Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 03.08.2024
19:00
Έλτσε
(Ισπανία)
Σαραγόσα
(Ισπανία)
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Elche |
| Εκτός έδρας: |
Σαραγόσα |
| Απόσταση: |
377.7 χλμ |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Eder Sarabia (Ισπ) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.55 |
2.95 |
2.55 |
X |
|
|
|
1.44 |
1.44 |
| 34% |
32% |
34% |
2.95 |
|
|
|
50% |
50% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.43 |
2.60 |
|
|
|
2.25 |
1.55 |
|
|
|
4.20 |
1.19 |
| 68% |
32% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
25% |
75% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-04-14 |
Σαραγόσα
|
1 - 1 |
Έλτσε
|
|
2023-11-11 |
Έλτσε
|
2 - 0 |
Σαραγόσα
|
|
2021-07-24 |
Έλτσε
|
0 - 2 |
Σαραγόσα
|
|
2020-08-16 |
Σαραγόσα
|
0 - 1 |
Έλτσε
|
|
2020-08-13 |
Έλτσε
|
0 - 0 |
Σαραγόσα
|
|
2020-02-15 |
Έλτσε
|
1 - 2 |
Σαραγόσα
|
|
2019-08-30 |
Σαραγόσα
|
1 - 0 |
Έλτσε
|
|
2019-03-16 |
Σαραγόσα
|
1 - 0 |
Έλτσε
|
|
2018-10-28 |
Έλτσε
|
2 - 0 |
Σαραγόσα
|
|
2017-03-26 |
Έλτσε
|
0 - 3 |
Σαραγόσα
|
|
2016-10-16 |
Σαραγόσα
|
1 - 3 |
Έλτσε
|
|
2016-04-02 |
Έλτσε
|
2 - 1 |
Σαραγόσα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
8 |
4 |
1 |
| 42% |
17% |
42% |
|
67% |
33% |
8% |
Έλτσε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-31 |
Έλτσε
|
0 - 6 |
Καστεγιόν
|
|
2024-07-26 |
Νότινγκχαμ
|
0 - 1 |
Έλτσε
|
|
2024-06-02 |
Λεγκανές
|
2 - 0 |
Έλτσε
|
|
2024-05-26 |
Έλτσε
|
1 - 2 |
Ελντένσε
|
|
2024-05-17 |
Μιράντες
|
1 - 1 |
Έλτσε
|
|
2024-05-12 |
Έλτσε
|
0 - 3 |
Χουέσκα
|
|
2024-05-04 |
Σανταντέρ
|
3 - 1 |
Έλτσε
|
|
2024-04-27 |
Έλτσε
|
2 - 2 |
Εσπανιόλ
|
|
2024-04-20 |
Έλτσε
|
2 - 1 |
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
2024-04-14 |
Σαραγόσα
|
1 - 1 |
Έλτσε
|
|
2024-04-05 |
Έλτσε
|
0 - 2 |
Οβιέδο
|
|
2024-03-31 |
Φερόλ
|
1 - 0 |
Έλτσε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
10 |
6 |
3 |
| 17% |
25% |
58% |
|
83% |
50% |
25% |
Σαραγόσα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-31 |
Χετάφε
|
0 - 1 |
Σαραγόσα
|
|
2024-07-27 |
Ταραζόνα
|
0 - 1 |
Σαραγόσα
|
|
2024-07-24 |
Καλαχόρα
|
0 - 2 |
Σαραγόσα
|
|
2024-06-02 |
Σαραγόσα
|
1 - 1 |
Αλμπαθέτε
|
|
2024-05-26 |
Σανταντέρ
|
0 - 2 |
Σαραγόσα
|
|
2024-05-19 |
Σαραγόσα
|
2 - 2 |
Φερόλ
|
|
2024-05-12 |
Οβιέδο
|
1 - 0 |
Σαραγόσα
|
|
2024-05-05 |
Σαραγόσα
|
1 - 3 |
Μπούργκος
|
|
2024-04-27 |
Λεγκανές
|
1 - 1 |
Σαραγόσα
|
|
2024-04-20 |
Χουέσκα
|
1 - 2 |
Σαραγόσα
|
|
2024-04-14 |
Σαραγόσα
|
1 - 1 |
Έλτσε
|
|
2024-04-06 |
Λεβάντε
|
2 - 1 |
Σαραγόσα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
9 |
4 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
75% |
33% |
17% |
Έλτσε επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-09 |
Οριουέλα
|
- |
Έλτσε
|
|
2024-08-10 |
Έλτσε
|
- |
Λεβάντε
|
|
2024-08-18 |
Έλτσε
|
- |
Χουέσκα
|
|
2024-08-25 |
Αλμπαθέτε
|
- |
Έλτσε
|
|
2024-09-02 |
Έλτσε
|
- |
Κόρδοβα
|
|
2024-09-08 |
Σαραγόσα
|
- |
Έλτσε
|
Σαραγόσα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-07 |
Ταραγόνα
|
- |
Σαραγόσα
|
|
2024-08-09 |
Λεβάντε
|
- |
Σαραγόσα
|
|
2024-08-16 |
Κάντιθ
|
- |
Σαραγόσα
|
|
2024-08-26 |
Καρταγένα
|
- |
Σαραγόσα
|
|
2024-09-01 |
Μιράντες
|
- |
Σαραγόσα
|
|
2024-09-08 |
Σαραγόσα
|
- |
Έλτσε
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.55 |
2.95 |
2.55 |
| Πιθανότητα |
34% |
32% |
34% |
|
X @ 2.95 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.44 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
50% |
50% |
|
1X @ 1.44 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.43 |
2.60 |
| Πιθανότητα |
|
68% |
32% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.43 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.25 |
1.55 |
| Πιθανότητα |
|
44% |
56% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.55 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.20 |
1.19 |
| Πιθανότητα |
|
25% |
75% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.19 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.98 |
1.72 |
| Πιθανότητα |
|
50% |
50% |
|
Όχι @ 1.72 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-03 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!