Τσάλεντζερ Προ Λιγκ - Βέλγιο
Παρασκευή, 02.08.2013
19:30
FC Molenbeek Brussels
Λόμελ
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Βρυξέλλες |
| Εκτός έδρας: |
Lommel |
| Απόσταση: |
79.6 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Edmond Machtens
|
| Χωρητικότητα: |
15 266 |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:30 (20:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.80 |
3.50 |
2.20 |
|
|
|
|
1.62 |
1.40 |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
3.33 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.31 |
1.28 |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2013-04-21 |
Λόμελ
|
1 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2012-12-01 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 3 |
Λόμελ
|
|
2012-03-03 |
Λόμελ
|
3 - 1 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2011-10-23 |
FC Molenbeek Brussels
|
2 - 2 |
Λόμελ
|
|
2011-04-09 |
Λόμελ
|
0 - 2 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2010-11-13 |
FC Molenbeek Brussels
|
2 - 3 |
Λόμελ
|
|
2009-11-07 |
FC Molenbeek Brussels
|
2 - 1 |
Λόμελ
|
|
2009-04-04 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 1 |
Λόμελ
|
|
2008-11-22 |
Λόμελ
|
1 - 1 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2002-01-12 |
FC Molenbeek Brussels
|
0 - 1 |
Λόμελ
|
|
2001-08-10 |
Λόμελ
|
1 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2001-03-22 |
Λόμελ
|
2 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
9 |
5 |
4 |
| 17% |
25% |
58% |
|
75% |
42% |
33% |
FC Molenbeek Brussels τελευταίοι 12 αγώνες
|
2013-07-25 |
Ντέντερ
|
0 - 3 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-07-10 |
Οστάνδη
|
1 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-04-28 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 1 |
Heist
|
|
2013-04-21 |
Λόμελ
|
1 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-04-13 |
FC Molenbeek Brussels
|
3 - 1 |
Dessel Sport
|
|
2013-04-07 |
Aalst
|
2 - 1 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-04-03 |
FC Molenbeek Brussels
|
0 - 1 |
Τούμπιζε
|
|
2013-03-31 |
FC Molenbeek Brussels
|
5 - 0 |
White Star Bruxelles
|
|
2013-03-27 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 0 |
Saint Niklaas
|
|
2013-03-20 |
Borinage
|
2 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-03-16 |
Oudenaarde
|
1 - 3 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-03-08 |
FC Molenbeek Brussels
|
1 - 2 |
Οστάνδη
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
8 |
6 |
3 |
| 42% |
8% |
50% |
|
67% |
50% |
25% |
Λόμελ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2013-04-28 |
Borinage
|
1 - 1 |
Λόμελ
|
|
2013-04-21 |
Λόμελ
|
1 - 0 |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-04-17 |
Λόμελ
|
2 - 0 |
White Star Bruxelles
|
|
2013-04-14 |
Vise
|
3 - 1 |
Λόμελ
|
|
2013-04-05 |
Λόμελ
|
4 - 1 |
Μουσκρόν
|
|
2013-03-29 |
Heist
|
2 - 0 |
Λόμελ
|
|
2013-03-23 |
Λόμελ
|
3 - 2 |
Βέστερλο
|
|
2013-03-20 |
Ρόζελαρ
|
3 - 1 |
Λόμελ
|
|
2013-03-15 |
Saint Niklaas
|
1 - 1 |
Λόμελ
|
|
2013-03-09 |
Λόμελ
|
3 - 2 |
Dessel Sport
|
|
2013-03-03 |
Aalst
|
0 - 2 |
Λόμελ
|
|
2013-02-16 |
Oudenaarde
|
2 - 5 |
Λόμελ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
11 |
6 |
6 |
| 58% |
17% |
25% |
|
92% |
50% |
50% |
FC Molenbeek Brussels επόμενοι 6 αγώνες
|
2013-08-10 |
Vise
|
- |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-08-31 |
FC Molenbeek Brussels
|
- |
Βιρτόν
|
|
2013-09-04 |
Hoogstraten
|
- |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-09-07 |
Σεντ Τρούιντεν
|
- |
FC Molenbeek Brussels
|
|
2013-09-11 |
FC Molenbeek Brussels
|
- |
Βέστερλο
|
|
2013-09-14 |
Borinage
|
- |
FC Molenbeek Brussels
|
Λόμελ επόμενοι 6 αγώνες
|
2013-08-09 |
Λόμελ
|
- |
Βέστερλο
|
|
2013-08-24 |
Μουσκρόν
|
- |
Λόμελ
|
|
2013-08-31 |
Borinage
|
- |
Λόμελ
|
|
2013-09-04 |
White Star Bruxelles
|
- |
Λόμελ
|
|
2013-09-07 |
Λόμελ
|
- |
Ρόζελαρ
|
|
2013-09-11 |
Λόμελ
|
- |
Dessel Sport
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.80 |
3.50 |
2.20 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.62 |
1.40 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.27 |
3.33 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.00 |
1.80 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.31 |
1.28 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2013-08-02 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!