Φιλικά Συλλόγων
Κυριακή, 04.08.2024
13:30
Ντόρντρεχτ
(Ολλανδία)
Λόμελ
(Βέλγιο)
3 - 1
(2 - 1, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Ντόρντρεχτ (Ολλ) |
| Εκτός έδρας: |
Lommel (Βέλ) |
| Απόσταση: |
78.2 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.50 |
3.60 |
2.20 |
12 |
|
|
|
1.58 |
1.46 |
| 36% |
29% |
35% |
1.25 |
|
|
|
51% |
49% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.43 |
|
|
|
1.44 |
2.55 |
|
|
|
2.05 |
1.66 |
| 82% |
18% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
43% |
57% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2023-07-11 |
Λόμελ
|
3 - 2 |
Ντόρντρεχτ
|
Ντόρντρεχτ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-13 |
Ντόρντρεχτ
|
4 - 4 |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2024-07-09 |
Χέρενφεν
|
4 - 1 |
Ντόρντρεχτ
|
|
2024-07-06 |
Ντόρντρεχτ
|
0 - 4 |
Φέγενορντ
|
|
2024-05-18 |
Ντόρντρεχτ
|
0 - 1 |
Έμμεν
|
|
2024-05-14 |
Έμμεν
|
2 - 2 |
Ντόρντρεχτ
|
|
2024-05-10 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
1 - 1 |
Ντόρντρεχτ
|
|
2024-05-03 |
Ντόρντρεχτ
|
1 - 1 |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2024-04-26 |
Καμπούρ
|
3 - 3 |
Ντόρντρεχτ
|
|
2024-04-19 |
Ντόρντρεχτ
|
3 - 1 |
Ος FC
|
|
2024-04-12 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
1 - 4 |
Ντόρντρεχτ
|
|
2024-04-05 |
Ντόρντρεχτ
|
2 - 1 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2024-03-29 |
Ντεν Μπος
|
0 - 3 |
Ντόρντρεχτ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
11 |
9 |
7 |
| 33% |
42% |
25% |
|
92% |
75% |
58% |
Λόμελ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-27 |
Λόμελ
|
1 - 0 |
Αλ-Αχλί
|
|
2024-07-20 |
Βίλεμ ΙΙ
|
5 - 0 |
Λόμελ
|
|
2024-07-13 |
Λίφερινγκ
|
4 - 0 |
Λόμελ
|
|
2024-05-26 |
Κόρτραϊκ
|
0 - 1 |
Λόμελ
|
|
2024-05-19 |
Λόμελ
|
0 - 1 |
Κόρτραϊκ
|
|
2024-05-12 |
Ντέιντζε
|
1 - 2 |
Λόμελ
|
|
2024-05-05 |
Λόμελ
|
1 - 1 |
Ντέιντζε
|
|
2024-05-01 |
Λόμελ
|
1 - 0 |
Ζoύλτε Βάρεγκεμ
|
|
2024-04-27 |
Ζoύλτε Βάρεγκεμ
|
1 - 1 |
Λόμελ
|
|
2024-04-19 |
Λόμελ
|
3 - 1 |
Μπέβερεν
|
|
2024-04-13 |
Ντέιντζε
|
3 - 2 |
Λόμελ
|
|
2024-04-06 |
Λόμελ
|
0 - 0 |
Σερένγκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
7 |
5 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
58% |
42% |
33% |
Ντόρντρεχτ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-09 |
Έμμεν
|
- |
Ντόρντρεχτ
|
|
2024-08-17 |
Ντόρντρεχτ
|
- |
ΑΝΤΟ Ντεν Χάαγκ
|
|
2024-08-26 |
Γιονγκ ΑΖ
|
- |
Ντόρντρεχτ
|
|
2024-08-30 |
Ντόρντρεχτ
|
- |
Καμπούρ
|
|
2024-09-13 |
FC Αϊντχόφεν
|
- |
Ντόρντρεχτ
|
|
2024-09-17 |
Φόλενταμ
|
- |
Ντόρντρεχτ
|
Λόμελ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-10 |
Λόμελ
|
- |
Lokeren
|
|
2024-08-17 |
Μπέβερεν
|
- |
Λόμελ
|
|
2024-08-25 |
Λόμελ
|
- |
RWDM Brussels
|
|
2024-09-01 |
Σερένγκ
|
- |
Λόμελ
|
|
2024-09-14 |
Φρανκς Μπορέν
|
- |
Λόμελ
|
|
2024-09-20 |
Λόμελ
|
- |
Άντερλεχτ U23
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.50 |
3.60 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
36% |
29% |
35% |
|
12 @ 1.25 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.58 |
1.46 |
| Πιθανότητα |
51% |
49% |
|
1X @ 1.58 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.12 |
5.43 |
| Πιθανότητα |
|
82% |
18% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.12 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.44 |
2.55 |
| Πιθανότητα |
|
64% |
36% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.44 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.05 |
1.66 |
| Πιθανότητα |
|
43% |
57% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.66 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.42 |
2.65 |
| Πιθανότητα |
|
64% |
36% |
|
Ναι @ 1.42 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-04 12:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!