Κύπελλο Ιρλανδίας
Κυριακή, 06.10.2024
14:50
Ντρογκέντα Γιουν.
Ουέξφορντ
3 - 2
(0 - 1, 3 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Drogheda |
| Εκτός έδρας: |
Wexford / Crossabeg |
| Απόσταση: |
154.1 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
United Park
|
| Χωρητικότητα: |
2 000 |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
14:50 (14:50 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.38 |
4.33 |
6.25 |
1 |
|
|
|
1.10 |
2.80 |
| 44% |
33% |
23% |
1.38 |
|
|
|
81% |
19% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.20 |
|
|
|
1.60 |
2.20 |
|
|
|
2.45 |
1.47 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
35% |
65% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2020-10-24 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
2 - 0 |
Ουέξφορντ
|
|
2020-08-21 |
Ουέξφορντ
|
0 - 3 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2019-08-16 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
6 - 0 |
Ουέξφορντ
|
|
2019-05-31 |
Ουέξφορντ
|
1 - 2 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2019-03-29 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
2 - 1 |
Ουέξφορντ
|
|
2018-07-27 |
Ουέξφορντ
|
0 - 0 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2018-05-18 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
2 - 0 |
Ουέξφορντ
|
|
2018-03-16 |
Ουέξφορντ
|
1 - 8 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2016-11-04 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
3 - 0 |
Ουέξφορντ
|
|
2016-10-31 |
Ουέξφορντ
|
2 - 0 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2014-02-01 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
0 - 2 |
Ουέξφορντ
|
|
2012-08-24 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
1 - 0 |
Ουέξφορντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
10 |
6 |
2 |
| 75% |
8% |
17% |
|
83% |
50% |
17% |
Ντρογκέντα Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-09-27 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
2 - 1 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2024-09-23 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
0 - 0 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2024-09-20 |
Μποέμιανς
|
0 - 1 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-09-13 |
Άθλόουν Τάουν
|
1 - 4 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-09-01 |
Σεντ Πάτρικς
|
4 - 1 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-08-23 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
7 - 0 |
Σλάιγκο Ρόβερς
|
|
2024-08-11 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
1 - 1 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-08-02 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
2 - 2 |
Μποέμιανς
|
|
2024-07-30 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
1 - 1 |
Γουόλσολ
|
|
2024-07-26 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
2 - 0 |
Γουότερφορντ
|
|
2024-07-19 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
2 - 1 |
Ντάνταλκ
|
|
2024-07-12 |
Ντάνταλκ
|
4 - 2 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
10 |
7 |
5 |
| 50% |
33% |
17% |
|
83% |
58% |
42% |
Ουέξφορντ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-09-27 |
Ουέξφορντ
|
2 - 0 |
Γιού Σι Ντι
|
|
2024-09-21 |
Λόνγκφορντ
|
3 - 0 |
Ουέξφορντ
|
|
2024-09-17 |
Ουέξφορντ
|
0 - 0 |
Μπρέι
|
|
2024-09-13 |
Ουέξφορντ
|
4 - 1 |
Τρίτι Γιουνάιτεντ
|
|
2024-09-06 |
Κόουβ Ράμπλερς
|
1 - 2 |
Ουέξφορντ
|
|
2024-08-30 |
Ουέξφορντ
|
2 - 1 |
Άθλόουν Τάουν
|
|
