Φιλικά Συλλόγων
Παρασκευή, 12.07.2024
19:00
Φίλντε
(Αγγλία)
Μπλάκπουλ
(Αγγλία)
3 - 1
(2 - 1, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Medlar with Wesham |
| Εκτός έδρας: |
Μπλάκπουλ |
| Απόσταση: |
11.2 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.10 |
3.75 |
1.63 |
2 |
|
|
|
2.10 |
1.20 |
| 28% |
31% |
41% |
1.63 |
|
|
|
29% |
71% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.50 |
|
|
|
1.55 |
2.30 |
|
|
|
2.35 |
1.53 |
| 79% |
21% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
39% |
61% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2019-07-16 |
Φίλντε
|
0 - 2 |
Μπλάκπουλ
|
Φίλντε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-04-20 |
Γουόκινγκ
|
3 - 0 |
Φίλντε
|
|
2024-04-13 |
Φίλντε
|
0 - 2 |
Σάουθεντ
|
|
2024-04-11 |
Φίλντε
|
2 - 0 |
Γκέιτσχεντ
|
|
2024-04-06 |
Έμπσφλίτ
|
2 - 1 |
Φίλντε
|
|
2024-03-29 |
Όλνταμ
|
1 - 3 |
Φίλντε
|
|
2024-03-23 |
Φίλντε
|
2 - 1 |
Όξφορντ Σίτι
|
|
2024-03-16 |
Φίλντε
|
1 - 2 |
Γουελντστόουν
|
|
2024-03-12 |
Κιντερμίνστερ
|
1 - 1 |
Φίλντε
|
|
2024-03-09 |
Τσέστερφιλντ
|
4 - 1 |
Φίλντε
|
|
2024-03-05 |
Γιόρκ
|
1 - 3 |
Φίλντε
|
|
2024-03-02 |
Φίλντε
|
4 - 1 |
Μέιντενχεντ
|
|
2024-02-24 |
Μπόρεχαμ Γούντ
|
4 - 0 |
Φίλντε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
12 |
9 |
5 |
| 42% |
8% |
50% |
|
100% |
75% |
42% |
Μπλάκπουλ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-04-27 |
Ρέντινγκ
|
3 - 2 |
Μπλάκπουλ
|
|
2024-04-20 |
Μπλάκπουλ
|
3 - 2 |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2024-04-13 |
Καρλάιλ
|
0 - 1 |
Μπλάκπουλ
|
|
2024-04-09 |
Μπλάκπουλ
|
1 - 0 |
Φλίτγουντ Τάουν
|
|
2024-04-06 |
Μπλάκπουλ
|
1 - 0 |
Κέιμπριτζ
|
|
2024-04-01 |
Μπλάκπουλ
|
0 - 0 |
Γουίκομ
|
|
2024-03-29 |
Ντέρμπι
|
1 - 0 |
Μπλάκπουλ
|
|
2024-03-16 |
Γουίγκαν
|
1 - 0 |
Μπλάκπουλ
|
|
2024-03-12 |
Νορθάμπτον
|
0 - 1 |
Μπλάκπουλ
|
|
2024-03-09 |
Μπλάκπουλ
|
0 - 0 |
Πόρτσμουθ
|
|
2024-03-02 |
Σριούσμπερι
|
0 - 2 |
Μπλάκπουλ
|
|
2024-02-27 |
Λέιτον Όριεντ
|
1 - 0 |
Μπλάκπουλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
3 |
2 |
2 |
| 50% |
17% |
33% |
|
25% |
17% |
17% |
Φίλντε επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-20 |
Φίλντε
|
- |
Γουίγκαν
|
|
2024-07-27 |
Φίλντε
|
- |
Τρανμίρ
|
|
2024-07-30 |
Μπάροου
|
- |
Φίλντε
|
|
2024-08-10 |
Φίλντε
|
- |
Σόλιχαλ
|
|
2024-08-17 |
Ίστλιχ
|
- |
Φίλντε
|
|
2024-08-20 |
Όλνταμ
|
- |
Φίλντε
|
Μπλάκπουλ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-19 |
Κάντιθ
|
- |
Μπλάκπουλ
|
|
2024-07-23 |
Γουέστ Μπρομ
|
- |
Μπλάκπουλ
|
|
2024-07-27 |
Μπλάκπουλ
|
- |
Σάντερλαντ
|
|
2024-07-30 |
Τρανμίρ
|
- |
Μπλάκπουλ
|
|
2024-08-03 |
Κρου
|
- |
Μπλάκπουλ
|
|
2024-08-10 |
Κρόλεϊ
|
- |
Μπλάκπουλ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
4.10 |
3.75 |
1.63 |
| Πιθανότητα |
28% |
31% |
41% |
|
2 @ 1.63 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.10 |
1.20 |
| Πιθανότητα |
29% |
71% |
|
X2 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.17 |
4.50 |
| Πιθανότητα |
|
79% |
21% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.55 |
2.30 |
| Πιθανότητα |
|
60% |
40% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.55 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.35 |
1.53 |
| Πιθανότητα |
|
39% |
61% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.53 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.58 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
59% |
41% |
|
Ναι @ 1.58 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-12 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!