσια Ζιτόμιρ
|
|
2024-04-17 |
Μινάι
|
1 - 3 |
Ντιναμό Κιέβου
|
|
2024-04-13 |
Αλεξάντρια
|
0 - 1 |
Ντιναμό Κιέβου
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
9 |
9 |
5 |
| 75% |
17% |
8% |
|
75% |
75% |
42% |
Μαμελόντι Σάνταουνς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-16 |
Σαντχάουσεν
|
2 - 1 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-06-01 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
1 - 2 |
Ορλάντο Πάιρετς
|
|
2024-05-25 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
0 - 1 |
Κέιπ Τάουν Σίτι
|
|
2024-05-21 |
Γκάλαξι
|
1 - 1 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-05-18 |
Στέλενμπος
|
0 - 1 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-05-14 |
Ρόιαλ AM
|
0 - 2 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-05-11 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
1 - 0 |
Ρόιαλ AM
|
|
2024-05-08 |
Γκόλντεν Άροουζ
|
0 - 0 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-05-05 |
Στέλενμπος
|
1 - 2 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-05-02 |
Κάιζερ Τσίφς
|
1 - 5 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-04-29 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
3 - 0 |
Γκάλαξι
|
|
2024-04-26 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
0 - 1 |
Εσπεράνς Σπορτίβ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
7 |
5 |
1 |
| 50% |
17% |
33% |
|
58% |
42% |
8% |
Ντιναμό Κιέβου επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-18 |
Ουνιόν Βερολίνου
|
- |
Ντιναμό Κιέβου
|
|
2024-07-23 |
Ντιναμό Κιέβου
|
- |
Παρτιζάν
|
|
2024-07-31 |
Παρτιζάν
|
- |
Ντιναμό Κιέβου
|
|
2024-08-03 |
Αλεξάντρια
|
- |
Ντιναμό Κιέβου
|
|
2024-08-06 |
Ντιναμό Κιέβου
|
- |
Ρέιντζερς
|
|
2024-08-09 |
Βέρρες Ρίβνε
|
- |
Ντιναμό Κιέβου
|
Μαμελόντι Σάνταουνς επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-23 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
- |
Κάρντιφ
|
|
2024-07-26 |
Αλ Χιλάλ
|
- |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-08-11 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
- |
Πόλοκουέιν
|
|
2024-08-28 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
- |
Στέλενμπος
|
|
2024-09-01 |
Στέλενμπος
|
- |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-09-17 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
- |
Σούπερσπορ Γιουν.
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.60 |
3.75 |
4.33 |
| Πιθανότητα |
41% |
32% |
27% |
|
1 @ 1.60 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.18 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
73% |
27% |
|
1X @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.25 |
3.50 |
| Πιθανότητα |
|
74% |
26% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.77 |
1.93 |
| Πιθανότητα |
|
52% |
48% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.77 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.90 |
1.35 |
| Πιθανότητα |
|
31% |
69% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.35 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.82 |
1.87 |
| Πιθανότητα |
|
51% |
49% |
|
Ναι @ 1.82 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-17 16:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!