Κ Λιγκ 1 - Νότια Κορέα

Κυριακή, 05.07.2026
11:30
Γκιμτσεόν Σανγκμού

Γκιμτσεόν Σανγκμού

Τζετζού

Τζετζού

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Gimcheon
Εκτός έδρας: Seogwipo
Απόσταση: 349.8 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Sangju Civic (Sangju)
Χωρητικότητα: 15 402
Διαστάσεις: 111 x 72 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 11:30 (19:30 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.35 3.10 2.88 X2 1.36 1.53
26% 36% 38% 1.53 40% 60%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.33 3.25 2.08 1.73 3.75 1.25
73% 27% 37% 63% 15% 85%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-04-18 Τζετζού 1 - 1 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2025-07-26 Γκιμτσεόν Σανγκμού 3 - 1 Τζετζού
2025-05-17 Γκιμτσεόν Σανγκμού 1 - 1 Τζετζού
2025-02-22 Τζετζού 2 - 3 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2024-09-01 Τζετζού 1 - 0 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2024-05-18 Γκιμτσεόν Σανγκμού 1 - 0 Τζετζού
2024-04-13 Τζετζού 0 - 2 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2022-09-10 Γκιμτσεόν Σανγκμού 1 - 2 Τζετζού
2022-07-05 Γκιμτσεόν Σανγκμού 4 - 0 Τζετζού
2022-05-08 Τζετζού 3 - 1 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2021-04-14 Γκιμτσεόν Σανγκμού 1 - 0 Τζετζού
2019-10-19 Γκιμτσεόν Σανγκμού 2 - 1 Τζετζού
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 9 6 4
58% 17% 25% 75% 50% 33%

Γκιμτσεόν Σανγκμού τελευταίοι 12 αγώνες

2026-05-17 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 1 - 0 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2026-05-13 Ανιάνγκ 2 - 2 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2026-05-09 Γκιμτσεόν Σανγκμού 0 - 3 Ίντσεον Γιουν.
2026-05-05 Γκιμτσεόν Σανγκμού 1 - 2 Ουλσάν HD
2026-05-02 Σεούλ 2 - 3 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2026-04-25 Μπουτσεόν 1995 0 - 2 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2026-04-21 Γκιμτσεόν Σανγκμού 0 - 3 Γκανγκβόν
2026-04-18 Τζετζού 1 - 1 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2026-04-12 Γκιμτσεόν Σανγκμού 1 - 1 Ανιάνγκ
2026-04-05 Ίντσεον Γιουν. 2 - 1 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2026-03-22 Ουλσάν HD 0 - 0 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2026-03-17 Γκιμτσεόν Σανγκμού 1 - 1 Γκουανγκτζού
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 10 6 2
17% 42% 42% 83% 50% 17%

Τζετζού τελευταίοι 12 αγώνες

2026-05-17 Τζετζού 1 - 2 Ανιάνγκ
2026-05-13 Ουλσάν HD 2 - 1 Τζετζού
2026-05-09 Τζετζού 2 - 1 Σεούλ
2026-05-05 Μπουτσεόν 1995 0 - 1 Τζετζού
2026-05-02 Τζετζού 0 - 2 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
2026-04-25 Ίντσεον Γιουν. 1 - 0 Τζετζού
2026-04-22 Νταετζεόν Σίτιζεν 0 - 1 Τζετζού
2026-04-18 Τζετζού 1 - 1 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2026-04-11 Ποάνγκ Στίλερς 0 - 2 Τζετζού
2026-04-04 Τζετζού 1 - 0 Μπουτσεόν 1995
2026-03-22 Γκανγκβόν 1 - 1 Τζετζού
2026-03-18 Τζετζού 0 - 2 Ουλσάν HD
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 8 3 0
42% 17% 42% 67% 25% 0%

