Φιλικά Συλλόγων
Τετάρτη, 31.07.2024
18:00
Εσπανιόλ
(Ισπανία)
Χουέσκα
(Ισπανία)
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Βαρκελώνη |
| Εκτός έδρας: |
Huesca |
| Απόσταση: |
228.6 χλμ |
| Προπονητής |
| Εντός έδρας: |
Manolo Gonzalez (Ισπ) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.77 |
3.20 |
4.10 |
1 |
|
|
|
1.17 |
1.92 |
| 40% |
34% |
26% |
1.77 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.70 |
|
|
|
2.20 |
1.58 |
|
|
|
4.00 |
1.21 |
| 68% |
32% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
23% |
77% |
Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες
|
2024-03-02 |
Εσπανιόλ
|
0 - 0 |
Χουέσκα
|
|
2023-11-12 |
Χουέσκα
|
1 - 1 |
Εσπανιόλ
|
|
2019-02-22 |
Εσπανιόλ
|
1 - 1 |
Χουέσκα
|
|
2018-10-21 |
Χουέσκα
|
0 - 2 |
Εσπανιόλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
0 |
|
3 |
0 |
0 |
| 25% |
75% |
0% |
|
75% |
0% |
0% |
Εσπανιόλ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-27 |
Εσπανιόλ
|
0 - 0 |
Χιρόνα
|
|
2024-06-23 |
Εσπανιόλ
|
2 - 0 |
Οβιέδο
|
|
2024-06-16 |
Οβιέδο
|
1 - 0 |
Εσπανιόλ
|
|
2024-06-13 |
Εσπανιόλ
|
0 - 0 |
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
2024-06-09 |
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
0 - 1 |
Εσπανιόλ
|
|
2024-06-02 |
Εσπανιόλ
|
3 - 0 |
Καρταγένα
|
|
2024-05-26 |
Αμορεμπιέτα
|
0 - 0 |
Εσπανιόλ
|
|
2024-05-20 |
Εσπανιόλ
|
2 - 1 |
Οβιέδο
|
|
2024-05-11 |
Βαγιαδολίδ
|
0 - 0 |
Εσπανιόλ
|
|
2024-05-05 |
Εσπανιόλ
|
0 - 0 |
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
2024-04-27 |
Έλτσε
|
2 - 2 |
Εσπανιόλ
|
|
2024-04-21 |
Εσπανιόλ
|
1 - 1 |
Ανδόρα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
7 |
1 |
|
5 |
3 |
1 |
| 33% |
58% |
8% |
|
42% |
25% |
8% |
Χουέσκα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-27 |
Χουέσκα
|
2 - 1 |
Οσασούνα Β
|
|
2024-07-24 |
Οσασούνα
|
0 - 0 |
Χουέσκα
|
|
2024-07-20 |
Ταραζόνα
|
0 - 2 |
Χουέσκα
|
|
2024-06-02 |
Χουέσκα
|
0 - 0 |
Λεβάντε
|
|
2024-05-26 |
Καρταγένα
|
0 - 2 |
Χουέσκα
|
|
2024-05-18 |
Χουέσκα
|
0 - 3 |
Σανταντέρ
|
|
2024-05-12 |
Έλτσε
|
0 - 3 |
Χουέσκα
|
|
2024-05-04 |
Χουέσκα
|
0 - 2 |
Οβιέδο
|
|
2024-04-28 |
Βαγιαδολίδ
|
1 - 0 |
Χουέσκα
|
|
2024-04-20 |
Χουέσκα
|
1 - 2 |
Σαραγόσα
|
|
2024-04-14 |
Φερόλ
|
2 - 1 |
Χουέσκα
|
|
2024-04-07 |
Χουέσκα
|
0 - 0 |
Λεγκανές
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
5 |
0 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
42% |
0% |
Εσπανιόλ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-04 |
Εσπανιόλ
|
- |
Τουλούζ
|
|
2024-08-10 |
Χάιντενχάιμ
|
- |
Εσπανιόλ
|
|
2024-08-19 |
Βαγιαδολίδ
|
- |
Εσπανιόλ
|
|
2024-08-24 |
Εσπανιόλ
|
- |
Σοσιεδάδ
|
|
2024-08-28 |
Ατλ. Μαδρίτης
|
- |
Εσπανιόλ
|
|
2024-08-31 |
Εσπανιόλ
|
- |
Ράγιο Βαγιεκάνο
|
Χουέσκα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-03 |
Χουέσκα
|
- |
Ανδόρα
|
|
2024-08-07 |
Αλαβές
|
- |
Χουέσκα
|
|
2024-08-10 |
Ταραγόνα
|
- |
Χουέσκα
|
|
2024-08-18 |
Έλτσε
|
- |
Χουέσκα
|
|
2024-08-23 |
Χουέσκα
|
- |
Ντεπ. Λα Κορούνια
|
|
2024-08-30 |
Γρανάδα
|
- |
Χουέσκα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.77 |
3.20 |
4.10 |
| Πιθανότητα |
40% |
34% |
26% |
|
1 @ 1.77 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.17 |
1.92 |
| Πιθανότητα |
71% |
29% |
|
1X @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.40 |
2.70 |
| Πιθανότητα |
|
68% |
32% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.40 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.20 |
1.58 |
| Πιθανότητα |
|
43% |
57% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.58 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.00 |
1.21 |
| Πιθανότητα |
|
23% |
77% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.21 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.05 |
1.65 |
| Πιθανότητα |
|
46% |
54% |
|
Όχι @ 1.65 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-31 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!