Φιλικά Συλλόγων
Τετάρτη, 26.06.2019
18:00
FC Molenbeek Brussels
(Βέλγιο)
Σερκλ Μπριζ
(Βέλγιο)
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Βρυξέλλες |
| Εκτός έδρας: |
Μπριζ |
| Απόσταση: |
88.2 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Edmond Machtens
(Βρυξέλλες / Βέλ)
|
| Χωρητικότητα: |
15 266 |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
18:00 (19:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 7.00 |
6.00 |
1.25 |
2 |
|
|
|
3.75 |
1.08 |
| 25% |
30% |
45% |
1.25 |
|
|
|
15% |
85% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| - | - | |
|
|
1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.44 |
2.60 |
| 55% |
45% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
55% |
45% |
Τελευταίες 9 απευθείας αγώνες
|
2008-05-03 |
Σερκλ Μπριζ
|
0 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2007-12-15 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 4 |
Σερκλ Μπριζ
|
|
2007-03-10 |
FC Molenbeek Brussels
|
0 - 0 |
Σερκλ Μπριζ
|
|
2006-09-30 |
Σερκλ Μπριζ
|
1 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2006-03-18 |
Σερκλ Μπριζ
|
0 - 1 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2005-10-15 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 2 |
Σερκλ Μπριζ
|
|
2005-05-15 |
FC Molenbeek Brussels
|
2 - 1 |
Σερκλ Μπριζ
|
|
2004-12-12 |
Σερκλ Μπριζ
|
1 - 2 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2001-04-28 |
Σερκλ Μπριζ
|
1 - 3 |
FC Molenbeek Brussels
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
3 |
|
5 |
5 |
2 |
| 44% |
22% |
33% |
|
56% |
56% |
22% |
FC Molenbeek Brussels τελευταίοι 12 αγώνες
|
2018-06-22 |
FC Molenbeek Brussels
|
0 - 1 |
Άντερλεχτ
|
|
2014-07-12 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 0 |
Σαρλερουά
|
|
2014-04-26 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 3 |
Τούμπιζε
|
|
2014-04-20 |
Έπεν
|
1 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2014-04-12 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 2 |
Μουσκρόν
|
|
2014-04-05 |
Geel
|
2 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2014-03-29 |
FC Molenbeek Brussels
|
5 - 0 |
Heist
|
|
2014-03-16 |
Aalst
|
2 - 1 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2014-03-09 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 1 |
Αντβέρπ
|
|
2014-03-01 |
Dessel Sport
|
0 - 1 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2014-02-16 |
FC Molenbeek Brussels
|
0 - 0 |
White Star Bruxelles
|
|
2014-02-08 |
Ρόζελαρ
|
0 - 1 |
FC Molenbeek Brussels
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
6 |
4 |
2 |
| 33% |
17% |
50% |
|
50% |
33% |
17% |
Σερκλ Μπριζ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2019-05-17 |
Κόρτραϊκ
|
4 - 0 |
Σερκλ Μπριζ
|
|
2019-05-14 |
Σερκλ Μπριζ
|
0 - 3 |
Μουσκρόν
|
|
2019-05-11 |
Μπέβερεν
|
2 - 1 |
Σερκλ Μπριζ
|
|
2019-05-04 |
Σερκλ Μπριζ
|
2 - 3 |
Σεντ Ζιλουάζ
|
|
2019-04-27 |
Ζoύλτε Βάρεγκεμ
|
6 - 2 |
Σερκλ Μπριζ
|
|
2019-04-20 |
Σερκλ Μπριζ
|
1 - 2 |
Κόρτραϊκ
|
|
2019-04-13 |
Σερκλ Μπριζ
|
3 - 2 |
Μπέβερεν
|
|
2019-04-06 |
Μουσκρόν
|
2 - 3 |
Σερκλ Μπριζ
|
|
2019-04-02 |
Σερκλ Μπριζ
|
3 - 3 |
Ζoύλτε Βάρεγκεμ
|
|
2019-03-30 |
Σεντ Ζιλουάζ
|
3 - 1 |
Σερκλ Μπριζ
|
|
2019-03-17 |
Lokeren
|
3 - 1 |
Σερκλ Μπριζ
|
|
2019-03-10 |
Σερκλ Μπριζ
|
1 - 2 |
Σταντάρ Λιέγης
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
12 |
12 |
8 |
| 17% |
8% |
75% |
|
100% |
100% |
67% |
FC Molenbeek Brussels επόμενοι 2 αγώνες
|
2020-07-08 |
Μαλίν
|
- |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2020-07-21 |
Ζoύλτε Βάρεγκεμ
|
- |
FC Molenbeek Brussels
|
Σερκλ Μπριζ επόμενοι 2 αγώνες
|
2019-06-29 |
Σερκλ Μπριζ
|
- |
Οστάνδη
|
|
2019-07-03 |
Σερκλ Μπριζ
|
- |
Ζoύλτε Βάρεγκεμ
|
|
2019-07-06 |
Σερκλ Μπριζ
|
- |
Μονακό
|
|
2019-07-13 |
Σερκλ Μπριζ
|
- |
Λανς
|
|
2019-07-19 |
Οσέρ
|
- |
Σερκλ Μπριζ
|
|
2019-07-27 |
Σερκλ Μπριζ
|
- |
Σταντάρ Λιέγης
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
7.00 |
6.00 |
1.25 |
| Πιθανότητα |
25% |
30% |
45% |
|
2 @ 1.25 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
3.75 |
1.08 |
| Πιθανότητα |
15% |
85% |
|
X2 @ 1.08 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
- | - |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Πάνω 1.5 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.18 |
4.50 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.44 |
2.60 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Πάνω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.32 |
3.15 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Ναι @ 1.32 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2019-06-26 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!