Βαθμολογία Κ Λιγκ 1

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σεούλ 15 10 2 3 27 12 +15 32
2 Ουλσάν HD 15 8 2 5 22 20 +2 26
3 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 15 7 5 3 21 12 +9 26
4 Γκανγκβόν 15 6 6 3 19 10 +9 24
5 Ποάνγκ Στίλερς 15 6 4 5 12 12 0 22
6 Ίντσεον Γιουν. 15 6 3 6 21 17 +4 21
7 Ανιάνγκ 15 4 8 3 19 16 +3 20
8 Τζετζού 15 5 3 7 13 16 -3 18
9 Μπουτσεόν 1995 15 4 5 6 11 15 -4 17
10 Νταετζεόν Σίτιζεν 15 4 4 7 17 16 +1 16
11 Γκιμτσεόν Σανγκμού 15 2 8 5 15 21 -6 14
12 Γκουανγκτζού 15 1 4 10 7 37 -30 7

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Γκιμτσεόν Σανγκμού                
Τζετζού                
Εντός έδρας                
Εκτός έδρας                

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Γκιμτσεόν Σανγκμού Τζετζού
1 Σεούλ    
2 Ουλσάν HD 1 - 2 2 - 1
3 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 1 - 1  
4 Γκανγκβόν 0 - 3 1 - 1
5 Ποάνγκ Στίλερς 1 - 1 0 - 2
6 Ίντσεον Γιουν. 0 - 3 1 - 0
7 Ανιάνγκ 1 - 1 2 - 1
8 Τζετζού   -
9 Μπουτσεόν 1995   0 - 1
10 Νταετζεόν Σίτιζεν   0 - 1
11 Γκιμτσεόν Σανγκμού -  
12 Γκουανγκτζού 1 - 1  

Στατιστικά ομάδας

  Γκιμτσεόν Σανγκμού Τζετζού
Νίκες 2 5
Ισοπαλίες 8 3
Ήττες 5 7
Γκολ υπέρ 15 13
Γκολ κατά 21 16
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.00 0.87
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.40 1.07
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 73% 73%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 87% 67%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 67% 47%
Πάνω 1.5 87% 67%
Πάνω 2.5 40% 33%
Πάνω 3.5 13% 0%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 0 3
Ισοπαλίες 4 1
Ήττες 3 3
Γκολ υπέρ 5 7
Γκολ κατά 12 6
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.71 1.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.71 0.86
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 71% 86%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 100% 57%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 71% 43%
Πάνω 1.5 100% 57%
Πάνω 2.5 43% 29%
Πάνω 3.5 0% 0%

Συνολικές στατιστικές για το Κ Λιγκ 1

Αγώνες   (90)
Εντός έδρας νίκες 29%
Ισοπαλίες 30%
Εκτός έδρας νίκες 41%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 45%
Γκολ   (204)
Γκολ ανά αγώνα 2.27
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.08
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.19
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 66%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 71%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 47%
Πάνω 1.5 67%
Πάνω 2.5 38%
Πάνω 3.5 18%

Γκιμτσεόν Σανγκμού επόμενοι 6 αγώνες

2026-07-11 Γκιμτσεόν Σανγκμού - Μπουτσεόν 1995
2026-07-18 Γκανγκβόν - Γκιμτσεόν Σανγκμού
2026-07-22 Γκουανγκτζού - Γκιμτσεόν Σανγκμού
2026-07-25 Γκιμτσεόν Σανγκμού - Νταετζεόν Σίτιζεν
2026-08-01 Ποάνγκ Στίλερς - Γκιμτσεόν Σανγκμού
2026-08-08 Γκιμτσεόν Σανγκμού - Σεούλ

Τζετζού επόμενοι 6 αγώνες

2026-07-12 Τζετζού - Νταετζεόν Σίτιζεν
2026-07-18 Τζετζού - Ποάνγκ Στίλερς
2026-07-21 Τζετζού - Γκανγκβόν
2026-07-26 Γκουανγκτζού - Τζετζού
2026-08-02 Τζετζού - Ίντσεον Γιουν.
2026-08-08 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς - Τζετζού

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.35 3.10 2.88
Πιθανότητα 26% 36% 38%
X2 @ 1.53
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.36 1.53
Πιθανότητα 40% 60%
X2 @ 1.53
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.33 3.25
Πιθανότητα   73% 27%
Πάνω 1.5 @ 1.33
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.08 1.73
Πιθανότητα   37% 63%
Κάτω 2.5 @ 1.73
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.75 1.25
Πιθανότητα   15% 85%
Κάτω 3.5 @ 1.25
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.80 1.91
Πιθανότητα   53% 47%
Ναι @ 1.80

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-07-03 00:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!

Get it on Google Play