Φιλικά Συλλόγων
Σάββατο, 27.07.2024
10:00
Εσπανιόλ
(Ισπανία)
Χιρόνα
(Ισπανία)
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Βαρκελώνη |
| Εκτός έδρας: |
Girona |
| Απόσταση: |
86.2 χλμ |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Manolo Gonzalez (Ισπ) |
| Εκτός έδρας: |
Miguel Angel Sanchez Munoz (Ισπ) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.50 |
3.75 |
1.60 |
2 |
|
|
|
2.15 |
1.13 |
| 27% |
32% |
41% |
1.60 |
|
|
|
26% |
74% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 78% |
22% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
34% |
66% |
Τελευταίες 11 απευθείας αγώνες
|
2023-04-01 |
Χιρόνα
|
2 - 1 |
Εσπανιόλ
|
|
2023-01-07 |
Εσπανιόλ
|
2 - 2 |
Χιρόνα
|
|
2021-01-23 |
Χιρόνα
|
1 - 0 |
Εσπανιόλ
|
|
2020-11-20 |
Εσπανιόλ
|
1 - 2 |
Χιρόνα
|
|
2019-04-06 |
Χιρόνα
|
1 - 2 |
Εσπανιόλ
|
|
2018-11-25 |
Εσπανιόλ
|
1 - 3 |
Χιρόνα
|
|
2018-04-22 |
Χιρόνα
|
0 - 2 |
Εσπανιόλ
|
|
2017-12-11 |
Εσπανιόλ
|
0 - 1 |
Χιρόνα
|
|
2015-08-15 |
Χιρόνα
|
3 - 0 |
Εσπανιόλ
|
|
2014-08-05 |
Χιρόνα
|
2 - 1 |
Εσπανιόλ
|
|
2013-08-07 |
Χιρόνα
|
0 - 2 |
Εσπανιόλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
7 |
|
9 |
7 |
2 |
| 27% |
9% |
64% |
|
82% |
64% |
18% |
Εσπανιόλ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-06-23 |
Εσπανιόλ
|
2 - 0 |
Οβιέδο
|
|
2024-06-16 |
Οβιέδο
|
1 - 0 |
Εσπανιόλ
|
|
2024-06-13 |
Εσπανιόλ
|
0 - 0 |
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
2024-06-09 |
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
0 - 1 |
Εσπανιόλ
|
|
2024-06-02 |
Εσπανιόλ
|
3 - 0 |
Καρταγένα
|
|
2024-05-26 |
Αμορεμπιέτα
|
0 - 0 |
Εσπανιόλ
|
|
2024-05-20 |
Εσπανιόλ
|
2 - 1 |
Οβιέδο
|
|
2024-05-11 |
Βαγιαδολίδ
|
0 - 0 |
Εσπανιόλ
|
|
2024-05-05 |
Εσπανιόλ
|
0 - 0 |
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
2024-04-27 |
Έλτσε
|
2 - 2 |
Εσπανιόλ
|
|
2024-04-21 |
Εσπανιόλ
|
1 - 1 |
Ανδόρα
|
|
2024-04-12 |
Λεγκανές
|
0 - 0 |
Εσπανιόλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
7 |
1 |
|
5 |
3 |
1 |
| 33% |
58% |
8% |
|
42% |
25% |
8% |
Χιρόνα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Μονπελιέ
|
3 - 3 |
Χιρόνα
|
|
2024-07-17 |
Ολότ
|
1 - 1 |
Χιρόνα
|
|
2024-05-24 |
Χιρόνα
|
7 - 0 |
Γρανάδα
|
|
2024-05-19 |
Βαλένθια
|
1 - 3 |
Χιρόνα
|
|
2024-05-14 |
Χιρόνα
|
0 - 1 |
Βιγιαρεάλ
|
|
2024-05-10 |
Αλαβές
|
2 - 2 |
Χιρόνα
|
|
2024-05-04 |
Χιρόνα
|
4 - 2 |
Μπαρτσελόνα
|
|
2024-04-27 |
Λας Πάλμας
|
0 - 2 |
Χιρόνα
|
|
2024-04-20 |
Χιρόνα
|
4 - 1 |
Κάντιθ
|
|
2024-04-13 |
Ατλ. Μαδρίτης
|
3 - 1 |
Χιρόνα
|
|
2024-03-31 |
Χιρόνα
|
3 - 2 |
Μπέτις
|
|
2024-03-16 |
Χετάφε
|
1 - 0 |
Χιρόνα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
8 |
8 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
67% |
67% |
Εσπανιόλ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-31 |
Εσπανιόλ
|
- |
Χουέσκα
|
|
2024-08-04 |
Εσπανιόλ
|
- |
Τουλούζ
|
|
2024-08-10 |
Χάιντενχάιμ
|
- |
Εσπανιόλ
|
|
2024-08-19 |
Βαγιαδολίδ
|
- |
Εσπανιόλ
|
|
2024-08-24 |
Εσπανιόλ
|
- |
Σοσιεδάδ
|
|
2024-08-28 |
Ατλ. Μαδρίτης
|
- |
Εσπανιόλ
|
Χιρόνα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-31 |
Χιρόνα
|
- |
Τουλούζ
|
|
2024-08-03 |
Νάπολι
|
- |
Χιρόνα
|
|
2024-08-09 |
Νιουκάστλ
|
- |
Χιρόνα
|
|
2024-08-10 |
Μπόρνμουθ
|
- |
Χιρόνα
|
|
2024-08-15 |
Μπέτις
|
- |
Χιρόνα
|
|
2024-08-25 |
Ατλ. Μαδρίτης
|
- |
Χιρόνα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
4.50 |
3.75 |
1.60 |
| Πιθανότητα |
27% |
32% |
41% |
|
2 @ 1.60 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.15 |
1.13 |
| Πιθανότητα |
26% |
74% |
|
X2 @ 1.13 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.20 |
4.33 |
| Πιθανότητα |
|
78% |
22% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.67 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.63 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
34% |
66% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.73 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Ναι @ 1.73 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-27 08:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!