Λίγκ 2 - Σκωτία
Σάββατο, 03.08.2024
15:00
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Forfar |
| Εκτός έδρας: |
Cumbernauld |
| Απόσταση: |
103.0 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Station Park
|
| Χωρητικότητα: |
6 777 (739) |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
15:00 (15:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.80 |
3.40 |
2.15 |
12 |
|
|
|
1.57 |
1.33 |
| 33% |
31% |
36% |
1.25 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.90 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 25% |
75% |
|
|
|
15% |
85% |
|
|
|
15% |
85% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-03-09 |
Φορφάρ
|
2 - 1 |
Κλάιντ
|
|
2024-02-20 |
Κλάιντ
|
0 - 2 |
Φορφάρ
|
|
2023-11-11 |
Φορφάρ
|
1 - 1 |
Κλάιντ
|
|
2023-09-02 |
Κλάιντ
|
0 - 0 |
Φορφάρ
|
|
2021-04-29 |
Φορφάρ
|
2 - 1 |
Κλάιντ
|
|
2021-04-20 |
Φορφάρ
|
1 - 3 |
Κλάιντ
|
|
2021-04-08 |
Κλάιντ
|
3 - 0 |
Φορφάρ
|
|
2020-02-01 |
Φορφάρ
|
2 - 1 |
Κλάιντ
|
|
2019-12-07 |
Κλάιντ
|
0 - 0 |
Φορφάρ
|
|
2019-08-31 |
Φορφάρ
|
0 - 0 |
Κλάιντ
|
|
2017-04-22 |
Φορφάρ
|
3 - 0 |
Κλάιντ
|
|
2017-03-04 |
Κλάιντ
|
2 - 2 |
Φορφάρ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
9 |
7 |
2 |
| 42% |
42% |
17% |
|
75% |
58% |
17% |
Φορφάρ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-23 |
Σπάρτανς
|
1 - 0 |
Φορφάρ
|
|
2024-07-20 |
Φορφάρ
|
1 - 1 |
Κόουβ Ρέιντζερς
|
|
2024-07-16 |
Ντανφέρμλιν
|
0 - 2 |
Φορφάρ
|
|
2024-07-13 |
Φορφάρ
|
0 - 2 |
Λίβινγκστον
|
|
2024-05-04 |
Μπόνιριγκ Ρόουζ
|
4 - 0 |
Φορφάρ
|
|
2024-04-27 |
Φορφάρ
|
2 - 0 |
Στρανράερ
|
|
2024-04-20 |
Φορφάρ
|
2 - 1 |
Iστ Φάιφ
|
|
2024-04-13 |
Πίτερχεντ
|
2 - 1 |
Φορφάρ
|
|
2024-04-06 |
Φορφάρ
|
0 - 2 |
Νταμπάρτον
|
|
2024-03-30 |
Σπάρτανς
|
1 - 0 |
Φορφάρ
|
|
2024-03-23 |
Έλγιν Σίτι
|
1 - 1 |
Φορφάρ
|
|
2024-03-16 |
Φορφάρ
|
1 - 1 |
Στενχαούσμιουρ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
3 |
1 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
25% |
8% |
Κλάιντ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-27 |
Κλάιντ
|
0 - 1 |
Μοντρόουζ
|
|
2024-07-23 |
Πάρτικ
|
2 - 3 |
Κλάιντ
|
|
2024-07-20 |
Κλάιντ
|
1 - 3 |
Μάδεργουελ
|
|
2024-07-17 |
Εδινβούργο
|
0 - 5 |
Κλάιντ
|
|
2024-06-25 |
Κουίν οφ Σάουθ
|
1 - 3 |
Κλάιντ
|
|
2024-05-04 |
Έλγιν Σίτι
|
0 - 3 |
Κλάιντ
|
|
2024-04-27 |
Κλάιντ
|
1 - 0 |
Iστ Φάιφ
|
|
2024-04-20 |
Κλάιντ
|
2 - 2 |
Στενχαούσμιουρ
|
|
2024-04-13 |
Νταμπάρτον
|
1 - 0 |
Κλάιντ
|
|
2024-04-06 |
Κλάιντ
|
1 - 0 |
Στρανράερ
|
|
2024-03-30 |
Πίτερχεντ
|
4 - 1 |
Κλάιντ
|
|
2024-03-23 |
Κλάιντ
|
0 - 0 |
Σπάρτανς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
7 |
7 |
6 |
| 50% |
17% |
33% |
|
58% |
58% |
50% |
Φορφάρ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-10 |
Πίτερχεντ
|
- |
Φορφάρ
|
|
2024-08-17 |
Iστ Φάιφ
|
- |
Φορφάρ
|
|
2024-08-24 |
Φορφάρ
|
- |
Εδινβούργο
|
|
2024-08-31 |
Φορφάρ
|
- |
Έλγιν Σίτι
|
|
2024-09-14 |
Σπάρτανς
|
- |
Φορφάρ
|
|
2024-09-21 |
Φορφάρ
|
- |
Στρανράερ
|
Κλάιντ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-10 |
Κλάιντ
|
- |
Στρανράερ
|
|
2024-08-17 |
Κλάιντ
|
- |
Στέρλινγκ Άλμπιον
|
|
2024-08-24 |
Μπόνιριγκ Ρόουζ
|
- |
Κλάιντ
|
|
2024-08-31 |
Iστ Φάιφ
|
- |
Κλάιντ
|
|
2024-09-14 |
Κλάιντ
|
- |
Εδινβούργο
|
|
2024-09-21 |
Κλάιντ
|
- |
Έλγιν Σίτι
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.80 |
3.40 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
33% |
31% |
36% |
|
12 @ 1.25 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.57 |
1.33 |
| Πιθανότητα |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.33 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.29 |
3.50 |
| Πιθανότητα |
|
25% |
75% |
|
Κάτω 1.5 @ 3.50 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.95 |
1.90 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.90 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.25 |
1.33 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.33 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.80 |
1.91 |
| Πιθανότητα |
|
17% |
83% |
|
Όχι @ 1.91 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-03 12:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!