Φιλικά Συλλόγων
Πέμπτη, 10.10.2024
13:00
Γκρασχόπερς
(Ελβετία)
Νεσατέλ Ξαμάξ
(Ελβετία)
6 - 0
(2 - 0, 4 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Ζυρίχη |
| Εκτός έδρας: |
Neuchatel |
| Απόσταση: |
129.3 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.25 |
3.70 |
2.45 |
12 |
|
|
|
1.47 |
1.57 |
| 36% |
29% |
35% |
1.24 |
|
|
|
52% |
48% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
5.12 |
|
|
|
1.46 |
2.50 |
|
|
|
2.15 |
1.61 |
| 81% |
19% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
40% |
60% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-01-10 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
1 - 1 |
Γκρασχόπερς
|
|
2021-05-14 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
1 - 1 |
Γκρασχόπερς
|
|
2021-04-03 |
Γκρασχόπερς
|
1 - 4 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
|
2020-12-07 |
Γκρασχόπερς
|
3 - 0 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
|
2020-10-16 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
1 - 0 |
Γκρασχόπερς
|
|
2020-03-07 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
4 - 2 |
Γκρασχόπερς
|
|
2019-04-27 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
1 - 1 |
Γκρασχόπερς
|
|
2019-02-17 |
Γκρασχόπερς
|
0 - 1 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
|
2018-11-11 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
2 - 3 |
Γκρασχόπερς
|
|
2018-09-22 |
Γκρασχόπερς
|
3 - 1 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
|
2014-09-21 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
3 - 5 |
Γκρασχόπερς
|
|
2011-09-25 |
Γκρασχόπερς
|
0 - 1 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
6 |
5 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
50% |
42% |
Γκρασχόπερς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-10-05 |
Βίντερτουρ
|
1 - 0 |
Γκρασχόπερς
|
|
2024-09-28 |
Γιούνγκ Μπόις
|
0 - 1 |
Γκρασχόπερς
|
|
2024-09-21 |
Γκρασχόπερς
|
2 - 2 |
Σερβέτ
|
|
2024-09-13 |
Τούν
|
0 - 2 |
Γκρασχόπερς
|
|
2024-09-05 |
Γκρασχόπερς
|
1 - 2 |
Ααράου
|
|
2024-08-31 |
Ιβερντόν
|
2 - 1 |
Γκρασχόπερς
|
|
2024-08-24 |
Γκρασχόπερς
|
3 - 1 |
Σιόν
|
|
2024-08-20 |
Μπάγερν Μονάχου
|
4 - 0 |
Γκρασχόπερς
|
|
2024-08-11 |
Σεν Γκάλεν
|
1 - 0 |
Γκρασχόπερς
|
|
2024-08-03 |
Γκρασχόπερς
|
0 - 3 |
Βασιλεία
|
|
2024-07-27 |
Γκρασχόπερς
|
2 - 2 |
Λουκέρνη
|
|
2024-07-20 |
Λουγκάνο
|
2 - 1 |
Γκρασχόπερς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
9 |
8 |
4 |
| 25% |
17% |
58% |
|
75% |
67% |
33% |
Νεσατέλ Ξαμάξ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-10-04 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
2 - 1 |
Σαφχάουζεν
|
|
2024-09-27 |
Τούν
|
1 - 0 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
|
2024-09-23 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
3 - 2 |
Σταντ Νιόν
|
|
2024-09-20 |
Σαφχάουζεν
|
1 - 2 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
|
2024-08-30 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
4 - 1 |
Βαντούζ
|
|
2024-08-23 |
Βιλ
|
4 - 0 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
|
2024-08-17 |
Biel-Bienne
|
2 - 1 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
|
2024-08-09 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
2 - 2 |
Μπελιντζόνα
|
|
2024-08-03 |
Ααράου
|
1 - 3 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
|
2024-07-26 |
Etoile Carouge
|
3 - 1 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
|
2024-07-19 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
3 - 2 |
Λωζάν Ούκι
|
|
2024-07-13 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
0 - 3 |
Λωζάνη
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
11 |
11 |
7 |
| 50% |
8% |
42% |
|
92% |
92% |
58% |
Γκρασχόπερς επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-10-19 |
Γκρασχόπερς
|
- |
Ζυρίχη
|
|
2024-10-26 |
Λωζάνη
|
- |
Γκρασχόπερς
|
|
2024-10-31 |
Γκρασχόπερς
|
- |
Λουγκάνο
|
|
2024-11-03 |
Λουκέρνη
|
- |
Γκρασχόπερς
|
|
2024-11-10 |
Γκρασχόπερς
|
- |
Σεν Γκάλεν
|
|
2024-11-14 |
Γκρασχόπερς
|
- |
Βάκερ Ίνσμπρούκ
|
Νεσατέλ Ξαμάξ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-10-18 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
- |
Etoile Carouge
|
|
2024-10-26 |
Μπελιντζόνα
|
- |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
|
2024-11-01 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
- |
Βιλ
|
|
2024-11-08 |
Βαντούζ
|
- |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
|
2024-11-15 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
- |
Σιόν
|
|
2024-11-22 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
- |
Τούν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.25 |
3.70 |
2.45 |
| Πιθανότητα |
36% |
29% |
35% |
|
12 @ 1.24 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.47 |
1.57 |
| Πιθανότητα |
52% |
48% |
|
1X @ 1.47 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.13 |
5.12 |
| Πιθανότητα |
|
81% |
19% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.13 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.46 |
2.50 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.46 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.15 |
1.61 |
| Πιθανότητα |
|
40% |
60% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.61 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.44 |
2.55 |
| Πιθανότητα |
|
63% |
37% |
|
Ναι @ 1.44 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-10-10 12:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!