Φιλικά Συλλόγων
Τρίτη, 30.07.2024
19:00
Ντρογκέντα Γιουν.
(Ιρλανδία)
Γουόλσολ
(Αγγλία)
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Drogheda (Ιρλ) |
| Εκτός έδρας: |
Walsall (Αγγ) |
| Απόσταση: |
317.1 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.75 |
4.50 |
1.39 |
2 |
|
|
|
2.75 |
1.11 |
| 24% |
32% |
44% |
1.39 |
|
|
|
18% |
82% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
4.85 |
|
|
|
1.49 |
2.40 |
|
|
|
2.20 |
1.58 |
| 80% |
20% |
|
|
|
62% |
38% |
|
|
|
40% |
60% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Ντρογκέντα Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-26 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
2 - 0 |
Γουότερφορντ
|
|
2024-07-19 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
2 - 1 |
Ντάνταλκ
|
|
2024-07-12 |
Ντάνταλκ
|
4 - 2 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-07-04 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
1 - 1 |
Σέλμπουρν
|
|
2024-06-28 |
Ντέρι Σίτι
|
5 - 1 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-06-13 |
Γκάλγουεϊ
|
3 - 0 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-06-07 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
0 - 0 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2024-06-03 |
Σλάιγκο Ρόβερς
|
2 - 1 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-05-31 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
0 - 2 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
|
2024-05-23 |
Γουότερφορντ
|
4 - 2 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-05-17 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
2 - 3 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2024-05-10 |
Σέλμπουρν
|
1 - 1 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
11 |
7 |
4 |
| 17% |
25% |
58% |
|
92% |
58% |
33% |
Γουόλσολ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Tamworth
|
2 - 3 |
Γουόλσολ
|
|
2024-07-17 |
Γουόλσολ
|
0 - 3 |
Άστον Βίλα
|
|
2024-04-27 |
Γουίμπλετον
|
5 - 1 |
Γουόλσολ
|
|
2024-04-20 |
Γουόλσολ
|
2 - 3 |
Μπράντφορντ
|
|
2024-04-16 |
Γουόλσολ
|
2 - 1 |
Σουίντον
|
|
2024-04-13 |
Γουόλσολ
|
1 - 3 |
Νότς Κάουντι
|
|
2024-04-09 |
Ντονκάστερ
|
2 - 1 |
Γουόλσολ
|
|
2024-04-06 |
Τρανμίρ
|
1 - 3 |
Γουόλσολ
|
|
2024-04-01 |
Γουόλσολ
|
2 - 1 |
Σάλφορντ
|
|
2024-03-29 |
Μίλτον Κ. Ντονς
|
5 - 0 |
Γουόλσολ
|
|
2024-03-16 |
Κόλτσεστερ
|
1 - 1 |
Γουόλσολ
|
|
2024-03-12 |
Γουόλσολ
|
1 - 1 |
Μπάροου
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
12 |
10 |
6 |
| 33% |
17% |
50% |
|
100% |
83% |
50% |
Ντρογκέντα Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-02 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
- |
Μποέμιανς
|
|
2024-08-11 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
- |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-08-23 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
- |
Σλάιγκο Ρόβερς
|
|
2024-09-01 |
Σεντ Πάτρικς
|
- |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-09-13 |
Άθλόουν Τάουν
|
- |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-09-20 |
Μποέμιανς
|
- |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
Γουόλσολ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Σόλιχαλ
|
- |
Γουόλσολ
|
|
2024-08-10 |
Γουόλσολ
|
- |
Μόρκαμ
|
|
2024-08-13 |
Γουόλσολ
|
- |
Έξετερ
|
|
2024-08-17 |
Σουίντον
|
- |
Γουόλσολ
|
|
2024-08-24 |
Τρανμίρ
|
- |
Γουόλσολ
|
|
2024-08-27 |
Γουόλσολ
|
- |
Χάντερσφιλντ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
5.75 |
4.50 |
1.39 |
| Πιθανότητα |
24% |
32% |
44% |
|
2 @ 1.39 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.75 |
1.11 |
| Πιθανότητα |
18% |
82% |
|
X2 @ 1.11 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.14 |
4.85 |
| Πιθανότητα |
|
80% |
20% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.14 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.49 |
2.40 |
| Πιθανότητα |
|
62% |
38% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.49 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.20 |
1.58 |
| Πιθανότητα |
|
40% |
60% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.58 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.68 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
54% |
46% |
|
Ναι @ 1.68 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-30 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!