2024-08-23 |
Τρίτι Γιουνάιτεντ
|
1 - 3 |
Ουέξφορντ
|
|
2024-08-12 |
Άθλόουν Τάουν
|
2 - 3 |
Ουέξφορντ
|
|
2024-08-09 |
Ουέξφορντ
|
2 - 0 |
Φιν Χαρπς
|
|
2024-08-02 |
Γιού Σι Ντι
|
1 - 1 |
Ουέξφορντ
|
|
2024-07-26 |
Μπρέι
|
3 - 1 |
Ουέξφορντ
|
|
2024-07-12 |
Ουέξφορντ
|
3 - 0 |
Κόουβ Ράμπλερς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
11 |
8 |
4 |
| 67% |
17% |
17% |
|
92% |
67% |
33% |
Βαθμολογία Πρέμιερ Ντιβίζιον
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σέλμπουρν |
32 |
14 |
12 |
6 |
34 |
23 |
+11 |
54 |
| 2 |
Ντέρι Σίτι |
31 |
13 |
11 |
7 |
44 |
27 |
+17 |
50 |
| 3 |
Γκάλγουεϊ |
33 |
13 |
11 |
9 |
29 |
24 |
+5 |
50 |
| 4 |
Σάμροκ Ρόβερς |
32 |
13 |
10 |
9 |
44 |
34 |
+10 |
49 |
| 5 |
Σεντ Πάτρικς |
32 |
13 |
8 |
11 |
43 |
35 |
+8 |
47 |
| 6 |
Σλάιγκο Ρόβερς |
32 |
13 |
8 |
11 |
37 |
44 |
-7 |
47 |
| 7 |
Γουότερφορντ |
32 |
13 |
4 |
15 |
40 |
41 |
-1 |
43 |
| 8 |
Μποέμιανς |
31 |
9 |
9 |
13 |
33 |
37 |
-4 |
36 |
| 9 |
Ντρογκέντα Γιουν. |
32 |
7 |
11 |
14 |
40 |
55 |
-15 |
32 |
| 10 |
Ντάνταλκ |
33 |
5 |
10 |
18 |
23 |
47 |
-24 |
25 |
Βαθμολογία Φέρστ Ντιβίζιον
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Κορκ Σίτι |
34 |
21 |
12 |
1 |
57 |
19 |
+38 |
75 |
| 2 |
Γιού Σι Ντι |
34 |
14 |
12 |
8 |
43 |
33 |
+10 |
54 |
| 3 |
Άθλόουν Τάουν |
34 |
14 |
10 |
10 |
47 |
46 |
+1 |
52 |
| 4 |
Μπρέι |
34 |
14 |
8 |
12 |
52 |
42 |
+10 |
50 |
| 5 |
Ουέξφορντ |
33 |
13 |
11 |
9 |
54 |
49 |
+5 |
50 |
| 6 |
Φιν Χαρπς |
33 |
12 |
9 |
12 |
35 |
36 |
-1 |
45 |
| 7 |
Κόουβ Ράμπλερς |
34 |
11 |
8 |
15 |
38 |
54 |
-16 |
41 |
| 8 |
Τρίτι Γιουνάιτεντ |
34 |
10 |
10 |
14 |
37 |
40 |
-3 |
40 |
| 9 |
Λόνγκφορντ |
34 |
5 |
10 |
19 |
37 |
62 |
-25 |
25 |
| 10 |
Κέρι |
34 |
4 |
12 |
18 |
32 |
51 |
-19 |
24 |
Ντρογκέντα Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-10-11 |
Γουότερφορντ
|
- |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-10-18 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
- |
Σάμροκ Ρόβερς
|
|
2024-10-25 |
Σέλμπουρν
|
- |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-11-01 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
- |
Ντάνταλκ
|
|
2024-11-10 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
- |
Ντέρι Σίτι
|
|
2024-11-16 |
Μπρέι
|
- |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
Ουέξφορντ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-10-11 |
Ουέξφορντ
|
- |
Κέρι
|
|
2024-10-14 |
Φιν Χαρπς
|
- |
Ουέξφορντ
|
|
2024-10-18 |
Κορκ Σίτι
|
- |
Ουέξφορντ
|
|
2024-10-24 |
Άθλόουν Τάουν
|
- |
Ουέξφορντ
|
|
2024-10-28 |
Ουέξφορντ
|
- |
Άθλόουν Τάουν
|
|
2025-02-08 |
Ουέξφορντ
|
- |
Γουότερφορντ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.38 |
4.33 |
6.25 |
| Πιθανότητα |
44% |
33% |
23% |
|
1 @ 1.38 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.10 |
2.80 |
| Πιθανότητα |
81% |
19% |
|
1X @ 1.10 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.19 |
4.20 |
| Πιθανότητα |
|
78% |
22% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.19 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.60 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.60 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.45 |
1.47 |
| Πιθανότητα |
|
35% |
65% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.47 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.82 |
1.87 |
| Πιθανότητα |
|
51% |
49% |
|
Ναι @ 1.82 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-10-06 12:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!