Λιγκ 2 - Γαλλία
Παρασκευή, 16.08.2024
19:00
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Δουγκέρκη |
| Εκτός έδρας: |
Annecy |
| Απόσταση: |
634.2 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Stade Marcel Tribut
|
| Χωρητικότητα: |
4 200 |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:00 (20:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.63 |
3.10 |
2.60 |
12 |
|
|
|
1.50 |
1.44 |
| 33% |
32% |
35% |
1.36 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.75 |
|
|
|
2.25 |
1.62 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 22% |
78% |
|
|
|
15% |
85% |
|
|
|
15% |
85% |
Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες
|
2024-03-30 |
Ντανκέρκ
|
0 - 2 |
Ανεσί
|
|
2023-08-19 |
Ανεσί
|
3 - 0 |
Ντανκέρκ
|
Ντανκέρκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-10 |
Ντανκέρκ
|
2 - 2 |
Ζoύλτε Βάρεγκεμ
|
|
2024-08-02 |
Ντανκέρκ
|
5 - 1 |
Αμιέν
|
|
2024-07-27 |
Ναντ
|
2 - 1 |
Ντανκέρκ
|
|
2024-05-17 |
Ανζέρ
|
0 - 0 |
Ντανκέρκ
|
|
2024-05-10 |
Ντανκέρκ
|
2 - 2 |
Καέν
|
|
2024-05-03 |
Κεβιγί Ρουέν
|
1 - 2 |
Ντανκέρκ
|
|
2024-04-29 |
Ντανκέρκ
|
1 - 3 |
Οσέρ
|
|
2024-04-23 |
Μπορντό
|
2 - 0 |
Ντανκέρκ
|
|
2024-04-20 |
Αμιέν
|
0 - 1 |
Ντανκέρκ
|
|
2024-04-13 |
Ντανκέρκ
|
0 - 1 |
Γκινγκάμπ
|
|
2024-04-06 |
Μπαστιά
|
1 - 1 |
Ντανκέρκ
|
|
2024-03-30 |
Ντανκέρκ
|
0 - 2 |
Ανεσί
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
9 |
6 |
4 |
| 25% |
33% |
42% |
|
75% |
50% |
33% |
Ανεσί τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-10 |
Σοσό
|
0 - 1 |
Ανεσί
|
|
2024-07-27 |
Κλερμόν
|
1 - 1 |
Ανεσί
|
|
2024-07-20 |
Ανεσί
|
3 - 1 |
Καέν
|
|
2024-05-17 |
Τρουά
|
1 - 1 |
Ανεσί
|
|
2024-05-10 |
Ανεσί
|
1 - 2 |
Ανζέρ
|
|
2024-05-03 |
Ροντέ
|
1 - 3 |
Ανεσί
|
|
2024-04-27 |
Ανεσί
|
3 - 2 |
Μπαστιά
|
|
2024-04-23 |
Καέν
|
2 - 1 |
Ανεσί
|
|
2024-04-20 |
Ανεσί
|
0 - 1 |
Γκρενόμπλ
|
|
2024-04-13 |
Λαβάλ
|
0 - 3 |
Ανεσί
|
|
2024-04-06 |
Ανεσί
|
2 - 1 |
Βαλενσιέν
|
|
2024-03-30 |
Ντανκέρκ
|
0 - 2 |
Ανεσί
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
10 |
7 |
3 |
| 58% |
17% |
25% |
|
83% |
58% |
25% |
Ντανκέρκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-23 |
Παρί ΦΚ
|
- |
Ντανκέρκ
|
|
2024-08-30 |
Ντανκέρκ
|
- |
Ροντέ
|
|
2024-09-13 |
Κλερμόν
|
- |
Ντανκέρκ
|
|
2024-09-20 |
Ντανκέρκ
|
- |
Πο
|
|
2024-09-24 |
Ντανκέρκ
|
- |
Μπαστιά
|
|
2024-09-27 |
Μαρτίγκ
|
- |
Ντανκέρκ
|
Ανεσί επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-23 |
Ανεσί
|
- |
Μαρτίγκ
|
|
2024-08-30 |
Καέν
|
- |
Ανεσί
|
|
2024-09-13 |
Ανεσί
|
- |
Αμιέν
|
|
2024-09-20 |
Γκινγκάμπ
|
- |
Ανεσί
|
|
2024-09-24 |
Ανεσί
|
- |
Τρουά
|
|
2024-09-27 |
Μπαστιά
|
- |
Ανεσί
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.63 |
3.10 |
2.60 |
| Πιθανότητα |
33% |
32% |
35% |
|
12 @ 1.36 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.50 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.44 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.40 |
2.75 |
| Πιθανότητα |
|
22% |
78% |
|
Κάτω 1.5 @ 2.75 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.25 |
1.62 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.62 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.00 |
1.22 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.22 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.91 |
1.80 |
| Πιθανότητα |
|
16% |
84% |
|
Όχι @ 1.80 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-16 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!