Λιγκ Καπ - Σκωτία
Τρίτη, 23.07.2024
19:45
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Νταντί |
| Εκτός έδρας: |
Ανάν |
| Απόσταση: |
169.1 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Dens Park
|
| Χωρητικότητα: |
12 085 |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:45 (19:45 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.17 |
7.50 |
11.00 |
1 |
|
|
|
1.05 |
5.00 |
| 47% |
35% |
18% |
1.17 |
|
|
|
91% |
9% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
6.50 |
|
|
|
1.40 |
2.88 |
|
|
|
2.00 |
1.73 |
| 81% |
19% |
|
|
|
62% |
38% |
|
|
|
41% |
59% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2009-10-04 |
Νταντί
|
3 - 0 |
Άνναν
|
Νταντί τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-16 |
Αρμπρόουθ
|
0 - 2 |
Νταντί
|
|
2024-07-13 |
Μπόνιριγκ Ρόουζ
|
1 - 7 |
Νταντί
|
|
2024-07-10 |
Ντανφέρμλιν
|
0 - 2 |
Νταντί
|
|
2024-07-06 |
Λεχ Πόζναν
|
1 - 1 |
Νταντί
|
|
2024-06-29 |
Αρμπρόουθ
|
1 - 3 |
Νταντί
|
|
2024-05-18 |
Νταντί
|
1 - 1 |
Κιλμάρνοκ
|
|
2024-05-14 |
Ρέιντζερς
|
5 - 2 |
Νταντί
|
|
2024-05-11 |
Χαρτς
|
3 - 0 |
Νταντί
|
|
2024-05-04 |
Νταντί
|
1 - 3 |
Σεντ Μίρεν
|
|
2024-04-28 |
Νταντί
|
1 - 2 |
Σέλτικ
|
|
2024-04-17 |
Νταντί
|
0 - 0 |
Ρέιντζερς
|
|
2024-04-13 |
Αμπερντίν
|
0 - 0 |
Νταντί
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
6 |
4 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
50% |
33% |
Άνναν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Αρμπρόουθ
|
0 - 3 |
Άνναν
|
|
2024-07-16 |
Άνναν
|
2 - 2 |
Μπόνιριγκ Ρόουζ
|
|
2024-07-13 |
Άνναν
|
1 - 0 |
Ινβερνές
|
|
2024-07-06 |
Μόρτον
|
1 - 0 |
Άνναν
|
|
2024-06-29 |
Νταντί Γιουν.
|
2 - 0 |
Άνναν
|
|
2024-05-04 |
Στέρλινγκ Άλμπιον
|
1 - 1 |
Άνναν
|
|
2024-04-27 |
Άνναν
|
3 - 3 |
Φόλκερκ
|
|
2024-04-20 |
Εδινβούργο
|
1 - 2 |
Άνναν
|
|
2024-04-13 |
Άνναν
|
4 - 2 |
Κόουβ Ρέιντζερς
|
|
2024-04-06 |
Άνναν
|
1 - 3 |
Χάμιλτον
|
|
2024-03-30 |
Αλόα
|
1 - 1 |
Άνναν
|
|
2024-03-23 |
Άνναν
|
3 - 2 |
Κέλτι Χαρτς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
7 |
5 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
58% |
42% |
Βαθμολογία Πρέμιερσιπ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σέλτικ |
33 |
24 |
6 |
3 |
80 |
26 |
+54 |
78 |
| 2 |
Ρέιντζερς |
33 |
24 |
3 |
6 |
72 |
23 |
+49 |
75 |
| 3 |
Χαρτς |
33 |
19 |
5 |
9 |
46 |
34 |
+12 |
62 |
| 4 |
Κιλμάρνοκ |
33 |
13 |
12 |
8 |
43 |
34 |
+9 |
51 |
| 5 |
Σεντ Μίρεν |
33 |
12 |
7 |
14 |
38 |
43 |
-5 |
43 |
| 6 |
Νταντί |
33 |
10 |
11 |
12 |
44 |
54 |
-10 |
41 |
| 7 |
Χιμπέρνιαν |
33 |
9 |
12 |
12 |
44 |
51 |
-7 |
39 |
| 8 |
Μάδεργουελ |
33 |
8 |
13 |
12 |
46 |
51 |
-5 |
37 |
| 9 |
Αμπερντίν |
33 |
8 |
11 |
14 |
35 |
49 |
-14 |
35 |
| 10 |
Σεντ Τζόνστον |
33 |
7 |
10 |
16 |
24 |
46 |
-22 |
31 |
| 11 |
Ρος Κάουντι |
33 |
7 |
9 |
17 |
32 |
56 |
-24 |
30 |
| 12 |
Λίβινγκστον |
33 |
3 |
9 |
21 |
22 |
59 |
-37 |
18 |
Βαθμολογία Λίγκ 2
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Στενχαούσμιουρ |
36 |
18 |
14 |
4 |
50 |
31 |
+19 |
68 |
| 2 |
Πίτερχεντ |
36 |
16 |
12 |
8 |
58 |
39 |
+19 |
60 |
| 3 |
Σπάρτανς |
36 |
15 |
13 |
8 |
53 |
43 |
+10 |
58 |
| 4 |
Νταμπάρτον |
36 |
16 |
9 |
11 |
56 |
44 |
+12 |
57 |
| 5 |
Iστ Φάιφ |
36 |
11 |
11 |
14 |
46 |
47 |
-1 |
44 |
| 6 |
Φορφάρ |
36 |
9 |
15 |
12 |
38 |
45 |
-7 |
42 |
| 7 |
Έλγιν Σίτι |
36 |
10 |
10 |
16 |
35 |
59 |
-24 |
40 |
| 8 |
Μπόνιριγκ Ρόουζ |
36 |
9 |
12 |
15 |
47 |
48 |
-1 |
39 |
| 9 |
Κλάιντ |
36 |
9 |
11 |
16 |
46 |
58 |
-12 |
38 |
| 10 |
Στρανράερ |
36 |
9 |
9 |
18 |
38 |
53 |
-15 |
36 |
Νταντί επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-27 |
Νταντί
|
- |
Ινβερνές
|
|
2024-08-04 |
Νταντί Γιουν.
|
- |
Νταντί
|
|
2024-08-10 |
Νταντί
|
- |
Χαρτς
|
|
2024-08-17 |
Νταντί
|
- |
Ερντριονιάνς
|
|
2024-08-24 |
Χιμπέρνιαν
|
- |
Νταντί
|
|
2024-08-31 |
Νταντί
|
- |
Σεντ Μίρεν
|
Άνναν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Κόουβ Ρέιντζερς
|
- |
Άνναν
|
|
2024-08-10 |
Άνναν
|
- |
Ινβερνές
|
|
2024-08-17 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
- |
Άνναν
|
|
2024-08-24 |
Άνναν
|
- |
Αλόα
|
|
2024-08-31 |
Στενχαούσμιουρ
|
- |
Άνναν
|
|
2024-09-07 |
Στρανράερ
|
- |
Άνναν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.17 |
7.50 |
11.00 |
| Πιθανότητα |
47% |
35% |
18% |
|
1 @ 1.17 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.05 |
5.00 |
| Πιθανότητα |
91% |
9% |
|
1X @ 1.05 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.11 |
6.50 |
| Πιθανότητα |
|
81% |
19% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.11 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.40 |
2.88 |
| Πιθανότητα |
|
62% |
38% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.40 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.00 |
1.73 |
| Πιθανότητα |
|
41% |
59% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.73 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.05 |
1.70 |
| Πιθανότητα |
|
41% |
59% |
|
Όχι @ 1.70 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-23 16:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!